Drift City
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
98%
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
keresgeltem meg kerdezoskodtem de semmi reakcio...
ingamenick: SG_PeeTeR
😊
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Dee tleg nemrossz kis game, igaz, még rém egyszerû az egész, de gondolom azért változatnak némi dolgot, PT is soakt változott, bár ez egészen más jellegû...
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
.: mobilize.hu :.
.: mobilize.hu :.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
+FAV
aztan lassan jovok en is de kicsiket szegenyecske a szal ami jutott, de majd leer 😊
<#email>#email>
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Több channel-en játszhatsz van 10db általába az elsõ 2 medium-high terheltségü,mindig ezen játszom és nincs lagg(ha esetleg lenne megkell próbálni a kisebb terheltségüeket).A többien low-medium terheltség szokott lenni.
1más ellen lehet versenyezni ilyen arénába,ott ltérehozol egy szobát és beírod hány vs hányt akarasz.
Kocsituning van.
Természetesen van level!<#eljen>#eljen>
én is nézegettem lehet majd leszedem jópofának tünik😊
egyedüli kérdésem az lenne h lagg mennyire van benne?
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Ingyenes mmoknak meg nem nagyon szokott szép grafikája lenni.
Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
1más ellen van verseny ?
kocsituning van?
lvl van ? 😄
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
mindig is MMO sztrítrécing gémre vágytam 😄
én is lehúzom
Autos MMORPG? Grafika kepek alapjan nem valami meggyozo, de lehet, hogy lehuzom. Jopofanak tunik.. hmm-hmm
\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" — Canalys Analyst Tim Coulling
Csinálhatod a küldetéseket (álatlában elmenni vkiért,szállítmányt vinni teherautóval,autót követni,autót fényképezni,autót üldözni)
Vannak az ún. Delivery Service,van egy kijelölt pálya a városban ahol chechkpointokon kell áthaladni,az eredményed a többiekétõl függ,tp-t és *mitto-t is kapsz.
Az utcákon vannak instant küldetések,ezek általába halál unalmasak,csak ha nagyon kell a tp általában akkor használom.-
Illetve lehet a szervereken lévõ emberekkel versenyezni,sztem ez a legélvezetesebb,ugyanúgy kapsz tp-t és mitot.
*mito= a játékban használatos pénznem
Tudsz autót vásárolni(szinthez van kötve),tuning dolgokat az autódhoz,van un. aukciós ház ahol az autóhoz vehetsz dolgokat,illetve adhatsz el.
megért egy témát<#eljen>#eljen>
...ami a csövön kifér... \"For those who think Life\'s a joke, consider the Punch line\"

Megjelenés: 2007.9.5
Fejlesztõ: NHN Games
Kiadó: Ijji
Honlap: http://drift.ijji.com/
Érdekes egy játéék,de nekem tetszik,npróbáljátok ki,teljesen ingyenes,én norrec92 néven játszok,aki akar vegyen fel friendsbe.
Regisztrálsz,letöltöd a klienst,és gém😊