15
Movies 24
  • Airbus A380
    #15
    A port.hu-n megnézhető már a műsor kinálat.
  • Airbus A380
    #14
    fél hónapja megy. Gondolom idővel lesz magyar oldala is.
  • Airbus A380
    #13
    A hallmark-on is szokott menni jó film.
  • Quantumleap
    #12
    És ennek hol van leírva a tartalma magyarul?
  • Bandee1987
    #11
    Itt is van már (fibernetes vok). Nem jobb, mint a Hallmark szvsz. (A Hallmark meg 1 kalap szar szvsz :))
  • gabber_saviola
    #10
    olyan 3 napja
  • Zséé
    #9
    Nálunk is tegnap óta van, de így elsőre nem valami nagy durranás. Bár biztos vannak olyanok akiknek az ilyen filmek/sorozatok jönnek be. Sztem én nem sokat fogom nézni...

    Honlap
  • trogerzsiger
    #8
    Ja érdekkel emgem is. van honlapja?
  • rooney8
    #7
    Magyar :D
  • puma1
    #6
    UPC-n elérhető lesz?
  • F1re
    #5
    ez mien nyelven fogja nyomatni a filmeket? :D
  • Airbus A380
    #4
    Én tegnap vettem észre hoy van. Nálad mióta van? Nincs ennek sehol leírva a műsora? Se újságba se neten nem láttam.
  • gabber_saviola
    #3
    nálunk már van :)
  • Herr Lehrer
    #2
    na és ez melyik december? :D
  • Airbus A380
    #1
    'Indul a Movies 24, az új filmes csatorna

    A Movies 24, az egyetlen kifejezetten tévéfilmeket sugárzó csatorna december 12-én rajtol Közép- és Kelet-Európában, így Magyarországon is.

    A csatorna, mely már az NBC Universal Global Networks csatornaportfoliójába tartozik, Magyarországon, Lengyelországban, Romániában és Törökországban lesz látható először, miután sikerült a legfontosabb disztribúciós megállapodásokat megkötni.

    Roma Khanna, az NBC Universal Global Networks & Digital Initiatives elnöke így kommentálta az eseményeket: „A Movies 24 csatorna elindítása ezekben az országokban igen jelentős lépés számunkra, főként, hogy közvetlenül ez előtt indítottuk el a SCI FI és a Universal Channels csatornákat Lengyelországban. Hatalmas lehetőség az NBC Universal Global Networks számára, hogy tovább terjeszkedhet csatornáival a világon, ami szerves részét képezi globális stratégiánknak.”

    A Movies 24 csatorna a minőségi televíziós filmekre koncentrál. Angliában már hatalmas sikere van, ahol sikerült rögzíteni pozícióját a második legnézettebb filmcsatornaként a digitális kábeles háztartásokban.

    Európa-szerte most már 15 millió ember férhet hozzá az egyedülálló műfajkínálattal jelentkező Movies 24 csatornához, mely romantikus filmekkel, thrillerrel, krimivel, életrajzi művekkel, vígjátékkal és – néhány területen – könnyed erotikus tartalommal várja a nézőket. A filmek a világ legismertebb stúdióiból származnak, és legtöbbjükben híres hollywoodi színészek láthatók, ezen felül minden hónapot valamilyen témának szentelünk. A január a „Femme Fatale” téma jegyében zajlik majd.
    est.hu"