1365
  • zotja
    #1005
    jee bojler (H)
  • akyyy
    #1004
    asszem melegítek fazékba vizet oszt megfürdök D:
  • Bulykin
    #1003
    nálunk csak 4 napig
  • karajjj
    #1002
    ez az oldal egyre szörnyűbb :S
  • karajjj
    #1001
    egy hétig, ezt is meg kéne írni az oldalon :D
  • karajjj
    #1000
    vagy másfél éve voltam utoljára, akkor még minimum egy órát kellett várni a kajára
  • akyyy
    #999
    neee nincs melegvízzz :((((
  • zotja
    #998
    nem egészen. csak azóta nyilt pár pizzéria mióta müködik..aztán szépen áttértek a bázisra,korzika..kihalt a gino :)
  • karajjj
    #997
    kiment a divatból? :D
  • akyyy
    #996
    nekem nem gnd a várás, megvárom, gino meg átbasz.
  • zotja
    #995
    a gino már halott mint étterem...ha nem akarsz soakt várni most akkor odamenj :) max 4 meber szokott lenni csúcsidőben is:) 10perc alatt kihoznak bármit
  • akyyy
    #994
    nah most felhivtam, asszongya csak 1 óra után
  • akyyy
    #993
    zsír. lehet holnap kipróbálom. legfeljebb még csak kettőről írok.
  • karajjj
    #992
    ez az, a gyrosos abban az épületben jobbra mögötte

  • akyyy
    #991
    van még itt korzika, azt ajánlották, hogy jó, meg itt van köpésre is:D csak hát a bázis nekem bevált nagyon.

    1 szar, hogy sehol se lehet neten rendelni, egyikük igazán regisztálhatná magát a netpicnérre:S
  • akyyy
    #990
    nálam nincs banner:D vagy melyik?

    Ginot nem szeretem:
    sokat kell rá várni, monjduk hogy hozzák a legnagyobbat vazze, erre kihozzáka legkisebbet:D meg estére általába "elfogy a dobozunk, nincs többé pizza"

    pizzabázis, ehez képest megnyország, van hogy 10 percet telefonálás után hozták, friss jó volt, fincsi:D még füstölt az egész tészta a frissességtől.
    meg most van ilyen akció, hogy a dobozáról kivágod a jelet, és összegyüjtesz 8-at, akkor adnak egy ingyen pizzát.
    viszont az a baj, hogy csak 11-től van nyitva és csak 9-ig. ezt figyeltem a másikba, hogy az sokáig nyitva van, meg vasárnap is.

    de ha a márkával szembe van, nem ez a gyrosos?:S
  • karajjj
    #989
    van, kb félóra, amint megsül hozzák is, ha nincs sok rendelés előtted és baszott finom, pizzabázistól még nem rendeltem, de a pikolóból rendeltünk is, meg bent is ettünk, a márkával szemben van, rajta van agy egyik képen is a bannerban, cseszett finom a pizzájuk és egy féllel olyan jóllaktam, hogy asztem ott halok meg :D
  • akyyy
    #988
    amugy cask azért monrom, mert leltem elvileg egy jobb pizzériát, eddig személyes kedvencem a pizzabázis volt, de amit az oponton reklámoznak, pikolo pizza, elvileg 4 centivel nagyobb, péntek-szombat nonstop, és vasárnapi nyivatartás, és a sonkás 80 ft-al olcsóbb:D

    kérdés, van e kiszállítás, és mennyi idő még kihozzák.
  • akyyy
    #987
    asszem írok a barcika infora majd egy pizzás túráról barcikán, melyika legjobb pizzéria, stb.:D
  • akyyy
    #986
    most szemét leszek és felkeltem barcikát:PPP meló és itt kezdek xD
  • karajjj
    #985
    csak betűvel kell beírni, a szám az csak alternatíva, ha betűvel nem lehetne, és cska egy mailt kapsz, amit már meg is kaptál, az majd automatikusan átáll, cska várni kell

    msn: [email protected]
  • akyyy
    #984
    küldött emailt ugye a tárhely hogy mire irjam át a névszervert, valami ilyesmit pl:
    névszerver1:valami83.hu[123.456.78.9]

    de a daddyre csak számok nélkül tudtam betenni az baj lehet?

    daddy küldött emailt hog ynévszervert változtattam, külden fog mégegyet mikro kész lesz? vagy meg kell erősítenem emailbe?:D

    adhatnál msn cimet is mer én valami tvn-eset felvettem de azon ém azóta nem jelenezték be:D
  • karajjj
    #983
    ha átállítottad kb félóra...

    az ftp-hez meg csinálni kell egy felhasználót, aztán a ht docs vagy milyen könyvtárba kell feltöltened a cuccot
  • akyyy
    #982
    elvileg átirtama névszervereket godaddy-n, ott meddig kell várni? meg hogy lehet ftp elérést tsinálni?:D
  • akyyy
    #981
    megjött a tárhely, jeah:D
  • karajjj
    #980
    el fogják nyugi, 1-2 nap az átfutási idő, amikor én megkaptam, akkor pont karbantartás után állították vissza a szervert, szóval gondolom akkor néztek rá az igánylésekre
  • akyyy
    #979
    má eltelt 2 nap, küldenke emailt ha nem fogadták el?:D
  • karajjj
    #978
    mi ezer éves? :D
  • akyyy
    #977
    Nah de azért ezer éves híreket minek töltesz fel?:D
  • karajjj
    #976
    nah, a hírírásnál ki lehet választani a szövegdoboz alatt a beviteli formát, ott átkattintasz a szerkesztőre és bejön az editor, az utolsó gombbal meg beteszi a töréspontot, amivel a hír hosszabb része új oldalra kerül
  • karajjj
    #975
    kész vagyok :D
    most már szét lehet választani, mindjárt berakom alapértelmezettnek a szerkesztőt
  • akyyy
    #974
    Na megtudtam mi történt, meg is írtam első cikekmet. Kár, hogy képet nem csináltam, pedig csinálhattam volna. :(
  • karajjj
    #973
    :DDDD

    bazz, át kell írnom ennek a szarnak a programját, mert a bevezetőt nem lehet elválasztani a cikk törzsétől
  • akyyy
    #972
    nem mntem el a füstig csak az tjáróig, múcsony felé van valami, de túl messze van ahoz h én gyalog elmenjek odáig:d lenne kocsi jobb lenne:D áhh, vennem kelle gy autót:S valami olcsó szart
  • karajjj
    #971
    olvasok én mindent, már több fórumtémát is végigolvastam róla... :D
    csak csomó javítás, meg minden szar van hozzá... de mire azt bepakolom :D

    amúgy a tárhely 1-2 nap
  • akyyy
    #970
    gecc mekkora füstfelhő:S ez valami robanás lehetett


    megyek is ki kamerázni:D
  • akyyy
    #969
    mikor írnak vissza tárhelyel kapcsolatba?
  • akyyy
    #968
    Read Me-t lehet el kellet volna olvasni:P
  • karajjj
    #967
    jól kicsesztél velem ezzel a szerkesztővel :D
    annyi hibája van, mint égen a csillag...
  • akyyy
    #966
    nemhiszem:D