1492

Angol tini-sorozat 18+ módra
  • akyyy
    #1
    Info a sorozatról:
    Más néven az amerikai tinisorozatok bekaphatják. Muszáj volt ezzel a mondattal kezdenem a Skins kritikáját, mert annyira különbözik a 25 éves tökéletes kinézetűek játszák a tinédzsereket világtól, ott kezdve, hogy itt tényleg fiatalok a főszereplők. Az egyik srác imdb szerint most lett 18. Oké, az nem 16, mint amit játszik, de nem is 25.

    Amúgy nem kell megijedni a tinisorozat jelzőtől, hiszen nem csak a szereplők korában különbözik az amcsiktól, hanem itt bizony káromkodnak ezerrel, és a meztelenséget is teljesen természetesen kezelik. Például ül a srác a dealernél - ja igen, kábszer is van benne, de nem távolról meg hú de rossz a kábszer, és csak rossz sülhet ki belőle módon kezelve, hanem itt használják is nyugisan - mellette meg egy kurva, és amikor a nő feláll, akkor jól megnézi az átlátszó bugyin át a punciját. Kép alatt folytatom.



    Plusz hír: Jön a Coolon.
  • schrank
    #2
    a szívtipró gimit se 10 évfolyamon keresztül játszották ugyanazok
  • Alexease
    #3
    Es attol jo egy sorozat, hogy karomkodnak, meztelenkednek, kabitoszereznek, kurvaznak?!

    Gondolom, be akarjak mutatni, mi a "valosag" - mostanaban "divat" -, es hogy mennyire nem jo, oktatojelleggel(?). De ezekbol altalaban a tizeneves az ellenkezojet szuri le, igy seggbe d*g*tj* magat, kabszerezik, matreszegen fetreng, mert az a meno:)
  • akyyy
    #4
    hátnemtom, én olyasmire számitok mint a fiuk a klubból meg az L, bár egyiket se láttam egy részt sem, csak előzetesét, de azért ez mégis hetero beállítotságú :D
  • trogerzsiger
    #5
    Huh engem érdekel.. :-)
  • 30Dani
    #6
    Az engem nem zavar ha egy tini seggbe akarja rakatni magát :D
    Amúgy azért szimpatikus sorozat - bár csak a pilotot láttam -, mert valóban fiatalok játszanak benne, és túlmennek a romantikus kliséken, amiket tinisorozatokba bele mernek írni.
    Másfelől a Ken Park óta (és annak is voltak előzményei) bármit le lehet forgatni gyerekekkel, nem kuriózum.
  • sapkafej
    #7
    skins a legjobb sorozat áá
  • akyyy
    #8
    azt én csak félig birtam nézni
  • hen-tes
    #9
    "bár egyiket se láttam egy részt sem"

    Ahha... :D
  • cenobite
    #10
    Ken Park nagyon nagy! Ezt a skins-t viszont nem ismerem - nem vagyok egy sorozatguru. De ha lesz cool-on belepillantok.
  • tnm #11
    ezt
    meg
    a többit

    nézegesd akkor meg
  • kas123
    #12
    dupla tagadás tehát állandó nézője :D
  • KG21
    #13
    Megnéztem az első két részt, most szedem a harmadikat, nagyon megfogott. Sokkal érdekesebb a gimis világ ilyen felfogásban, mint az amerikai nyálas rózsaszín szemüvegen át.
  • bauer15
    #14
    van egy másik topic vagy hogyhogy ez a annyira nem megy ?
    pedig elég jó sorozat
  • KG21
    #15
    Cool-on mikortól lesz?
  • bauer15
    #16
    én úgy tudom még nincs időpont.
    és valaki nem tudja mikor jön magyar felirat a 8.részhez?
  • akyyy
    #17
    "A Cool-n májusban indul a Skins. Lehet tippelni, hogy melyik slot-ban, melyik kifutó széria helyén - nincs sok variációs lehetőség az új műsorrendben."
  • mucsácsó
    #18
    Aztarohadtélet, a 2. szezonzáró nagyon nagyon ütött.. :) Eszméletlen jó sori, aki nem nézi, az szégyelje magát komolyan.. :)
  • bauer15
    #19
    háát nagy kár hogy jövőre új csapat lesz.
  • passatgt
    #20
    nee miért?

    effy, chris maradhatna
  • bauer15
    #21
    ha jól értettem Effy marad
  • passatgt
    #22
    utánanéztem, sok infót nem írt sorozatjunkia, csak találgatnak hogy lesz a folytatás

    ha tinikről fog szólni, valszeg marad, mivel még csak 16 éves
  • Bence9292
    #23
    Nagyon jó sorozat : )
    Csak jönne már a 3. évad! Nagyon megkedveltem a szereplőket.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kár, hogy Chris meghalt, ő volt az egyik kedvencem. Valahogy a nézése olyan egyedi volt.
  • bauer15
    #24
    valaki nem tud valamit a feliratról mert már ki kellet volna jönnie
    remélem nem hagyták abba.:(
  • Bence9292
    #25
    2x07 -ig készült el eddig, de szerintem folytatják, csak idő kérdése. Azt a 3 részt, ami maradt szerintem megnézheted felirat nélkül is, ha csak kicsit is érted az angolt. Nem nehéz a brit angol. :)
  • bauer15
    #26
    azt tudom hogy addig van
    legszívesebben már megnézném de nem hiszem hogy megérteném
    és nem akarok elrontani semmi meglepetést.
  • fsgh
    #27
    kicsit elvont a sorozat de azért jó:D 3rész és végzek a második évaddal is:)
  • fsgh
    #28
    2x08 vége kicsit durva...de már nincs időm folytatni:S(most)
  • bauer15
    #29
    ma kezdődött a Cool-on
    érdekes
  • bauer15
    #30
    elfelejtetettem.
    kicsit olyan mintha mindenkinek ugyan az lenne a szinkronja
  • AntiHero
    #31
    Véletlenül elkaptam a sorozatot a coolon és nagyon megtetszett:)

    Töltöttem is le. 4 részt néztem meg eddig és nagyon tetszik.

  • passatgt
    #32
  • stargatelost
    #33
    az egyik legjobb évadzáró
  • AntiHero
    #34
    Befejeztem az első évadot. Iszonyat tetszet. Jó sorozat, a vége is nagyon rendbe volt.
  • AntiHero
    #35
    Hát Második évad eleje jó volt. Viszont utánna ellaposodott:( A Vége se tetszet.
  • fsgh
    #36
    Valaki nem tudja honnan lehet letölteni a Soundtrack-et? Mert sok jó zene van benne!
  • miilann
    #37
    próbáld ezt
  • Carlos HUN
    #38
    VA-Skins_The_Soundtrack-2007-SAW
  • Carlos HUN
    #39
    #38
  • Carlos HUN
    #40
    meg ajánlok mellé egy ilyet is

    Bloc_Party-Flux_(Japan_Remix_Edition)-2008-DV8