190

  • John Cena
    #150
    látom fasza kis meccs volt bryant meg dobott 34pontot
  • MrSpock
    #149
    Uhh..a vége nagyon meleg volt!Kicsit megizzadtam!:-)
    Ilyen sima meccsből mi lett a végére,köszönhetően a Utah-i tripláknak.
    Az jó volt,hogy végén a büntetőknél magabiztosak voltak a srácok,és nem tudtak hibázni,mert ha 1 is kimaradt elúszhatott volna a meccs.
    szerencsére a másikoldalnak a dupla-tripla csak kisérlet maradt:-)A lényeg megvan a győzelem!
    Most pici pihi!
    Én is kifújom magam:-)
  • MrSpock
    #148
    Én is ebben bizom!De majd hajnalban kiderül!
    Kobe jó napot fog ki és meglesz ameccs!
  • John Cena
    #147
    3-2:9 remélem lessz 1 gyors 4-2 és akkor pihizhet is még a Lakers:)
  • MrSpock
    #146
    Szerdán más csapat lép pályára,és szerintem izomból lenyomják a Jazzt!
    Én olyan 20 pontos győzelemt tippelek!
    És ha megfújják a hazai páylát,akkor kb 40 büntető!
    Mert amit kaptak Utah-ban..háát eléggé vicces volt,a bírrók sokat elnéztek.
    Így azért érthető,hogy az alapszakaszban csak 4x tudtak nyerni ott.
  • mstummer
    #145
    Ma se jött össze. Durva volt a vége. Na majd szerdán.
  • John Cena
    #144
    Mind a 2topicba ketten beszélünk általábaXD
  • MrSpock
    #143
    Sajnama hajnalban nemjött össze.Kicsit álmosan kezdtünk,és amikor lett volna lehetőség hogy talán átvegyük a vezetést,mindig közbejött valami,labdaeladás,Kobe elcsúszik,rossz passzok,és persze lepattanók elvesztése.Én úgyéreztem,bár sok büntit dobott a Lakers,de nagyon erősen billent a hazai pálya!Főleg kritikus helyzetekben.
    Kobe azért felébredt a 2.félidőre,és ez bíztató.
    Holnapi meccset már hozzuk,mert a Utah ennél jobban nemtud játszani,és mégegyszer azértnemlesz ekkora szerencséje,és persze a Lakers ilyen rossz napot nemfog ki.
    Agresszivebben kell védekezni,és támadni,és elhozzuk ameccset!
  • John Cena
    #142
    Lakers bannert valaki csinálna 1et?:) azt betolhatnánk ide:) másik valamitől eltünt!
  • John Cena
    #141
    2-0 fasza:)
  • MrSpock
    #140
    Lakers hozta ismét ameccset,végig vezetve,viszonylag simán.Bár azért voltak periódusok amikor kicsit összeráncoltam a szemöldököm,de aztán javítottak.
    Kobe jó volt ismét!
    Mehetünk Utah-ba.ott azért keményebben kell védekezni,és öszpontosítani de 1 meccset elhozhatunk.
    Csak így tovább!
  • GTheo
    #139
    Összesítve negyeddöntő, de KONFERENCIA elődöntő :)
    Csak így tovább Lakers, Kobe elég jól termel mostanában :)
  • John Cena
    #138
    nem negyeddöntő?
  • banok
    #137
    és tegnap nyert a Lakers a Jazz ellen így 1-0-ra vezetnek a konferencia elődöntőben
  • John Cena
    #136
    Pedig ez az éve annyira nem volt kirívó szeritnem volt valami átlagba 35-pontos éve az eléggé jó volt neki
  • MrSpock
    #135
    Kobe megkapja az MVP-t!Azért dúrva hogy az utóbbi évtized legjobb kosarasa,és még csak most.Végülis amióta én figyelem akosárlabdát..Magic Johnson,(Larry Bird),Michael Jordan,és Kobe aki kiemelkedő klasszis.
    Főleg hogy összehasonlítva Oneal játékával..kissé érthetetlen,mert Kobe nélkül nemlett volna ennyi gyűrűje.Főleg megnézzük most melyikük milyen nívón teljesít.Kobe tartja 1 évtizede magát.Jó a pontok csökkentek,de nem lett eredménytelenebb,hisz csapat jobban muzsikál.És azért védekezésben,támadásban egyaránt kiváló.
    Szóval Gratula,és még sok jó évet a Lakersben,remélem innen vonul vissza.
    És erre még jóljönne a bajnoki cím!
    Érdekes azért Chris Paul este,berobbant,de kiváncsi leszek hogy megtudja e ismételni ezt a szezont jövőre is,vagy csak mint üstökös tűnik fel,és szépen elhalványul.Most sokan már királlyá avanzsálták,de szerintem még korai.Dúrva let volna ha megkapja az MVP-t,mert azért valljuk be Kobe 10.évében járt,és most érdemelhette ki,pedig aztán volt pár szezon amikor pontkirály volt,és micsoda meccsei voltak.
  • John Cena
    #134
    NBA-s topicba bent van de ide is belinkelem azért
  • John Cena
    #133
    köszönöm
  • GTheo
    #132
    Kirilenko, Boozer, és azthiszem Deron Williams.
  • John Cena
    #131
    Lakersbe is jéácott 1évet vagy 2őt asszem
  • Rockynhooo
    #130
    szerintem ő már nem is játszik , csak ha Utah akkor mindig rögtönk ő ugrik be, volt belőle pár kártyám még anno :D
  • John Cena
    #129
    ja jóó bocsánat:D nem láttma még a Utah keretét
  • Rockynhooo
    #128
    Karl Melone
  • John Cena
    #127
    én is így gondolkodok Utah-nak ki a "húzó embere?" értem ez alatt Lakersnél a Bryant Gasol
  • MrSpock
    #126
    Valószínű,de azért szerintem a Houston még megnyeri a mai meccset.
    akármenynire isjó a Utah,Török Petya szerint bajnokesélyes:-)
    Lakers elfogja intézni,és ha kicsit odafigyelnek,akkor 4:0-ra.
  • GTheo
    #125
    90% hogy a Utah lesz, ők otthon erősek szoktak lenni.
  • MrSpock
    #124
    Ez sikerült,ahogy vártam.Bár kissé szoros lett a vége előtt,de azért Kobe megoldotta.Most kicsit pihizhetnek a srácok,és várhatják ki lesz a következő ellenfél.
  • Rockynhooo
    #123
    így h legyűrtétek Iversonékat, mostmár nektek szurkolok, ha már tőletek kaptunk ki :\ bár Lakers szimpatikus csapat :)
  • John Cena
    #122
    királyság bár Iversontól el vártm volna egy 4-1-et vagy 4-2őt! na m1 kevesebb meccs Kobe-ék pihiznek:)
  • GTheo
    #121
    LAL - DEN 107 - 101
    Második kör :)
  • MrSpock
    #120
    Ez nagyon sima volt!Meglepett,hogy ennyire képtelen volta Denver bármit is nyújtani.lélekben valszeg már feladták.
    Lakers meg védekezésben azért ottvolt a szeren,támadásbanmeg anyit amennyi szükséges volt a végét már csak dobálták.
  • Rockynhooo
    #119
    ha otthon nem nyerünk akkor cseszhetjük.. :\ azért még bízok Iversonba, ő sem kis egyéniség :)
  • MrSpock
    #118
    Nem még nem de valszeg..ő fogja kb 99%.
  • John Cena
    #117
    te vágod atémát ja Bryant már meg kaopta az MVP-t?? vagy félre értettem?:D
  • MrSpock
    #116
    Egy kis színesítés!:-)
  • MrSpock
    #115
    Igen jól láttad:-)De egy mvp-től ez illik is!Na meg látszott,hogy az elején bementek a dobásai,és a végénmár csak azért is..sokmindent vállalt be,és az benne a szép,hogy átsegítette a társakat a holtponton.
    Utánna már nemvolt gond.Gasol az elején nemigen talált be,főleg odomnak nem ment.Vujacic,Radmanovic,Walton triplái is jóljöttek!
    Úgynézki megleszamjd az mvp is,és szerintemmegérdemli nagyon.Chris Paul is kíválóan teljesit,de azért amikor az alapszakasz végén játszottak,ott azért Kobe megmutatta,hogy még azért ki az úr!
    Szerintem Kobe,és LeBron James a 2 legjobb kosaras jelenleg az NBA-ben.
    Dinamikusak,és nehéz 1-1-ben megverni őket.
  • John Cena
    #114
    :) lightos 49pontal:P ha jól láttma akkor 10 asziszt is
  • MrSpock
    #113
    Szerintem hozza a csapat az idegenbeli meccseket is.Nemhiszem,hogy nagyon túlórázni szeretnének,bár nehéz lesz de a játékot elnézve nem lehetetlen!
    Ha megy a csapatnak simán,ha nem annyira mint ma,akkor Kobe segít.
  • John Cena
    #112
    jóóó:D:D 2-0 ha az első idegenbelit meg nyerjünk szerintem 4 meccs alatt nem lehet ki kapni zsinórban de mindent bele!!
  • MrSpock
    #111
    Jó kismeccs volt!Lakers csak a végére tudta növelni az előnyt,de akkor pillanatok alatt elhúztak.Denver sokáig ottvolt,vezetett,és Iverson,Anthony páros vitte a csapatot.Balszerencséjükre,pont ezt a Lakerst kapták,mert bármely csapat ellen vezethetnének..szerintem.
    Jól is játszottak,de ma Kobe megmutatta mire is képes.Nemlett meg a playoffrekordja(50),mert 2 perccel a vége előtt leült.