97
Bonanza Banzai
  • V43 1105
    #57
    Köszönöm köszönöm, és köszönöm !!! : P
  • Maximus4
    #56
    Calypso
  • V43 1105
    #55
    Remélem erre vagy újra :DDD

    Calypsot légy szíves töltsd fel =D
  • Maximus4
    #54
  • V43 1105
    #53
    Óóóó nagyon szépen köszönöm :)
  • Maximus4
    #52
    Tessék
    Colours
    A vér szava
  • V43 1105
    #51
    Remélem erre vagy

    Feltudnád tölteni ezt a két számot :

    Bonanza Banzai-Colours

    Bonanza Banzai-A vér szava

    Naggyon szépen megköszönném :D
  • Maximus4
    #50
    Nagyon szívesen
  • V43 1105
    #49
    Nagyon szépen köszönöm ! :)
  • Maximus4
    #48
    1984
    Induljon a Banzáj
    Kicsi Szív
    A Jel

    Ha kell még valami szólj.
  • V43 1105
    #47
    Jaj, ne haragudj :\ majd elfelejtettem, a Jel megvan esetleg? :o Azt is régóta keresem, ha gondold vagy van msned ott is küldheted, valamennyivel egyszerűbb :|
  • V43 1105
    #46
    Rendben, úgyis hosszú az éjszaka :D
  • Maximus4
    #45
    Ok,akkor majd linkelem őket.512-es netem van,úgyhogy nem leszek valami gyors,de igyekszem.
  • V43 1105
    #44
    Akkor légyszives most, nagyon szépen köszönöm :)
  • Maximus4
    #43
    Ha kell akkor igen.
  • V43 1105
    #42
    Jójó :) Most töltöd?
  • Maximus4
    #41
    Föltöltöm neked szívesen ezt a három számot,rapidra jó lesz?
  • V43 1105
    #40
    Hát, most jutott eszembe, a C'mon start the banzai is kellene :)
  • Maximus4
    #39
    Ez a két szám kellene csak?
  • V43 1105
    #38
    Sziasztok !

    Lenne egy kérdésem,valakinek nincs-e véletlen, MP3, vagy bármilyen formátumú Bonanza dala ? :\ Főleg, Kicsi Szív, és 1984 érdekelne :|
  • Irédy Dénes
    #37
    Magam felé hajló kezű odaadással:
    http://kimozdulo.hu/mondd_nalad_az_orom_az_meddig_tart_12_szomoru_magyar_dal_elso_resz
  • V43 1105
    #36
    :D
  • Bandee1987
    #35
    Nekem nővéremtől ragadt rám valamennyi Bonanza, nagy fan volt ő akkoriban :) [tiszta fekete cuccban jártak akkoriban :)]
  • gordon 24
    #34
    Jaja. Ez izlés kérdés már igen..

    Na akkor már értem miért sex action ujra.. Ezek szerint akkor megint Zolee dobol..
  • Zerénd
    #33
    Ebben nagyon igazad vam, a régi sex action jobb volt a "mostaninál". Mostani sex actionben a Szasza énekel és Döglégy dobol.

    Nulla Ákos vagy nulla Zorall ez izlés kérdése. Szeretem a Zorallt, sok hangverenyükön voltam már, de ennek ellenére meghalgatom Ákos jobb dalait, ám tuti önszántamból egy koncertjére sem megyek el. Továbbá, akármennyire is rüheltem egykor a Bonanzát, azért ha szól a rádióban nem váltok csatornát, néha kocsiba még fel is hangosítom.
  • gordon 24
    #32
    Az "uj sex Action" azért irtam mert a sex action kb 98 körül feloszlott mert a Zolee kilépett a dobosi történetből. Ezért sima Action lett a neve. Ezzel a névvel tolták jó pár évig. Kb 5 éve ujra Sex Action az Action. Nekem a régi korszak amikor még Zolee dobolt benne az tetszett. szerintem a Szasza mostani zenekarjai elégé a nulla szinten vannak.

    Szoval inkább egy "Nulla" Ákos akinek van agya stb. Mint egy Nulla Zorall Action vagy Szasza... De igazából azt nem vágom hogy miért a Bonanza Topikban beszélünk erről?


    BUÉK!!!!
  • Zerénd
    #31
    Ákos egy marha jó zenész. Nagyon érti azt amit krehál.
    De emberileg egy nulla.
  • Zerénd
    #30
    A nem pontos dalszövegre irtam b34
    Valaki megkövetelte tőlük a szöveghűséget? Szvsz nem. Eredetileg vád vagy vágy van ott, halvány lila fingom sincs, de annyira nem érdekel, hogy a googlet is elővegyem hozzá. Ha vád helyett vágyat énekel, akkor ennek is megvan az oka. Ha kakálnod kell, akkor csakis az erre rendszeresített helyre menje. BUÉK.
    Zorall lenne az új sex action? Zeneielg lehet, de akkor nagyon sok zenekart lehetne új sex Action nevezni. Szasza miatt? Akkor Gangszta zenekara is az lenne. Amúgy az új sex action a sima action, ami még a mai napig is van.
    De nem ez a lényeg.Az egész Zorall a poénra épül. Szerintem marha jól megoldották pl a Szűcs Judit Táncolj még cimű slágerét ahogy átültették az AC/DC Thunder számára.
    DE Dzsotatának igaza van, ilyen hüjeségen kár vitatkozni.
  • Kmarha
    #29
    ohh és majd elfelejtettem.. ennek a bandának köszönhetjük Ákost, aki szerintem napjainkban a legjobb zeneszerző, legnagyobb alkotó nálunk a zene műfajában. De lehet ez csak egy rajongó szavai :D
  • Kmarha
    #28
    Na jó, abban az időben egyfajta menekülés és lázadás volt depeche mode-ot hallgatni. Aztán jött a banda, mely szinte úgyanazt játszotta magyarul.. nem lehetett kihagyni. Akármilyen korszakon mentem keresztül (régi magyar rock, pop, újfajta rap, disco), ez a banda megmaradt örök kedvencnek. Még késöbb, mikor befolyásolható kis hülyeként fordultam egy nagyot, és azt mondtam, innentől rocker leszek :D

    Azóta kinőtem a divatirányzatos baromságokat, és meghallgatok minden jót (persze leragadva főleg a rocknál). A Bonanza szerintem nem az a tipikusan jó zene, de nem lehet, nem becsukott szemmel, teljes átéléssel hallgatni e számokat, mely a csontjaim növekedésével itta be magát a szervezetembe :D Nálam legalábbis.

    Ez annyira hozzánk tartozott és hozánk tartozik.. :D
  • Maximus4
    #27
    Ez így van sajnos.
  • Solt
    #26
    Mostmár minden a mennyiségről és nem a minőségről szól... látszik is az eredménye! :))
  • V43 1105
    #25
    Nah, úgylátom azért itt az SG-n is van néhány Bonanzás, jóezt tudni :D
  • Maximus4
    #24
    Ezzel én is pontosan így vagyok.Most is vannak jó számok,de az,hogy meghallgatom az egész albumot és tetszen az manapság már elég ritka.Azért régen nem így volt.Most nem kifejezetten csak a Bonanzára gondolok.Bár régen nem volt ennyi zenekar hála istennek.
  • Maximus4
    #23
    Én nem hasonlítanám össze a kettőt,hiába volt hasonló a zenéjük.Szerintem mind a kettő a maga nemében kíváló "volt".Érdekes,Ákost már egyáltalán nem hallgatok,de Bonanzát igen.Mostani Depeche már nem igazán tetszik,de a régi az nagyon bejött.A 101-es album volt az isten király.A kedvencem pedig a Question of time,még ma is.
  • Solt
    #22
    Istenem! A gyermek korom!! :) Imádtam őket, még ma is sokat hallgatom... több mint 10 év távlatából is a mai napig nagyon nagy zene! Ákos pedig egyre jobb... az utolsó albuma mind zeneileg, mind szövegileg kiváló! Csak sajnálni tudom a mia tizenéveseket... ők kire fognak emlékezni 15 év múlva? :)
  • joebacsi
    #21
    szubjektív dolgokról ne vitatkozzunk szerintem :)

    énis gyűlölöm általában a feldolgozásokat, de a zorall az jó (lásd felzúzósított mátépéterszámok...nagy poén az egész, magukat se veszik oly nagyon komolyan, ezért nem érezni hogy megsértenék az eredetit...itt is ez a helyzet sztem)
    ennyi :)
  • gordon 24
    #20
    Most nem azért, de.

    A szasza az öszes agyát elitta ami volt neki. Szerintem a Zoral az "Uj sex Action" meg ezek a magasröptű zenekarjai (hogy irjam hogy ne legyen sértő?) a béka segge alatt vannak kb 20kilométerrel. A régi Sex Avtiont kifejezetten csíptem, de az már rég volt sajna.

    A Bonanza számai a Bonanzától jók abban a hangszerelésben ahogy megirodott, ahogy az a zenész elképzelte (Ákos) aki megirta. Minden más formátumban nivotlan és nem megfelelő.

    De azért kösszi. De én speciel nagyon utálom a Zorallt.
  • Dynamic
    #19
    És?Most hova kakáljak?:)
    Amúgy ezt nagyon nem értem melyik megjegyzésemre reagáltad.Arra, hogy nem pontos a dalszöveg vagy arra, hogy ilyen dalt jobb lágy hangszerelésben hallgatni.
  • Louis Cyphre
    #18
    Én kedveltem (kedvelem) a Bonanzát, de azért valljuk be hogy, a Depeche Mode-nak a közelében sincsen.