28
avagy, hogyan beszéljünk, hogy a szánk se nyilik ki
  • GTheo
    #28
    De angolul nem?
  • bodesz
    #27
    én most szedtem le 1 dvdt jeff dunhamtől ugye achmedes walteres 2.comedy centralos fellépését.
  • GTheo
    #26
    Nem tudjátok hogy Achmed és Melvinen kívül van e még vmi feliratos Jeff Dunham?
  • Super Saiyan
    #25
    azmi?
  • Fantos
    #24
    mikroport?
  • Super Saiyan
    #23
    de ha alig nyitja ki a száját, hogy lehet ilyen tiszta?
  • Szabi1991
    #22
    Jeff Dunham-nél is látszik a DVD jén hogy mozog egy picit a szája, direkt nem is mutatták közelről sokáig :DD

    de így is nagyon jó :)))
  • Gerbill
    #21
    Szerintem rohadt könnyű "hasbeszélni" egy kis gyakorlás a tükör előtt, hogy megbizonyosodj tényleg nem mozog a szád és kész.
  • MadBence
    #20
    Háhá, én tudok, csak ugye lebukok azoknál a betűknél :)
  • moor09
    #19
    nézd meg a jutyubon az örület szikráját Jeff Dunhamtől röpke 80 perc, de megéri : http://youtube.com/profile_videos?user=CuccLee&p=r
  • Guilty01
    #18
    #13, sajnos ki kell ábrándítsalak,rohadtul nem így van. Ha megnézel akár csak egy hasbeszéléssel foglalkozó honlapot,láthatod, hogy a betűk többségével nincs semmi gond, kellő gyakorlással, minimálisra lehet fejleszteni a szánk mozgatását (el kell lazítani mint állat) ezen betűk kiejtése közben. pl: összes magánhangzó, k,l,c,d,g,stb.
    A probléma akkor van, ha olyan betűt kell kimondani, amihez össze kell zárni egy pillanatra a szánkat, vagy fogunkat az alsó ajkunkra kell tenni pl. m,b,v,f. Ezeket a betűket nem ejtik ki sose a hasbeszélők, hanem vmilyen más hangokkal helyettesítik,és olyan gyorsan ugranak át rajtuk, hogy észre sem veszed, hogy nem b-t, v-t, vagy épp m-et mond. Hát ez az a rohadt nagy titok, nem kell hozzá mutáció, vagy gyomron való levegővétel. Csak sok,sok,sok gyakorlás. Mint bármi máshoz.
  • vidu01
    #17
    Miért meghívásos rendszer van? Amugy csak vicc volt ne szívd mellre, de már itt se vagyok...
  • Super Saiyan
    #16
    nem tetszik valami? senki nem hivott...
  • SigS
    #15
    [URL=http://youtube.com/watch?v=kD-mk2PYhH4]#1[/URL]
  • vidu01
    #14
    Ok, akkor lehet is zárni a topikot. xD
  • VRSDM
    #13
    am. gyomorba kell venni a levegőt, és onnan kilélegezni, a száddal meg ugyan úgy megformálni a betűket mintha nyitva lenne, de zárva van. ezért nehéz nagyon jól és élethűen csinálni. röviden ennyi. komolyabban úgy sem lehet leírni.
  • jupa
    #12
    Ez is ilyen balabacsimidafaka topic -.-"
  • Super Saiyan
    #11
    én is erre keresem a választ :D
  • n3whous3
    #10
    "avagy, hogyan beszéljünk, hogy a szánk se nyilik ki"

    Hát ha jobban megnézed, kinyílik a szája :DDD Csak éppenhogy...
  • n3whous3
    #9
    bazmeg tudtam, hogy az achmed lesz a link, de mééé, de méééé???????????
  • VRSDM
    #8
    már a topik címénél elrontod, a hasbeszélőnek is kinyílik a szája. csak épp úgy és olyan picit hogy nem veszed észre ... még az általad linkelt videóban is látszik -.-
  • Szabi1991
    #7
    kérdezd meg Jeff-et (Jeff Dunham), azt majd Walter válaszol :DD

    most látom hogy már az van a linkben is -.-'

    de nézd meg a teljes DVD-t, nagyon kira :)
  • SigS
    #6
    Bananarama
  • GTheo
    #5
    vmiért már tudtam hogy ez lesz :)
  • Neoncsoves
    #4
    inkább azt mondja el valaki hogy lehet hasbeszélni :)
  • Super Saiyan
    #3
    (ez 1 link =))
  • Super Saiyan
    #2
    (ez 1 link =))
  • Super Saiyan
    #1
    [URL=http://youtube.com/watch?v=kD-mk2PYhH4][/URL]