58
Petőfi Sándor orosz hadifogságban halt meg Szibériában, nem a segesvári ütközetben esett el, állítják Petőfi-kutatók
  • csgery
    #18
    Jogos kérdés:D
  • Sadist
    #17
    És a DNS-t mivel hasonlítják össze? :D
  • csgery
    #16
    Érdekes topik:)
    Petőfit megtaláltál már mindehol, ahol csak lehet, szvsz nincs rá esély, max ha minden hullát megcsekkelnek, ami még megtalálható a Földön. Hát de igen, végülis az emberek olyanok mint a krumpli. A java a föld alatt van. Bár nemtudom, ha a segesvári csatában látták utoljára, akkr mint keresne fenn É-K en? Amilyen gyöngécske szervezetű volt abban a minuszban egyből meghalt volna (na jó nem egyből, de hamar).
  • akyyy
    #15
    sok barom, szétbasszátok egy értelmes témát
  • haxoror
    #14
    btw ha előkerülnek eddig nem ismert munkái a Segesvár-csata utánról az tényleg érdekes lenne de amúgy tök lényegtelen hogy a csatában halt-e meg vagy évekkel később szibériában.
  • haxoror
    #13
    Szerintem is vicc volt, persze lehet hogy az én humorérzékemmel van baj.
  • Muki100
    #12
    Smiley a végén iróniát akart kifejezni.
    Ettől még a cári módszerek is hasonlóan kellemesek voltak gondolom, ilyen szempontból.
  • Pistike 007
    #11
    Pedig már a csontjait is megtalálták-.-'
  • Balidani
    #10
    you fail
    -______-;
  • Wolfsnack
    #9
    gondolod te
  • n3whous3
    #8
    sztem ő is tudta, hogy hülyeség amit írt :)
  • gyuri12
    #7
    de hát az még gombócból is sok:O
  • Wolfsnack
    #6
    kommunisták 1849-ben? ess neki a törikönyvnek!
  • rotator
    #5
    Kábé ahányszor Attilát.
  • gyuri12
    #4
    ez benne volt egy könyvemben,de ott le volt írva,hogy kevés rá az esély...
    hányszor találták meg eddig Petőfit?
  • Muki100
    #3
    elhurcolták a kommunisták
    ...
    És földi maradványait attól még haza tudják szállítani? Vagy nem tudom most ez miben változtatna a dolgon. Egyébként én is hallottam már régebben erről.
  • Aspyrin
    #2
    Szegény Petőfit már megtalálták párszor.. :)
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    Egyre érdekesebb fordulatok vannak Petőfi-kutatásban, talán tényleg egyértelmű lesz a bizonyíték ha a DNS teszt is elkészül.
    Nagy összeesküvés is van a dologban, meg politika is, sokan nem akarják az igazság kiderülését
    ajánlom figyelmetekbe ezt a videót