1365
  • akyyy
    #1325
    istenem egyre elviselhetetlenebb ez az esti szarszag :(
  • karajjj
    #1324
    hát, ahogy most így olvasgattam erről, kb még semmit nem tudni, meg szó se volt ilyenről, csak valaki kitalálta :D
  • akyyy
    #1323
    napi/heti/havi/(évi) téma:
    költözzön minden lépcsőházba 2 család a putriból...



    MADDÖFAKKA MOCSKOS kurvaanyád!!!43543WFE
  • karajjj
    #1322
    AXN? mit kell azon nézni? :D
  • akyyy
    #1321
    de parisat hiv parisatot ingyen és ugy beszének muterék kurvva sokat. tudom ott a skype, meg miegymás, de ő k akkor sem fognak gépről telefonálni :D. plusz ahogy látom axn nincs légnetnél, ami az egyik legfontosabb csatorna:P
  • karajjj
    #1320
    minden sportcsatorna van, ami a parisatnál van :D, a telefon meg nem annyira olcsó, ahogy néztem
  • akyyy
    #1319
    de akkor nem lesz muternek occó telefon :D meg sok sport csatorna.
  • karajjj
    #1318
    csak mondjuk ha ez ingyen van, nem kell parisatot fizetni pluszban
  • akyyy
    #1317
    jo, de kb acsak a dixnes chanel van benne ami nincs benne a parisatnba:D viasat 6-ot bele tehetnénk és akkorömömbodottá
  • karajjj
    #1316
    szólni kell nekik, ingyen jár a net mellé
  • akyyy
    #1315
    egyébként légnetnél mi kell a tv-hez? hozzánk csak utp kábel jön be
  • akyyy
    #1314
    gondolom ó ponton te vagy a karesz, hát szörnyű mily politizálás megy már ott a légnet topikba is :D
  • karajjj
    #1313
    egyre szarabb az egész cég, én váltok a hónapban a légnetre
  • akyyy
    #1312
    imádom a parisatot, komolyan, 16:-9ben egy 4:3-ra szétnyujtott kép a viasaton, valami zseniálisan szép a kép :D
  • akyyy
    #1311
    mi történt a profival? miért lett belőle coopos bolt, és miért nem mcdonalds esetleg burgerking??? (jah tudom miért, egyrészt megvette a coop meg a cba (bár még az is lehetett volna az úgysincs a környéken :D )

    meki meg nem nyilik mert nincs közelbe autópálya amin tudnék hozni a fagyaasztott sajburgereket
  • akyyy
    #1310
    hát pizzabázist válaltam be, az mindig bevált, nem csalódtam, még mindig jót csinálnak (bár igaz mióta megkostóltam az agárdit, annak nyomába se ér :D)
  • karajjj
    #1309
    eldorádó
  • akyyy
    #1308
    barcikán hol finom jelenleg a gyros(tál)?
  • akyyy
    #1307
  • Bulykin
    #1306
    de, meg a Cool is ha reklám van :D
  • akyyy
    #1305
    másnál nem ordit a tv2 parisaton?
  • akyyy
    #1304
    kurvára büdös van barcikán!!!!
  • karajjj
    #1303
    mert arra vett fel jelzáloghitelt a város és nem tudják fizetni
  • Bulykin
    #1302
    miért? :o
  • akyyy
    #1301
    linket
  • karajjj
    #1300
    ojjé, bezárják az uszodát
  • karajjj
    #1299
    a filmvetítés már nem a moziban van, hanem az egressyben, a jegy pedig 400-500 forint körül van évek óta
  • skygt90
    #1298
    hejhóóó,,,barcikai moziba nemtudjátok véletlenül mennyibe kerül egy jegy ? Legutóljára vagy 3éve voltam :D fogalmam sincs mennyibe kerülhet,,,gondolom nem annyiba mint miskolcon :D
  • akyyy
    #1297
    redbullos liszt remixet meg lehet valahol nézni teljesben? vagy tv-be nem fogják adni? el akartram menni rá, és igy visszanézve pár videót, vétek volt kihagyni de ha egyszerüen már nem volt jegy :SSS
  • karajjj
    #1296
    ja tényleg, mert ahhoz külön olyan bögre kell, ami nyomtatható
  • akyyy
    #1295
    voltam az előbb, szar a nyomtatojuk xD

    meg csak fehér bögrére tudnak
  • karajjj
    #1294
    bemész és megcsinálják
  • akyyy
    #1293
    egy piros bögre felirattal:D
  • karajjj
    #1292
    mondjad mi kellene
  • akyyy
    #1291
    kinek van ismerőse pepecopinál?
  • akyyy
    #1290
    text

    Augusztus végén, a balekhét végén visszautaztva fehérvárra, egy aluljáró alatt láttam egy grafitis feliratot. Először én se akartam elhinni, de miután utánna sokszor elmentem azon hid alatt, de sose láttam többé a feliratot, elhittem hogy csak képzelődtem, másnapos voltam, vagy részeg, és az a felirat nincs.

    Aztán eljött a május 21, biciklivel elmentem Agádra, majd vissza Dinnyésre (csak azért mert hülye ellenőr nem ellenőrzött, és nem ellenőrzött jeggyel másnap is lehetett utazni) észrevettem a feliratot megint.

    Dinnyési megálló aluljárónál ezt láttam. Senki se hitte el, pedig ott van:

  • karajjj
    #1289
    ebben nem voltam biztos, azért nem írtam bele, de akkor ezek szerint igaz
  • zotja22
    #1288
    a ságvárit meg a don bosco fogja "vinni" ;)
  • karajjj
    #1287
    a jókainak kurvanagy a tartozása, nyáron csukják, az osztályokat meg a tanárok egy részével szétszórják az irinyiben és a surányiban, meg ha jól tudom összevonják így intézmény szinten az iskolákat, a ságvárit meg azért nem, mert az meg egyházi iskola lesz
  • akyyy
    #1286
    irinyi meg surányis tagiskola lesz? WTF?????????????????