57
Konvertáljunk avit, 3gp-be
  • csgery
    #17
    Igen, elátom előttem már írták ezt a progit amit linkeltem:D
  • csgery
    #16
    Én ezt ajánlom! akármit akármibe tudsz vele konvertálni, és nincsen semmiféle idő-limit:P
  • zserrbo
    #15
    Ezt a szoftvert már használtam én is, már nem emlékszem miért, de hamar úton távozott a gépről.
  • Goruck
    #14
    most látom énis ezt mondtam :)
  • Goruck
    #13
    az igaz, de ott a legújjjjjabb koment is 2004be lett írva kb....

    #1: Énis most ezzel szenvedtem, letöltöttem SmatrMovie-t és a telefon kliensét és most AVI-ba nézem telefonon a filmeket
  • bardocz
    #12
    én imTOO 3gp video convertert használok,700 megás filmet 60 megába tömörítette,és jó a minősége is
  • zserrbo
    #11
    Nem minden telefon oprendszeres. Gondolom ez a módszer csak azoknál működik a symbian név miatt.
  • Shadow_THH
    #10
    nekem még mindig van egy rakat full filmem

    de sokkal célszerübb avi-ba rakni és symbianos avi lejátszóval megnyitni vagy esetlegn rm-be
  • precision
    #9
    super (igen, ez a program neve)
    mindent konvertál mindenbe
    ja és: FREE
  • zserrbo
    #8
    Én ezt használom ilyen célra:
    Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter
    Igaz az 5.0-s verziót. Van egy másik is a Super videi converter vagy valami hasonló a neve, de abba hiába választható 3 féle 3gp-be konvertálás is (3gp nokia, sonye, 3gp2), a 3gp (nokia) módot választom annál nem tudok 320x240-es felontást használni, a 3gp2-nél meg caggat a videó. Bár az több mindenbe tud kovnertálni így asszem (már kicsit régen használtam) pl flv fájlokat ezzel kovnertálok avi-ba, majd a Power szoftverrrel 3gp-be :)
  • NEOreg3
    #7
    http://media-convert.com/
  • Pheel
    #6
    Átraktam, rendesen elneveztem.
  • Szabi1991
    #5
    sztem nem, a többit privibe folytatom ha gondolod :)
  • The FlashBack
    #4
    oké, rendi. Amúgy tényleg igazad van, hogy mobil fórum. Ez a Total Video Konverter ingyenes?
  • Szabi1991
    #3
    3gp leginkább mobilos formátum, szal a Mobil fórum-ban találsz rá pár topikot !

    amúgy én a Total Video Converter-t használom :)
    (én 2 órás filmet konvertáltam vele, aztán nem fért fel a mobilomra -.-')
  • akyyy
    #2
    nokia pc suite, vagy nokia movie maganer,
  • The FlashBack
    #1
    kerestem, konvertáló címszó alatt, de nem találtam olyat, ahová nyugott szívvel fel tudnám tenni a kérdésem:

    Tudtok-e mondani olyan programot, amivel egész filmeket konvertálhatok 3gp-be. Próbálkoztam sokkal, valamelyik csak fél órát, valamelyik 5, 10 percet enged. Segítenétek?
    Köszike