23
Többmenetes lemez, hogyan is?
  • Pheel
    #23
    Ez rohadtul nem hardware téma.
    Warezoltok benne.
    Elférne kismillió topikban.
    Ay elnevezés félrevezető.
    És még mosolyogjak is hozzá?!?
  • akyyy
    #22
    minek, igy sokkal jobb, mert igy tudja seedelni:DDD

    + lágszóró
  • Aspyrin
    #21
    Okosak vagytok, mint egy ötödikes :)
    Fogja, kicsomagolja, isomakerrel vagy más egyéb programmal kreál egy képfájlt és kiírja.
  • Lithius
    #20
    + a hangszóró:D:D:D
  • zeli
    #19
    Én is ezt mondtam neki
  • Lithius
    #18
    Pont erre gondoltam én is tied a pont:)
  • Lithius
    #17
    Köszi a tippet épp elég volt a FIFA 08-at 11000-ér megvenni :D xD
  • akyyy
    #16
    várj, te arról beszélsz fogadok, hogy
    nfs.rld.r01
    nfs.rld.r02
    ..
    nfs.rld.r03

    kiirod egy lemere r0tól monjduk r100-ig, aztán másik lemezre meg 101tól 200ig.

    de sztem az a 200 sok:)
  • Lithius
    #15
    Jó oké már megvan :) 2 részbe szedem a telpítőt és akkor részenkét csinálom meg:) 2 dvd:) faxa azért köszönöm a segítséget
  • akyyy
    #14
    vegyél dual layeres dvd-t.
    dvd9nek is hivják, számitástengikai ismeretek, optikai meghajtók fejezet:)

    kb 1 dvd9 400-500 ft, de változó.

    ha meg sokkalod, vagy az irod nem tud ilyet irni, akkor tölsd le egy olyat, ami dvd5-re van csinálva, biztos van iyeln (nekem nem kellet ps, mert nem is futna sajna itthon:(((


    vagy vedd meg eredetibe:)

  • V43 1105
    #13
    x] hát akkor kiírod két dvd-re a fájlokat, aztán bemásolod a gépre, total commander és fájl összeillesztés ..
  • Aspyrin
    #12
    Iso-ba kell kiírni és kész.
  • Lithius
    #11
    Bocsi de megismétlem hogy kb 200 vagy jóval több nem számolom :) fáljról van szó nahmost ezek öszzesen 5 GIGÁT Foglalnak el... szal minek daraboljam fel hogyan?
  • V43 1105
    #10
    Darabold fel total commanderrel ..
  • zeli
    #9
    Mást nem nagyon tehetsz...
    Amúgymeg SG-n tilos a warez!!
  • Lithius
    #8
    Na most mond meg... Leszedem a Pro Street-et én a nagy warezer oszt felírnám crekkel meg minden sarral egy DVD-re többmenetesbe oszt a helyzet hogy nékem 5 giga jött ki oszatnn az meg curvára nem fér rá egy DVDre és akkor egy dll- fáljtól kezdjek egy új lemezt??? Ez már több mint hülyeség :D Törd a fejest ha tudod;)
  • zeli
    #7
    Ja, ha sok kicsi fájl van, akkor írj ki annyit, amennyi ráfér a lemezre bázz:D
  • zeli
    #6
    Rákattintasz a fájlra jobbgombbal, "Hozzáadás az archívumhoz..", aztán a megjelenő ablakban lent bal oldalon a "tömörítési eljárás". Oda beírhatsz egy értéket, vagy a nyílra kattintva van egy-két alapérték..
  • Lithius
    #5
    :D
  • Lithius
    #4
    Az meg a másik hogy ez nem egy nagy fálj hanem rengetek kicsi fájl... nevezetesen egy olyan játék amit kiírtak DVD-re viszont nem tom kíírni csak többmenetesbe vagy hogy a franka hírják
  • Lithius
    #3
    Bocsi de ezt nem nagyon értettem... winrarral hogy?
  • zeli
    #2
    Azt nem többmenetes lemeznek hívják. A többmenetes, mikor a lemezre többször írsz rá fájlokat, más időpontban. Neked nem arra van szükséged. A nagy fájlt, amit ki akarsz írni vágd széjjel mondjuk WinRAR-al 4 GB-os részletekre, és írd ki a darabokat...
    Amúgy elég lett volna ezt egy sima segítségkérő topikba is írni..
  • Lithius
    #1
    Sziasztok! Én ugyan nem találtam de bizti vok benne hogyx van ilyen probléma/téma!

    Szóval: Én Néro 6.3.0.0 -t használok és a problémám csak annyi hogy nem tom hol lehet többmenetes lemezt beállítani... A dolgot nehezíti a tény hogy nekem nem a későbbi fálj hozzáadásának lehetősége kell, hanem az hogy beteszek 4 lemezt és arra rá tudjam írni négy részbe a dolgot :)

    Szóval aki erre tud választ adni annak megnyalom a talpát:) Nah jó nem max adok neki 50 pontot:) ;)

    Válaszo(d/tokat) Előre is thx: Lithius Pro Shagar :)