23
Fedett meló az 1940-es németországban.
  • Kampfaxt
    #23
    Vicces. Most látom, hogy Mihail Sz. Ivanov szovjet kémből német ellenállót csináltak az angol verzióban. Kár, hogy az eredetiben nem így volt.
  • Kampfaxt
    #22
    A Stroke of Fate két játék: 1. Valkűr művelet, 2. Bunker művelet. Oroszul már 2009-ben megjelentek. Nem bírtam várni, már akkor végigjátszottam mindkettőt. Most az 1. rész jelent meg angolul. Ez a rész két, egymáshoz inkább csak eseménytörténetileg kapcsolódó epizódból áll, és 1944 júliusában illetve decemberében játszódik. A főhős nem német, mint ahogy néhol írják, hanem szovjet NKVD-ügynök, afféle második Stirlitz (nonszensz persze). A horogkereszteket szerencsére nem pingálták ki. Kicsit többet vártam, nagy adag gusztustalan, szovjet propaganda is van benne, de a téma, a helyszínek és a szereplők miatt megbocsátottam. 7/10
  • AndrewT
    #21
    megjelent... ahány éve húzódik ennek a kiadása...
  • kirol
    #20
    Az idei Gamescom -on ott lesz a játék. Hátha lesz valami fejlemény.
  • blackgamer
    #19
    elvileg már igen de nálam 99%-nál leáll

    még idén jön weblap szerint

    két új kép

  • blackgamer
    #18
    nem, még a hivatalos honlap se üzemel
  • kirol
    #17
    Igaz, hogy 2008 Szeptember 30-án jelenik meg?
  • blackgamer
    #16
    írogatnak róla
  • kirol
    #15
    Ezzel a játékkal mi van mostanság?
  • Ferro
    #14






    http://youtube.com/watch?v=iXQ0Z_J9nr4
  • Ferro
    #13



    Két új kép.
    http://www.gamespot.com/pc/adventure/astrokeoffate/index.html?tag=result;title;0
  • Ferro
    #12
    Ha 10-ben, akkor az mit bizonyít? Ha egyben sem, akkor az bizonyít-e valamit?
    Mint az előbbi hozzászólásomban is írtam, >szerintem< nem rossz megoldás. Sőt nekem kimondottan tetszik, mert "könyvszerűbbé" teszi a látványt. Vagy mert nem szokványos... ez már éppen elég, hogy felkeltse az érdeklődésemet.
    De ha neked nem tetszik, akkor nem tetszik. A legcsekélyebb jelét sem szeretném szolgáltatni, hogy megingassalak a véleményedben.
  • kirol
    #11
    Nem akarlak megsérteni, de hány kalandjátékot láttál már, játszottál végig?

    Ezekből hányban láttál ilyen megoldást?
  • Ferro
    #10
    Zavaró lenne, ha olvasás közben másra is kellene figyelned. Egy kalandjátékban ez teljesen jó megoldás. Szerintem. Persze ízlések és pofonok.
  • kirol
    #9
    Hogy sikerült azt a topikot úgy megnyitni, hogy ha rákeresek, nem találja meg? :)

    Elvileg mostanság kellene megjelennie.

    Ami kicsit fura, hogy a játékban ha beszélgetnek, akkor a szövegelés kitakatja az egész képet, ami elég gáz megoldás szerintem.

  • Ferro
    #8
    Nem megy az oldal. Második kérdésedre a válasz mint feltételezés szerepel az első postban, de ha engem kérdezel, a dologok jelenlegi állása szerint nem tudom.
  • kirol
    #7
    A hivatalos oldal megy valakinek mostanság?
    Mert nálam nem.

    Mikor jelenik meg?
  • csgj
    #6
    Hát sztem kalandjátéknak szép....
  • zoolee
    #5
    Jó meg mindenokés..De kéremszépen! 1 hét és 2008 és milyen texek ezek?:S
  • Ferro
    #4
    A játékokat összehozni a valósággal elég merész dolog! Szerintem pontosan az a szerepük a szórakoztatás mellett, hogy a valóságtól eltérő helyzetekbe hozzák a játékost.

    Mindezek mellett ezen játék alapja is valóságos minden tekintetben. Sőt! Maximum a végkimenetele nem lesz az.
  • Serpa
    #3
    "elugranak a valóságtól"
    de ha lehet ne nagyon.

    email?^^
  • trogerzsiger
    #2
    Úgytünik mostmár 2. vhs játékok is elugranak a valóságtól... de attól még jónak igérkezik.
  • Ferro
    #1
    A Stroke of Fate

    Ha alkalmad nyílna, hogy megváltoztasd a történelmet? Megtennéd? ...

    In Germany hurtling towards the global catastrophe in the second world war, you step into the murky arena of international espionage as you try to alter the course of history and try and achieve what so many failed: the assassination of Adolf Hitler.

    As a special agent trained in the latest sabotage techniques you have to infiltrate Hitler's inner circle and avoid the ever-watchful eyes of the ever-dangerous Gestapo. And they will be watching you, they always are...

    A Stroke of Fate transports you into the world of the 1940s, mixing with the most hated figures in European history; Himmler, Goebbels, Muller and Hitler himself. While you are there though, do you have what it takes to achieve the impossible task that eluded so many others, the final solution to the Hitler problem?

    Key features:

    * Compelling pseudo-historical plot
    * Ingenious puzzles and quests designed to reflect the German peculiarities of the 1940s
    * Realistic, period graphical setting
    * Authentic locations and historically accurate characters: Himmler, Muller, Goebbels, and Hitler
    * Travel through historic settings, such as Hitler's private study and the Gestapo's headquarters



    PC Guru
    Az 1940-es évek elején járunk, amikor is a hitleri német hadigépezet már felzabálta Ausztriát, Csehszlovákiát, Lengyelországot, Belgiumot, Hollandiát és Franciaországot. Még rendelkezik szövetségesekkel, minden jel arra mutat, hogy idő kérdése és a világ a lábai előt fog heverni. Mint minden történelmi eseményben, itt is akad olyan jómadár, aki a jó megtestesítőjének dolgozik. Mi egy kémszervezet emberei leszünk a Stroke of Fate című kalandjátékban. A játékmenet nagyon izgalmasnak ígérkezik, a grafika pedig szintén elég csicsásra sikeredett, szóval minden jel arra mutat, hogy a kategórián belül újabb gyöngyszemmel gazdagodunk! A játék során a fő célunk az lesz, hogy beépüljünk a náci nagyok közé, és több helyszín felkutatása majd nyomozás által előkészítsünk egy merényletet Adolf Hitler ellen. Mindeközben olyan helyeken szaglászhatunk, mint a Titkos Rendőrség főhadiszállása, de akár a fővezér dolgozószobájában is! Vigyáznunk kell ám, hiszen minden lépésünket gondosan figyelik a Gestapo emberei, s egy rossz mozdulat vagy megszólalás az életünkbe kerülhet majd...







    Hivatalos oldal
    Gamespot
    Gamershell

    Érdekes történet, érdekes környezetben. Tervezett megjelenés 2007.12 - 2008 Q1