1365
  • karajjj
    #266
    pihenő nap van :D
    az oroszokat meg azért komálom most, mert belőlük szóbeliztem irodalomból és olyan jól sikerült, hogy meg tudtam tartani a négyest :P
  • Bulykin
    #265
    értem:D
    látom nálad is nagy az oroszok iránti imádat:D
    ma miért nincs eb?
  • karajjj
    #264
    úgy a rokonságban én szoktam a kábeltv-vel szarakodni, szóval a koax kábellel jó viszonyban vagyok, de itt meg arról lenne szó, hogy ezt kéne optikaira cserélni, de majd úgyis megmutatják... :D
  • Bulykin
    #263
    lol:) értesz legalább hozzá?
  • karajjj
    #262
    úgy néz ki, hogy megyek az ózdi kébeltévéhez szerelőnek :D
  • Bulykin
    #261
    fog dolgozni valaki nyáron? diákmunka vagy vmi ilyesmi:)
  • Bulykin
    #260
    jaaahXD akkor grat
  • karajjj
    #259
    ez már a bizonyítvány, ma kaptuk meg :D
  • Bulykin
    #258
    már szóbeli is meg volt??
  • karajjj
    #257
    magyar: 71% négyes
    matek: 80% ötös
    töri: 88% ötös
    angol: 76% négyes
    infó: 88% ötös
  • Bulykin
    #256
    jaah, meg biziosztás után az egyik teremben sörözgettünk meg piázgattunk, cigiztünk meg minden és senki nem szólt semmit...kajak még a szülők vették meg a piákat, és ha jól hallottam akkor 10ezer FT volt összesen, szal...én nem sokat ittam, nem bírom a piát meg nem is nagyon szeretem(van ilyen:D)
  • karajjj
    #255
    hát majd meglátjuk :S :D

    két óra múlva 19 vagyok
  • Bulykin
    #254
    nyugi...komoylan egy poén az egészXD
    én hozzád képes szerintem gyenge tanuló vagyokszal ha én 4eseket kaptam, akkor te 5öket...meg az írásbelijeid is jobbak lettek:D
  • karajjj
    #253
    mondták a híradóba, hogy kibaszottul belassult a központi rendszer, amibe be kell vinni az eredményeket

    na én most nagyon befostam valahogy a holnaptól :S
  • Bulykin
    #252
    nah gec, megkaptuk az érettségi bizitXD
    igaz hogy 4órás késéssel, de megkaptukXD 4re kellett bemenni és 8kor osztották ki...lol, valami gond volt a mittoménmivel...
    Töri:4
    Matek:2
    Infó:4
    Magyar:4
    Német:4
    Számomra tökéletes, igaz a matek valahogy nem illik oda:)
  • akyyy
    #251
    kár hogy esett az esső:( netes játékon amugy.

    amugy tök lol beállíottam hogy tesco, spar, lidl, itthon, oszt olyan volt mint valami nfs pálya
  • zotja
    #250
    ó de laza vagy :) hol nyertél ? milyet? lenyomlak kocsival :D
  • akyyy
    #249
    holnap megyek is kocsikázni
  • akyyy
    #248
    hát izé, de kurvajó:D
  • karajjj
    #247
    hol?hogy?mikor?mi?
  • karajjj
    #246
    infóból ma benyaltam azt a könyvet, amibe a szóbeli dolgok vannak, még értelmesebben van leírva, mint ahogy lediktálta a füzetbe a tanár... :D

    angoltól nem fosok, mert csak a minimum pontot kell összeszedni,mert már alapból megvan a négyes :D a többit meg még holnap átnézem, aztán a tanulás részemről ennyi
  • akyyy
    #245
    nyertem gps-t muhaha!
  • Bulykin
    #244
    hát a törihez kúrva sok van, nekem szinte le volt írva vázlatpontokban h miről kell beszélnem, alatta meg a forrás(amit mondtam:D)
    Magyar(ok)ból is van forrás + még szöveggyűjteményt is használhatsz, nekem a szózat le volt elemezve a könyvben:D:D lol
    infóból meg könnyű, bár én el tudtam basztam, szal vigyázzXD
  • zotja
    #243
    törihez annyivan mint a szemét...
  • karajjj
    #242
    a tételekhez van valami forrás is? vagy ott a cím oszt cső... mond amit tudsz? :D
  • akyyy
    #241
    mé buknátok meg? lol könyvtárba:D:D:D:D
  • karajjj
    #240
    köszi :D
    hidd el, hogy ha sikerül aznap, akkor olyan boldog lesz, hogy bele se merek gondolni... XD
  • Bulykin
    #239
    gyho:9 Előre is boldog szülinapot és aok sikert!!!
  • karajjj
    #238
    csütörtökön lesz vagy pénteken...
    de remélem csütörtökön letudom, mert aznap van a szülinapom is :D
  • Bulykin
    #237
    fúú gec...annyira ideges voltam h az hihetetlenXD
    Reggel fél8ra mentünk, 8körül mondtak beszédet meg bemutatták az elnököt(egy csaj:)) utána meg felolvasták h ki mikor fog sorra kerülni, én benne voltam az első napba(3nap van)
    ki volt írva hogy délre kell bejönnöm, mert akkor kerülök sorra, bejöttem de kb. 2órás csúszás voltXD szal negyed3kor mentem be, amúgy addigra az összes könnyű és jó tételt kihúzták már...
    bent egyből a némettel kezd mindenki(nekem megsúgta Rási Enikő, hogy hova dugta a künnyűeket:)) kihúztam, felmondtam, +volt egy szituáció, összvissz a németem 4es lett(gondolom, mert csak 9 pont kellett már).
    Utána én törivel folytattam, kb 40perc volt a kidolgozásra, a felvilágosult abszoluttizmust húztam, kentem mint állatXD meg is dícsértek:)
    utána magyar, az irodalom meg nyelvtan egyszerre megy, nyelvtanból a kisebbségeket húztam, irodalomból meg a Vörösmarty nemtommámije:D, az is jó lett, beszéltem ofival, asszonta nem árulja el meglett e a 4es...
    utána már csak az infó maradt, de azt nagyon elbasztam, hááát öcsém, kihúztam a majdnem legkönyebb tételt, a kimeneti eszközöket, oszt alig bírtam nyögni vmit(nah jó azért nem:))
    az tényleg égő volt egy picit, de azért a 4es jó lenne:D
    Röviden ennyi, 1 ember amúgy 4órán át van bent, az egész a könyvtárban zajlik és 5ember van bent álltalában egyszerre...amúyg nem nehéz, mert én szinte alig tanultam valamit, szal para volt ezerrel:D, de sokat segítenek és nagyon engedékenyek...
    Neked mikor lesz?
  • karajjj
    #236
    na mivolt hogyvolt????????? meséljmá
  • Bulykin
    #235
    wháá! ma volt nekem szóbeli:) azt kell mondjam tök király vagyok
  • karajjj
    #234
    legtöbbször már ő se :DDDD
  • Bulykin
    #233
    az biztos, meg elég "érdekesen" tud magyarázni...senki se érti meg:D
  • zotja
    #232
    első bukás...második kettes de ugy h anyám apám mindneki bentvolt mert 4 es dogát irtam és simán megvolt a ketessem... 3. bukás.. 4 .ben 2 es de akkor is.... hát na ő szereti szopatni az embereket
  • Bulykin
    #231
    nekem csak fizikát tanított elsőben és negyedikben, de mind a 2szer majdnem megbuktam nála...
  • zotja
    #230
    na Dúzs témát dobjuk :D ofönök... kicsit megkeserítette az életem
  • Bulykin
    #229
    de igaza is van...
  • karajjj
    #228
    nekünk dúzs azt mesélte, hogy hülyeség az egész irodalom, mert van egy költő barátja, aki bevallotta neki, hogy a legszebb verseit 2-3 nagyfröccs után írta, az meg milyen má, hogy utánna meg éveken keresztül azt elemzi mindenki, hogy valaki jól bebaszott és írt pár verset...
  • akyyy
    #227
    nekünk dúzs mesélte. megy miskolcra a trabant, füstöl mint az állat, ezért fogja betiltatni a kormányt a 2 ütemű autósokat, mert ugye ott mérik a légszennyezetséget, de azt nem veszik figyelembe, hogy az ezer éves ikarus tartja fel a sort, és az füstöl mint állat (utasok meg fuldokolnak)....

    ráfogják a trabantosokra