3008
Milyen legyen a számítógépház?
  • Solten
    #1527
    Raytheon toronyház



    Jajjdeszép...
  • LoCk
    #1526
    Zalman GS1000-et,full feketét veszek.Csütörtökte itt is van.
  • BiG G
    #1525
    vszeg van belőle plexis kiadás is? :)
  • Bluntside
    #1524
    wow, ugyanilyen lian-li házat vettem egy hete, hogy raktatok rá plexit? :O
  • MaSzKa
    #1523
  • MaSzKa
    #1522
  • MaSzKa
    #1521
  • Solten
    #1520
    Nameg a Spire... Drága játékszer, és csak pár lappal kompatibilis.
  • BiG G
    #1519
    mondjuk ez a kép mekkora ferdítés már :D



    egy freezer7-el és egy csillával (plusz 3db leszabályozott ventivel a szellőzésért) halk, hűvös és stabil is a rendszer, és tényleg nem nagy kunszt összehozni.
  • BiG G
    #1518
    szép-szép, de ez se magyar pénztárcára van szabva... majd egyszer :) addig marad a pengeéles asus ház :D
  • Solten
    #1517
    Thermaltake ház kompresszoros hűtéssel

  • Morphin
    #1516
    ez is szépebb mint a másik ^^
    az elejében van vmi CD tartó jól olvastam?? am. ezen van minden mi szem szájnak ingere
  • Solten
    #1515
    Nekem meg ez qvára' bejövős...
  • Morphin
    #1514
    tetszenek nekem ez a big brotherek. két baj van. iroasztalom böszmenagy de a gép fakkba ezek az óriások nem férnek be...(nem vágom ki a fát sztem egyenlőre :X ) , másik problem, h elég otromba az eleje ezeknek...a chifinek van olyan szériája ami ilyen rácsos szerűség, na EZ tetszik.
  • Solten
    #1513
  • trident
    #1512
    Ezt tán egy Chieftech, 22 k.



    belülről.
  • Morphin
    #1511
    nekemis szemetszurt ez a böszme nagy házikó...két wincsi árvátlankodik ott. szegények
    viszont jol szellőzik és tényleg kényelmesen lehet benne tevékenykedni.(tudja vki milyen tipus ez???) most vettem nemrég TT M9et de nemtom, vhogy "nagyobbra" fáj a fogam. vettem volna vmi csöves régi szerverházat és megcsináltam volna faszályosra, na mind1 (szeretem az M9et is )
  •  Evil
    #1510
    Csak tudnám minek ekkora láda (persze jobb az a ház amiben kényelmesen elférsz de ez azért már túlzás)
  • desigo
    #1509
    2560 px × 1920 px
  • MaSzKa
    #1508
    tök jó csavarok észenlétbe
  • MaSzKa
    #1507
    megjött cimbinek a Lian Li :d

    végül is tetszik de lehetne jobb is pár ponton

    jővőhéten sztem mikor rakjuk össze akkor csinálok pár képt róla
  • Solten
    #1506
    Szellőzése a legjobb a világon...
  • trident
    #1505
    nem, doboz!:D
  • Morphin
    #1504
    ez ház?? ^^
  • Solten
    #1503
    Érdekes házikó az Antectől...

  •  Evil
    #1502
    Nitron egész ígéretesnek tűnik és viszonylag jól is néz ki, lehet azlessz.
    Nemtud valaki róla egy tesztet? Akárhogy is kerestem sehol se találtam róla bemutatót.
  • Solten
    #1501
    Ja. Még olcsóbban jönnél ki: CM 690-el (14k), CHIEFTEC GH01BWOP (14k), AEROCOOL Nitron (15k)... pl
  • MaSzKa
    #1500
    ilyen kategóriába nem vásárolnék inkább :D

    Lian Li PC-7 Plus B 18eft a pc gear-ba
    full aluház
  •  Evil
    #1499
    És most mi a sláger hasonló árkategóriában?
  • MaSzKa
    #1498
    kb 2005-be még sláger volt :D
  •  Evil
    #1497
    AEROCOOL ExtremeEngine 3T erről mi a vélemény? Van valakinek ilyen háza tapasztalatok? Olvastam egy cikket ami egy 99% ig készet mutatott be és egy 12cm es ventis táp nemfért bele (legalábbis ferdén és nem lehetett rögzíteni).. Kijavították az effajta hibákat stb?
  • Solten
    #1496
    Ez jónak tűnik, ilyen szivacsos sz@rokat ne vegyetek, mert qrvára nem megy át rajta a levegő.
  • kulabácsi
    #1495
    thx
  • MaSzKa
    #1494
    Nyugdíjas-nál a ph-n
    vagy pcgear.hu
  • kulabácsi
    #1493
    ilyet hol lehet újítani?
  • trident
    #1492
    Hétszáz forint.

  • Morphin
    #1491
    thermaltake m9-em van, porszűrős...nekem tökéletes, jól szellőzik nagyon, hála a két 12esnek...porszűrő elöl alap, szal nem nagyon kell foglalkozni a pormentesítéssel ^^ iPon-nál vettem 14k kb.
  • MaSzKa
    #1490
    ja csak akkor belepottyanik valami és vége egyből pl 1 csavar
  • trident
    #1489
    Thermaltake m9? Az oldalfalon ugyan nincs, de ott sem egy teljes kör van kiszabva a plexiből.
    NZXT alpha? Ott viszont van porszűrő.
    CM 590 + 2x750 forint a mosható porszűrő? Igaz, az 590-ben alul van a táp, de porszűrő és esetleg megemelés (lábak, könyv, szomszéd muskátlisdézsája?)
    Antec three hundred? A nyakam nem teszem rá, de mintha egy tesztben úgy láttam volna, hogy úgy tették bele a tápot, hogy ventivel felfelé nézett...
  • MaSzKa
    #1488
    jó ha tudod a silverstone és a lian li olyan nagy márka mint Bentley Spyker Ferrari