21
  • Narancspowa
    #21
    Szerinted mi a jobb? M3, R4DS, vagy DS One? Vagy melyik mire jobb, esetleg beszerzési hely.
  • Csokis
    #20
    Valószínűleg a WinDS programra gondolhattál, KATT!
  • madass
    #19
    nem látom értelmét a ds nek bár multkor olyat láátam mintha egy mini win lett volna rajta....
  • Sheltem
    #18
    "egymás ellen kell tolni és a másik orra alá rendszeresen borsot törhetünk. "

    Worms open warfare2... Barátnővel ideális
  • Caine
    #17
    Köszi a válaszokat!
  • atomkrumpli
    #16
    egy néhányba már SD.HC kártyát is
  • Tinman #15
    Előbbi...
  • Caine
    #14
    Köszi a kimerítő válaszokat, lehet még kérdezni?

    Az M3Liteba tudsz háttértérat tenni vagy magába a DS-be?

    Köszi
  • Tinman #13
    UPC előfizetés mellé ingyen szórták a sok hozzá(nem)értő, meg nevetséges 20 ezrekért adta tovább bontatlanul. Soha ilyen "aranyos", ötletes játékgépem még nem volt, mindenre használom, még MSN-re is!

    "Mennyibe kerül egy ilyen kütyü (M3Lite)?"
    Nem kell pont M3-at venned, de én a GBA játékok !TELJES! támogatása miatt ilyet vettem. Ára kb. 16.000 Ft.

    "Van rajta valami háttértár, filmnek mp3-nak?"
    Amekkorát nem szégyelsz. MicroSD kártya megy bele, nekem 2 GB-os van... erre másolhatsz ebboktól kezdve, a filmekig akármit.

    "Tud lejátszani filmeket, ha natív felbontásban vannak, azaz nem kell tökölni a konvertálással?"
    Jó kérdés. A Linux alapú Moonshell keretszoftver /nyugi grafikus/ használom filmre/mp3-ra, ott konvertálni kell, de mind a hang, mint a kép teljesen korrekt.
    A konvertálás egyébként meglehetősen gyors. Nekem mondjuk nem egy rossz PC-m van és egy 30 perces avi átkódolása 3-4 perc. Mellette bármit csinálhatok nem fogja a gépet.
  • Caine
    #12
    Wow!

    Nem is gondoltam volna, hogy ezeket is tudja a DS (mégha kiegészítővel is)
    Mennyibe kerül egy ilyen kütyü (M3Lite)?
    Van rajta valami háttértár, filmnek mp3-nak?
    Vagy külön lehet beszerezni valamit a DS-hez?
    Tud lejátszani filmeket, ha natív felbontásban vannak, azaz nem kell tökölni a konvertálással?

    Köszi
  • Tinman #11
    Hát ha jól körbenézel rájöhetsz, hogy az összes kártya tudja ezeket.
    Nekem M3Lite van, az ezek közül mindent tud, még Opera böngésző is van, amit mellesleg hivatalosan még az MM polcain is megtalálhatsz.

  • cateran
    #10
    Véletlenül nem az ún. R4DS kártyával tudja ezeket? Csak mert az alap leirások roppantmód nem említik, hogy ilyesmit tudna.....(már audio-video cuccost)
    (nem flamelni akarok,csak kiváncsi vagyok:) ismétlem,szerintem is süti kis masina mind2)
  • Tinman #9
    Látszik nem ismered.

    Zene --> mp3,wav, ogg pipa.
    film --> avi, divx, xvid, felirattal pipa.
    wifi alapból van benne, éppen most fejeztem be egy partit wifin toltuk...
    kiegészítő kamera DS-hez is van

    PSP-ből nekem az új verzió bejön, de hiába jön be, a rá megjelent húzócímek javarészét már toltam PS2-ön.
  • cateran
    #8
    Illetve zenét hallgathatsz,filmet nézhetsz vele és netezhetsz ha van open wifi hálozat a közelben ja és kameraként is használhatod -igaz, kiegészítővel-
    A DS is tudja ezeket?
    (félreértés ne essék, szerintem mind a PSP, mind a DS baromi jó kis kütyü:))
  • Tinman #7
    Valóban... gyorsabban merül, amcsibroáf játékok jönnek rá dögivel, és még nagyobb is.

    Én azt mondom felér egy CV-vel, hogy milyen zsebkonzolod van. Ha egyszer munkáltató leszek, első kérdésem ez lesz.
  • jin
    #6
    Csak ne lenne ilyen sok, gagyi, paca grafikájú játék rá. A PSP minden téren veri.
  • valamit
    #5
    pedig forma 1-en már volt kütyü, amivel élőben lehetett nézni a statisztikákat. igaz asszem valami 20 ezer volt a kölcsönzése a futam idejére
  • zola2000
    #4
    Ami jó még multiban, az talán a call of duty 4:modern warfare, de annál jobb a metroid.
  • cateran
    #3
    Drága psp filmek? Én 10 font/2 vagy 3 darab árom szoktam venni...persze az új filmek drágábbak....
  • assdf
    #2
    " Egy Seattle-ben lévő baseball pályán már tesztelnek egy olyan rendszert, melynél a szurkolók DS-ükön a meccs közben látják a statisztikákat, és akár ennivalót is
    rendelhetnek a készüléket használva."

    Ez mondjuk nem akkora hülyeség, a nyáron élőben néztem a forma 1-et és mivel nem fújom kivülről az autókat meg a pilótákat bizony pár kör múlva az első 3 emberen kivül fogalmam sem volt hogy akkor most ki hol mit hogyan...
  • Tinman #1
    "A DS vezetéknélküli kapcsolaton át kommunikálni tud más játékosokkal illetve a Wii-vel, és ezt a cég a jövőben még jobban ki fogja használni."

    Hát nem ártana. 2 DS-em van, párommal rengeteget multizunk vele, de kevés az igazán jó "lanos" játékok száma amit Download Play-el lehet játszani.
    Mortal, Tetris, Bomberman DS fenomenálisan jóra sikeredtek, meg még akad pár cím, de nem az igazi.

    Ha esetleg erre téved valaki, mondjon már olyan címet, ami hasonlóan a Tetris DS-hez arról szól, hogy egymás ellen kell tolni és a másik orra alá rendszeresen borsot törhetünk.