Drift City

← ElőzőOldal 210 / 210

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ColdFire
#25
én is asszem SG_ColdFire leszek akkor 😊
98%

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

PeeTeR
#24
senki nem jatszik innen? 😄
keresgeltem meg kerdezoskodtem de semmi reakcio...

ingamenick: SG_PeeTeR

😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#23
klán van benne ? 😊

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#22
asszem meglesem, GunZ al is órákat toltam régen

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

MikX
#21
Hátakkor necsajjjáá! XD

Dee tleg nemrossz kis game, igaz, még rém egyszerû az egész, de gondolom azért változatnak némi dolgot, PT is soakt változott, bár ez egészen más jellegû...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

autoszimulator
#20
Mellesleg a Soldier Frontot nem próbálta valaki? Nekem elindul, bejön a szerverablak, és kiirja hogy GameHack detected<#wow3>

.: mobilize.hu :.

autoszimulator
#19
Jónak tünik, tegnap este kipróbáltam, meg a többi játékát is ennek a weblapnak, és nemrossz... Fizika kicsit fura, de nem az a lényeg..

.: mobilize.hu :.

#18
áhhh és az összes kedvenc autóm benne van... 240SX... Hachi... FD3S... R34 GTR.... áhh angyon vad... és még csak több kocsi lesz.. királyságos... persze a realisztikához nem nagyon van köze dem kit érdekel. 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

PeeTeR
#17
<#eljen>
+FAV

aztan lassan jovok en is de kicsiket szegenyecske a szal ami jutott, de majd leer 😊

<#email>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#16
Nekem tökéletesen fut,soha nincs lagg.
Több channel-en játszhatsz van 10db általába az elsõ 2 medium-high terheltségü,mindig ezen játszom és nincs lagg(ha esetleg lenne megkell próbálni a kisebb terheltségüeket).A többien low-medium terheltség szokott lenni.

#15
Hát az igazi drifthez nemsok köze van😄 ha nyomod a ctrl-t+jobbra vagy balra nyíl keresztbe csúszik ezerrel bár a realitástól messze van😄
1más ellen lehet versenyezni ilyen arénába,ott ltérehozol egy szobát és beírod hány vs hányt akarasz.
Kocsituning van.
Természetesen van level!<#eljen>

Zomil
#14
graf-ja mint az XIII-nek 😊
én is nézegettem lehet majd leszedem jópofának tünik😊

egyedüli kérdésem az lenne h lagg mennyire van benne?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#13
Egy próbát megér 😊
Ingyenes mmoknak meg nem nagyon szokott szép grafikája lenni.

báttyó02
#12
😮
+fav

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ColdFire
#11
sztem töltsük le 😉

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#10
Hüü bakker ez király gamé.... lehet simán cirkálni meg ha akarsz driftelni... gombot kell nyomni és driftel de nagyon faaja... ilyen cel shader-es izéka 😄

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

#9
van valami köze a drift-hez?
1más ellen van verseny ?
kocsituning van?
lvl van ? 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#8
kormányal lehet játszani ? 😊

#7
ez nagyon zsírnak tûnik
mindig is MMO sztrítrécing gémre vágytam 😄

én is lehúzom

#6
Hmm..
Autos MMORPG? Grafika kepek alapjan nem valami meggyozo, de lehet, hogy lehuzom. Jopofanak tunik.. hmm-hmm

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

#5
Egyébként a játékban kb 5 különbözõ mód van:
Csinálhatod a küldetéseket (álatlában elmenni vkiért,szállítmányt vinni teherautóval,autót követni,autót fényképezni,autót üldözni)

Vannak az ún. Delivery Service,van egy kijelölt pálya a városban ahol chechkpointokon kell áthaladni,az eredményed a többiekétõl függ,tp-t és *mitto-t is kapsz.

Az utcákon vannak instant küldetések,ezek általába halál unalmasak,csak ha nagyon kell a tp általában akkor használom.-

Illetve lehet a szervereken lévõ emberekkel versenyezni,sztem ez a legélvezetesebb,ugyanúgy kapsz tp-t és mitot.

*mito= a játékban használatos pénznem

Tudsz autót vásárolni(szinthez van kötve),tuning dolgokat az autódhoz,van un. aukciós ház ahol az autóhoz vehetsz dolgokat,illetve adhatsz el.

Carlos HUN
#4
Ez zsírkirály

Akos 001
#3
egészen megtetszett...asszem kipróbálom😊

megért egy témát<#eljen>

...ami a csövön kifér... \"For those who think Life\'s a joke, consider the Punch line\"

#2
Pár screen:


#1


Megjelenés: 2007.9.5
Fejlesztõ: NHN Games
Kiadó: Ijji
Honlap: http://drift.ijji.com/

Érdekes egy játéék,de nekem tetszik,npróbáljátok ki,teljesen ingyenes,én norrec92 néven játszok,aki akar vegyen fel friendsbe.
Regisztrálsz,letöltöd a klienst,és gém😊

← ElőzőOldal 210 / 210