13
  • Csi9aa
    #13
    Mailfilter => [email protected] feladójú levelek automatikus törlése
    És meg van oldva :)

    Spam ellen meg spamfilter.
  • irkab1rka
    #12
    "No comment. Aki hülye, haljon meg."

    Ez a legbutább hozzáállás. A sok majom, akinek megvan a címed fog küldeni neked hetekig ilyeneket, és még évek mulva is kapsz. T epersze nyomod az ignort, de akkor is....
  • bakagaijin
    #11
    És régen még vicceltünk az "albán vírus"-sal.
  • tnm #10
    gyerekneveléshez se kell...
    pedig emberéletről van szó (és még csak nem is sajátodról)....
  • arrakistor
    #9
    sőt ! alkalmassági vizsgálat !
  • Csi9aa
    #8
    No comment. Aki hülye, haljon meg.
    Kéne a számítógép és internethasználat engedélyezéséhez IQ és gyakoralti teszt......
  • Balage80
    #7
  • Kaadi
    #6
    Ez a leiras alapjan nem virus/fereg, hanem trojai, mert nem magatol terjed es nem epul be mas allomanyokba (mint mas virusok)es nem is ugral halozaton keresztul mint mas fergek. Ha atveri a felhasznalot es ha csak emberi beavatkozassal terjed, akkor nem veszelyes. A balekok akik hisznek neki es feltelepitik megerdemlik, hogy egesz nak reklamokat nezzenek.
  • tnm #5
    múltkor valaki a kocsimmal halálra gázolt 4 embert, pont azt a 4 embert, akit a világon a legjobban utálok. nos, én jelen voltam az esetnél, és már akkor megjegyeztem magamnak (mivel senki más nem ült a kocsimban, akinek mondhattam volna), hogy: "bárhogy is keresem, egyszerűen nem találok kapcsolatot köztem és a baleset között"
    -.-
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    Ah.. Ah. Amíg nem direktbe a böngészőt támadják, valamiféle expolittal, addig akarhat letölteni, sőt tölthet is le, mindenféle exe-t, nem kell megnyitni. :)
  • Csaba42
    #3
    Hét=hé :)
  • Csaba42
    #2
    Hét, én másodízben Antal vagyok, szal csak óvatosan!
  • arrakistor
    #1
    Volt már nektek Anti féle Vírusotok?