3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • Banyapapa
    #1207
    majd szerelésnél kiderül mellé let-e nyulva,bár nem hiszem hogy ez egy nyeklö-nyaklo codegen koppintás lenne.
    Meg amugy ahány ház annyi szopás,mindenki mást ajánlot volna,mi is a döbest:D
  • The Norberto
    #1206
    nem a plexiset mert az íróasztal és a fal között pont 1 háznyi hely van szóval nem lenne épvezhető pediga ramokon sárkányej van és aszemük vöröse világít a a procihűtő is legdes szal jó let volna de nem láto k át a falonn:)
  • Banyapapa
    #1205
    franko eza kucko tecik.
    porszüröt irigylem,enyimbe itthon nem árulnak belevalot (és van porcica dögivel):(

    de full a ház amit vettél,vagy oldalan plexis ? (weboldalan csak plexiset láttam)
  • The Norberto
    #1204
    Érted én mindenből majdnem a legjobat akartam szt kiderül melényultam aházzal:) elég lehúzós:)
  • The Norberto
    #1203
    mostmár a ház nem okoz örömetXDXDXD:):) majd gha bővítek veszek egy ujj házat:):)az a 30 000 már nem fo számítai ha ezt bővíteni kell:):)
  • gurubefree
    #1202
    nem akartam en fikazni a geped ... nagyon kiraly Mindenki mas ... ha neked ez a gep oromet okoz akkor az a lenyeg !!!!!
  • The Norberto
    #1201
    egy VGA fér a alaplapba:) amugy van ez így van akinek ijen sincs:) Már mndegy mert megvetem):
  • gurubefree
    #1200
    Figyelj ... igy szokott kezdodni !!!! Miert nem lehet elore gondolkodni ??? Mi lesz ha kesobb meg gondolod magad es szeretnel + VGA + vinyo + ez + az. Na majd akkor fogsz anyazni , hogy ezt a hazat vetted meg. Es most hiaba mondod nem fogsz bele venni semmit , mert hidd el nem igy lesz
  • The Norberto
    #1199
    De mosta kkor szar házat vettem??? Direkt azért vettem hogy jól szellőzik és hogy ne legyen melege semminek benne:(
  • The Norberto
    #1198
    ehetz se adnak tápot:)
  • gurubefree
    #1197
    Fiatal meg ... Majd megtanulja o is . Bar az enyem olcsonak nem mondhato , es nem adnak tapot hozza .....
  • The Norberto
    #1196
    nem tom mér pixamián rákerestem kiadott egyet az volt írva kifutott termék:P azán ott alata látam eygat szetm az volta z:)
    De most enyémbe nem elég?? van benne 3 ventri. 1 viyó lesz meg 1 dvd olvasó:)
  • gurubefree
    #1195
    Igen ... 3 x 12cm Felul , hatul tolja ki ... a felso huzza le a CPU-rol . Elorol szivja + 12cm elol ami fujja be.
  • mrzoltan
    #1194
    Attól hogy kifutó,az egy qva jó ház,Thermaltake elbujhat mögötte
  • The Norberto
    #1193
    ööö nem tom rákarestem szt írta kifutott termék de máshl megtaláltam alul an a táp ugye ??elválasztava???
  • gurubefree
    #1192
    Antec P182 ... erre gondolsz ???
  • The Norberto
    #1191
    MAjd megnézem hány fokolesz a VGA:):) a te házad se egy mai darab:):)
  • gurubefree
    #1190
    Ez olyan dolog , hogy sokfelekeppen lehet jatszani is .... Kinek mi a jo ... Csak itt az a lenyeg hogy a VGA-nak ami alapon 80fok jo lesz e ???
    Kicsi , nem igazan tagas belul , nincs elkulonitva a tap ami ugyan csak hot termel. Thermaltake nagyon jo ... De innen kezdodik :



    De nem akarok itt masokat ismetelgetni : az a lenyeg , hogy neked tetszen ( es persze a cuccnak is ami benne lesz )
  • The Norberto
    #1189
    De még mindig nem mondtad mi a rák a baja vele mindenkinek??? jól szellőző ház ez a lényeg:) nem??
  • gurubefree
    #1188
    Amit igen konnyen befolyasolhat a haz valasztasa.
  • The Norberto
    #1187
    mér mia abaj vele???:):)tudom hogy vehetnék 25 ért vagy 30 ért vagy 45 ért de elsődlegesena gép teljesítményére koncentráltam:)
  • gurubefree
    #1186
    Hat ha ennyi a keret akkor vedd meg ....
  • The Norberto
    #1185
    17
  • gurubefree
    #1184
    Mennyi ez a haz ???
  • The Norberto
    #1183
    ebben mi a jó lehet valami elkerülte a fiygelmem de nem látom hogy valami nagy szám lenne:):) kicsk a ventrik és amugyse nagy durranás:)
  • The Norberto
    #1182
    NEm értem mia gond vele?? van benne 2db 12 centis ventri meg egy 9 cm es ezen kívül vannak benne porszűrők:) Fasza ezüst az egész:):) Nekem a szellőzés/ár volt a fontos vol aerocool 25 ért de abba csak 2 9 cenis ventri vol:)
  • bolic
    #1181
    Hali! Mikorra kapható lesz a Zalman GS1000 Titanium? Hetekkel ezelőtt rendeltem meg, ezidáig nem tudták beszerezni.
  • mrzoltan
    #1180
    Bár sztem a moncsit fogja nézegetni
  • desigo
    #1179
    az a lényeg,hogy neked tetsszen.
    Te fogod úgyis nézegetni xD
  • The Norberto
    #1178
    :D szetem fasza:D
  • kulabácsi
    #1177
    nekem ez a formatervezés nagyon nem jön be
  • The Norberto
    #1176
    én ijet veszek:)
  • Solten
    #1175
    Klassz kis mini kuckó. ATX-es lap is belefér, nagyobb vidikártyának is van hely.
  • Morphin
    #1174
    Hát nem, de vmi ilyesmit elfogadnék azért...egyszerű nem tul bonyolított,hűtés miatt ha nem tul hangos akk egész jó kis ház ez.Sosem értettem miért kell ilyen olyan led-es hülyeség a gépbe...ugysem azt nézem,akkor már tegyünk ledeket a monitorra is^^
    tuti az überkocka lanpartys lámák veszik ezeket a szétcsicsázátt házakat
  • desigo
    #1173
    Sok vinyó nem fér bele...
  • MaSzKa
    #1172
    Cooler Master Elite 340 Review
    http://www.upgraderguides.com/index.php?type=5&id=95&page=1

  • MaSzKa
    #1171
    grat
  • Solten
    #1170
    Moddolásra mondjuk egy kodegány legalkalmasabb. Azt nem sajnálja szétvágni az ember...
  • BigReaper
    #1169
    de nekem amga a ház tetszik, amugy teljesen szetfogom barmolni, kivagom elol, oldalt, hatul, szal csak a fogos resz ekell, ami a tetejen van, minden mast en teszek bele!
  • Solten
    #1168
    Codegen? :OO (startrekfeka)