25
Geometry Wars - Retro Evolved
  • Fbn Lx
    #25
    azér befigyel, hogy hajnali háromkor
  • Fbn Lx
    #24
    megint elővettem

    246ezer :DASd
  • VRSDM
    #23
    hejj, nekem 130-140 fölé sose ment :/
  • Fbn Lx
    #22
    kurva fáradtan döntöttem meg a rekordom. 197ezer pont, félig lecsukott szemekkel.
    huá -.-
  • armageddon666
    #21
    én borostea után betegen fáradtan csak jól jöttek a hullámok ^^ van mikor elég unfair módon támadnak téged... akkor nehéz a jó pont... de speciel nekem 2szer is jött olyan hogy a világoskék négyszögek jönnek a 4 sarokból... na ez egymás után... ezzel sok pontot lehet szerezni... az más hogy előtte meg utána eléggé szivatott :K
  • Fbn Lx
    #20
    mindig azt mondják, ha már egy kis alkohol is van az emberben, nem szabad autóba ülni mert csökken a reakcióidőnk.
    Hogy lehet, hogy egy pohár bor után döntöttem meg a rekordomat? :p
  • VRSDM
    #19
    szelesvasznu kijelzok elonyben, noverem lapijan sokkal konyebb. ugye tobbet latok be... :]
  • MadBence
    #18
    idegesítőek. nem kell velük foglalkozni, ki lehet számítani, hogy kb hova érkeznek (már ha lehet látni valamit belőlük :D)
    Engem a piros kis akármik szivanak meg. Gyorsabbak mint én, és utolérnek :(. Nekem meg nincs időm hátrafele is lőni.
  • Fbn Lx
    #17
    147k. Mindig a rózsaszínek kisgeci végtermékein bukom be :p
  • Fbn Lx
    #16
    na, ez pl. felmerült bennem is. Műltkor pl. 40k-nál jött az első nagyobb hullám...
  • armageddon666
    #15
    nah, megint összehoztam a 121650 pontot XD
  • MadBence
    #14
    Nagggyon hangulatos játék. Csak jó taktikot kell alkalmazni:
    A pálya szélén, szorosan lapulva tisztítani a helyet a hajó előtt. Gyakorlatilag ennyi.
    A kék kis bigyóháromszögek a legfélelmetesebbek, de azokat a legegyszerűbb kinyírni. Jönnek vagy félmilióan, de csak lőni kell őket ezerrel, és annyi.
    A feketelyukakat meg fel kell robbantani :). előtte persze szippantson az ellenből...
    160k a rekord.
    Az első élettel bírd ki minél tovább, és bombát csak ritkán használj. ha bombázol, csak nehezebb lesz, és lerusholnak.
  • Zomil
    #13
    nah ezt jó volt tudni :P
  • VRSDM
    #12
    az ellenségeket nem értem még mindig...
    van hogy 10ezerig elmegyek úgy hogy semmi nagyobb invázió. de van hogy 2e-nél már nyomatják... :/
  • armageddon666
    #11
    121650 a rekordom ^^ tegnap este lefekvés előtt sikerült :D
    fegyvert 10k pontonként, életet 75k pontonként, bombát 100k pontonként kapunk.

    Feketelyukakat én ha egy van hagyom hogy felrobbanjon, ha több akkor meg egymást beszívják és akkor széttudom lőni őket ^^ ha nagy szarban vagyok bomba ^^
  • Fbn Lx
    #10
    csak hajszálnyival, de magam mögé utasítottam a listát :p 100 975
  • Fbn Lx
    #9
    ja, az új fegyver engem is érdekelne... ja, és ti a fekete lyukakkal mit csináltok? aminrt felbukkannak szétszeditek őket, vagy hagyjátok hogy elnyelje egy kicsit a terepet?
  • Zomil
    #8
    én wasd+nyilakkal tolom eddig 90ezer a rekordom jópofa játék:) és még a grafika is elég tetszetös jó érzés nézni ezt a szinkavalkádot
    bár mikor egyszerre 5 feketelyuk(az a piros kör ami magába sziv) felrobban és jönnek a kis körök elég izzasztó:D

    amugy nem tudja vki mi alapján kapok uj fegyvert?:)
  • Fbn Lx
    #7
    hát ez vicc, ha egérrel játszok, olyan 5-6 ezer pontokat sikerül szereznem :p wasd + nyilakkal sokkal jobban fekszik.
  • armageddon666
    #6
    jaja :D nekem az tetszik hogyha vesztek akkor sem tart semmibe hogy újat kezdjek ^^ ilyen 5-10 perces gémeket lelehet nyomni benne :D suli előtt mikor nicns 1. órám ideális XD

    az egérre más is mondta hogy mintha lassú lenne. nekem nincs vele gondom O.o miután megszoktam már jó ^^ de lehet átkéne szoktom "Orbit" irányításmódra mert soxxor szívtam a target miatt... a csak billessel nekem absolut nem ment a gém :S nagyon gyorsan elhaláloztam
  • VRSDM
    #5
    ne aggódj én bill-el nyomom, wasd - irányitás . nyilak - lövés
    ma szedtem le (énis a boltok polcairól :P) és 80-90 között vannak a legjobb eredmények, igyekszem még fejlődni. az egérrel nekem fura, mintha lassan reagálna a mozgatásomra, pedig nem ócska egerem van. :/

    mindenesetre hatalmas játék.
    defcon után a 2. példa, hogy hogyan lehet a legegyszerűbb grafikával hangulatos játékot csinálni.

    spec. carbonnal azért ültem 1órát a kezdésnél mert sok volt a movie. ez meg simán nem engedi hogy az exitre nyomjak. (hl2 ről ne beszéljük :D etalonokat nem vonunk a versenybe)

    szóval engem megfogott, amilyen egyszerű annyira látványos. izgalmas. pergős. :]
  • armageddon666
    #4
    Jeeee :D +fav ^^ tegnap szeee...reztem meg :D vagy... nemtommikor... de nemrég XD nagyon bejövős :) és wasd+egérrel nyomom target módban... bár orbit soxxor jobb lenne :S 120-130k a rekordom... van analogos gamepadom, de csak az egyik kart ismeri fel. azzal lehet irányítani... a másik karra nem reagál, csak a gombokkal lehet lőni úgy mint a nyilakkal, de azok is összevissza vannak O.o szal kell hozzá egy "XBOX360 Controller for Windows" vagy mi... de lehet hogy csak az én Saitek GamePadom a gáz :\
  • VRSDM
    #3
    ott is hasonlóan szevedős az irányítása, mint pc-n. jól sejtem?
    (analóg joy-ra van tervezve az tény.)
  • Shadow_THH
    #2
    ds-re bejövős nagyon
  • VRSDM
    #1
    [center]Konzol játék, mely megjelent PC-re is.

    Nem kell hozzá sem ész, sem tudás, csupán az ügyességünk.
    A cél nem más. Lőjünk ki a hajónkal annyi ellenséges formát amennyit csak tudunk, míg meg nem halunk. :]

    Egyszerűsége ellenére rendkívül szórakoztató.

    info /wiki

    [apro][right]ha valakit rabul, el és függő lesz, nem vállalok felelősséget.