12
  • fishh
    #12
    sziasztok ismét az nekem is kellene ha megvan!ha nagy leszek meghálálom!
  • Tinky
    #11
    Sziasztok.
    Havertol kaptam ezt a gamet ingyé mert neki ez bonyolult
    És hát nem kellet sokk idő hogy bele zavarogyak (mert angol)
    Erre nekiállok nézni a magyaritasok.hu
    De nekem olyan verzió van amiben nincs Magyar csak Angol, Német, Francia.

    Akinek meg van ez a game és magyar az irjon nekem PÜ-t és küldje ell nekem :D
    1000Hála jár érte
  • Yag
    #10
    Nektek eddig hogy tetszik ?
  • HoReSz1975
    #9
    Nem ártana
  • Yag
    #8
    Ha valakinek megvan a Glory of the Roman Empire akkor örülhet mert annak van magyarosítása és 80%ban azonos ezzel a játékkal. Az Imperium Romanum szebb jobb és több építési lehetőség van. Öszetettebb a kereskedelem és a városvezetési rész. De a többi részében ( épületek és foglalkozások ) megegyezik. Mivel emléxem a magyarosított részekre így már nem okoz akkora gondot a játékmenet :) Sőt. Így már nyelvtanulási hatása is van :)
  • Vorpal
    #7
    Vagy tanulunk nyelveket inkább?
  • HoReSz1975
    #6
    Nagyon szép grafikával, rengeteg lehetőséggel bír, a Settlers 6 -nál jobb játék, szerintem, pedig nekem az is nagyon tetszik, nagyon gáz, hogy nincs hozzá magyarítás. Mármint azoknak akik nem vágják az angol, pld.: én

    Ajánlom mindenkinek, és nagyon szeretnék hozzá minél elöbb magyarítást látni, hátha valami profi forditó GAMER megcsinálja
  • werpelethy
    #5
    megjelent a virágboltos verzió
  • Petikek
    #4
    De a korhűségre azért törekednek. Biztos kicsit megártott nekik a Gladiátor.
  • cateran
    #3
    Én is dobtam 1 hátast ettöl a mondattól:D
  • dronkZero
    #2
    "Tetszés szerint képezhetjük ki a gladiátor arénában az ütőképes haderőt."

    Aha, persze. A péknél meg fejleszthetjük a páncélt.
  • Kecske85
    #1
    Szép nagyon.. de vajon ami a grafika mögött van van-e olyan jó mint az előd?!