3007
Milyen legyen a számítógépház?
  • NessieGraf
    #86
    Nálam a szavazás sorrendje:
    #22 a poénért, de a ház még macskának is alkalmatlan.
    #9 - ez egy álomház.
    #64 felső - nagyon gyönyörű
    , de a talpa miatt nálam nem lenne jó.
    #19 azért itt, mert nekem a sakktáblás Harley ház jobban bejön.
  • davidka003
    #85
    Nekem ilyen házam van:






    A képek eléggé zajosak lettek. :(
    2 éve vettem 10 ezer forintért. A ház elején van egy LCD kijelző, ami mutatja az időt, hőmérsékletet és lehet vezérelni vele 2 ventillátort, de én nem használom, mert zavar, hogy örökké világít.
  • JackMeadow
    #84
  • desigo
    #83
    én ezzel meg vagyok elégedve.
    (bár komplett HP gép nem tudom árulják-e külön a házat)

  • trident
    #82
    Hűtés, tárolás, zaj és esztétika szempontjából sem mindegy. Ráadásul egy-egy korrektnek nevezhető, belépő szegmensben lévő házak ára is megfelelő. De jó ötletekkel egy olcsó házat is meg lehet nagyon jól csinálni, hogy funkciókban és külsőségekben is megállja a helyét, akár dekopírfűrész, akár plusz hűtés, akár fóliázás, akár festés. De van fél tucat olyan ház kicsit 10 felett, amibe érdemes beruházni.

    Nekem sem mindegy, hogy egy szürke kocka honol a szobában vagy egy nem drága ház, amiben megfelelően ki van alakítva a ház, cpu, gpu hűtés, csendes 12 centis ventik dolgoznak benne csendesen, van porszűrés, a be-kikapcsológomb, usb, hang kivezetések könnyen hozzáférhetőek, a csavar nélküli szerelhetőség mindegy nekem, de van jópár indok, ami miatt érdemes megválogatni mit vásárolsz meg.

    A kockaságnak semmi köze ehhez, de tényleg nem érted, csak akkor kár másokat minősíteni.
  • atomkrumpli
    #81
    Azért nem mindegy hogy egy olcsó sorjázatlan 0,5ös "papír" lemez házban zörög a cucc, amibe ha véletlenül bele kell nyúlnod elvághatja az újaidat, vagy egyszerűen elhajlik egy kis igénybevételtől.
    Egy jól megépített masszív pormentes szerszámok nélkül könnyen szerelhető elegáns doboz sokaknak megér egy kicsit többet , ez még nem kockaság szerintem.
    A nagyon kocka miért ne építsen vagy vegyen magának csilivili házat ha neki az tetszik, azé kocka :-)
  • JackMeadow
    #80
    Mért nem tök mindegy h milyen agépházad? Sztem baromira felesleges:) mutatod majd ahaveroknak h nézd szép:) mért nem elég egy fémdoboz négy sarokkal? Sztem semmi értelme az egésznek. vagy ha van akor mondja már el valaki:) ahhoz h valaki azzal foglalkozon hogy néz ki a szamitogepekivulrol ahhoz mar nagyon kockának kel sztem lenni...
  • RAZOR27
    #79
    Csak egy maradhat!
    Raidmax Smilodon
  • mrzoltan
    #78
    naon szép netán régi "gépet" tartasz benne aminek a procija egy szoba?
  • shrike7973
    #77
  • Ars3nal
    #76
    ilyet
  • Ars3nal
    #75
  • Beygír Gücü
    #74
    Olcsó, egyszerű, jól néz ki:



    Asus TA-86

    Drágább de mégjobban néz ki:



    Raidmax XA
  • mrzoltan
    #73
    Cooler Master CM 690 ehez mit szóltok???
    PH teszt
  • Fbn Lx
    #72
    összkomfortos négyszobakonyhát, a város szélén.
  • reaper4
    #71
    külföldről is tudsz rendelni. talén nem olyan 1xű és nem annyira olcsó ,de szinte egyedit kapnál kézbe...
  • TothLaci
    #70
    Szerintem jó ötlet ez a topic.
    Szeretnék egy új számítógép házat, mégpedig miniATX szabványnak megfelelőt.
    Talán párat lehet Magyarországon is találni, de amit eddig láttam, azok nem tetszenek. Ami eddig bejött, az egy Packard Bell ház volt, de láttam már Asusban is jót, de asszem nálunk ilyen nem kapható.
  • reaper4
    #69
    láttam 1 cég oldalát akik ilyen házakat készítenek, egyéni megrendelésre. hát nem semmi na. sajna nem emléxek a cégre :(
  • mrzoltan
    #68
    hát ezért a sok szép házért már megérte a topicot létrehozni.
    Ezek a fa berakásúak nem rosszak,mondjuk fenyőböl és sok ledes venti és karácsonyfa sem kell.
  • reaper4
    #67
    nem értem miért is. vagy ez csak 1 "jópofa" beszólás volt?
  • ColdFire
    #66
  • VRSDM
    #65
    az panelpatkány :D
  • ColdFire
    #64

  • ColdFire
    #63
    és akinek az asztalon van, kisbarátom? :o
  • Schwarz
    #62
    tök mindegy, hogy néz ki, bent van az asztal alatt, nem látszik csak az eleje :S
  • zolo
    #61


    Ezek is odabaszósak
  • n3whous3
    #60
    Almást nem kérünk. Ez PC házat keres
  • n3whous3
    #59
  • G_ArchAngel #58


  • reaper4
    #57
    nemáá. attól még lehet jó,h 1-2 embernek nem ez az izlése. hülye :D
  • n3whous3
    #56
    Sajnálom, hogy beraktam a linket... <- én
  • n3whous3
    #55
  • reaper4
    #54
    giccses sz@r. nekem nagyon nem jön be... sulinetes gépeknél láttam ilyet.
  • gabber_saviola
    #53
    amúgy itt találtok szép házakat
  • reaper4
    #52
    iyen házam van lol:D csak felül a cooler master feliratnál fekete a csík nem ezüst.
  • n3whous3
    #51
    Elnéztem a márkáját, télleg noname, igazat kell adnom :)
  • gabber_saviola
    #50
    nem drága ez a ház 11ért? :O
    ne viccelj már, 11-ért már vmi egyszerübb dtk vagy asus házat veszel
  • n3whous3
    #49
    16 kiló körül ha jól emlékszem
  • cicai
    #48
    ezt inkább meg sem kérdezem:D
  • cicai
    #47
    egy ilyen mennyibe kerül?:)