30



Kingdom Under Fire Circle of Doom - RPG
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Az Idol of Death-nél kell.
  • Pityesz
    #29
    Sziasztok!
    Olvastam, ha egyszerre több nyakláncot,gyűrűt akarsz használni, meg kell vásárolni a helyet,sajnos nem tudom , hogy hol!
    Előre is köszi!
  • Szeszmester
    #28
    Csavaros.
  • TVelvet
    #27
    mind1 már megtaláltan :) csak tovább kellett hentelni ^^
  • Tomy Lee
    #26
    Én Kendal-t fejlesztgetem.De először Leinhart-ot próbálgattam.Tetszik,hogy gyors.
    Nem tudom kérdésedre a választ:(
    Nem a kereskedőre Elf baby-re gondol?
    Hányas szinten vagy?
  • Smithie
    #25
    Neked elhiszem mester!
  • TVelvet
    #24
    késő ^^

    kéne egy kis help :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leinhartal vagyok tudod a vámpir csávesz, most ott tartok hogy megkéne találnom azt a nőt aki hidegebb a jégnél, na ez ki?:) csak mert végigjártam mindent de nemtudom, televan ilyen "találos" kérdéssekkel
  • Tomy Lee
    #23
    Nagyon tetszik mikor Hero-m egy hatalmas harci kalapáccsal-al a földbecsap és igen méretes nyoma marad:)
    Teljesen rendben van ez a játék.Nekem nagyon bejön!
  • Szeszmester
    #22
    Cseréld el velem.
    Üres lemezért.
  • Tomy Lee
    #21
    Off:
    Én bánom,hogy flash-el vettem meg a gépemet:(
    De akkor egy nagy lehetőség volt,hogy hozzájussak szinte ingyen.
    Tervezem a cserét már a multi miatt eredeti megoldásra:-)
    On
  • Tomy Lee
    #20
    Ne,légyszives ne töltsd le:D

  • TVelvet
    #19
    Akkor most letöltsem vagy ne?
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Hát ha hiszed-, ha nem, csak gyári játékaim vannak x360-ra és a gépem is flashmentes gyári állapot. Egy ideig ezen nem is szándékszom változtatni.
  • Szeszmester
    #17
    Szerintem nem jó a játékmenet. Játszottam vele pár órát.

    Véletlenszerű pályák? Nem mintha számítana, egy egyenes úton kell végigszaladni, csak mondjuk nem bal, hanem jobb kanyar lesz benne.

    Ugye menni kell az előre kijelölt úton, x méterenként van egy csoportnyi ellenfél. Pályaszakaszonként van 3-4 különféle, de egy csoportban vannak vagy 30-an, mindegyik ugyanúgy néz ki. Mintha 1 meghalás animációja lenne mindegyiknek, ha csapsz egy nagyon, mindegyik ugyanúgy esik térdre. Az animációk bénák, ha épp csapni készül, de megölöd, "bevillan" a meghalás anim, minden átmenet nélkül.

    Bizonyos ellenfelek, ha a képernyőre kerülnek, elkezd szaggatni a játék. Még akkor is, ha csak az az 1 dög látszik!!

    Skillek szerzése: ölj meg 50 ilyen és 40 amolyan ellenfelet.
    Viszont előre nem tudod, h melyikkel fogsz találkozni és nehéz megnézni, h melyik skillhez mit kell ölni.
    Előrefutsz, megnézed, kik jönnek. Visszafutsz, bogarászol 5-10 percet, betöltesz tanulásra 2 skillt (csak annyit lehet) aztán hajrá. Izgi.

    Első karakterrel annyiból áll a játék, hogy nyomom előre a joyt és a 2 támadás gomvbot, feváltva. Ha szintet lép, 3 skill között lehet csak osztogatni, aminek gyakorlati jelentősége nincs sok.
    Életere, állóképesség, szerencse. Én szinte csak szerencsére adtam. A harcokban nem volt gond így sem (1 gombot kellett nyomogatni végig), viszont annyira jó cuccokat sem dobtak.

    Ja igen, vannak tárgyak, egyre jobb értékekkel. A +7 ATK jobb, mint a +6 ATK. Az előbbit kell használni.

    A karakterek szája nem nagyon van szinkronban a szövegekkel, amik mintha csak erőtlenül fel lennének olvasva. Nyomják a vakert, biztos izgi a történet, én átugrottam az összeset, nem volt rá türelmem.


    Egyébként már volt ilyen típusú játék, Ninety Nine Nights névvel futott, a kettő közül nem tudom, melyik a rosszabb.




    Az elődök is konzolra készültek, nem? Legalábbis én xbox-on nyomtam 2 részével is. Azok még részben stratégiák voltak, komoly taktikai elemekkel, izgalmasak, változatosak, tényleges RPG elemekkel, de persze a darálás is ment bennük, aminek szintén jelentősége volt és sokkal élvezetesebb volt egy csata közepén.
  • Smithie
    #16
    Megveszed!
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Jövőre adják ki, szal. nem kéne híresztelni. :D Én is megveszem, ha jó.
  • Tomy Lee
    #14
    Ezt én sem értem.Mindenhol még 2008 januári release van viszont a hírekben,cikkekben megjelentnek van nyílvánítva
    Végülis megjelent.Elvileg ezzel játszok Angolul:)

    Pontosabban nekem kiadták a tört verziót;-)Sz.tem +venni még nem lehet.
  • Smithie
    #13
    Most ez milyen évben jött ki?Idén?De mindjárt megnézem ezt magamnak...
  • Sir Quno Jedi
    #12
    X360-ra??? Mán töltöm is!
  • Tomy Lee
    #11
    Skill-ek fejlesztésére az álmokban van lehetőség ahol 1 oldman-t:) kell keresni aki tanít.
    Mondom,hogy ötletes game
    Nehézségi fokozatot viszont nem látok:(
    Végülis így az elején kellően nehéz csak ez ne torkoljon játszhatatlanul nehéz fokozatba.
  • Tomy Lee
    #10
    Elvileg van.1.2 gb és az első Act-ból két pályát tartalmaz.
  • Tomy Lee
    #9
    Úgy ezt nem tudták megcsinálni mint az elődöket mivel ez konzolra készült!
    Tiszteletben tartom a véleményed,hogy nem tetszik.Viszont sz.tem és sok más olvasó alapján(8 és 9 pont körül mozog)ez a játék,teljesen jó a játékmenet.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Kérdés lesz e demója a markecpléccen. :D MErt látatlanban nem venném meg.
  • Tomy Lee
    #7
    Hát eddig még nem bontakozott ki a Story előttem de nem lehet rossz.
    Persze Magyarul is minden más lenne:-)
    Szóval a Végzet Köre játék természetesen a jó és a rossz oldalról szól egy másik dimenzióban játszódó szerepjáték,véletlenszerűen generált pályákkal,fantasy tartalommal.
    Hero választási lehetőség a játék kezdetén,pontosan 4 közül,majd ezek egyikének skillek,fegyverek stb..fejlesztésére is lehetőséget nyújt a játék.
    Nekem tetszik,hogy x360-ra kaptunk 1 ilyen stílusu játékot.
  • Szeszmester
    #6
    Rettentő béna ez a játék, a régi KUF-ok messze jobbak voltak.
  • ens75
    #5
    Sziasztok.Pal rendszerü kiterjesztésbe tudnám megszerezni.Azt viszia kichippelt ps2?
  • Enosh Chan
    #4
    Am. +fav
  • Enosh Chan
    #3
    Leirnad mirol szol? :)
  • Tomy Lee
    #2
    Játék bemutató

    romance and fight(ingame!)

    Trade and Upgrade(ingame)

    Official trailer
  • Tomy Lee
    #1
    Sziasztok!

    Gondoltam megérdemel ez az Action/RPG Game egy topicot.

    Jelen esetben olyan játékról van szó ami már anno egyik kedvencem volt.

    "Kingdom Under Fire Circle of Doom" nevet kapta ez a játék, szép grafikával, rpg elemekkel és hangulatos zenével.