31
Nokia 5610 XpressMusic
  • rejplik
    #31
    Sziasztok!Van egy Nokia 5610-em az vele a gond hogy bekapcsolás után valamikor azonnal valamikor kis idő mulva kiirja hogy a SIM kártya regisztrációja sikertelen és a térerő is elemegy és kikell kapcsolni hogy megjavuljon!! ni lehet a gond?
  • Theooka
    #30
    sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy a ti nokia 5610-eteknél nem volt e gond azzal a zenelejátszós gombbal. amivel be lehet lépni a lejátszóba. csak mert nekem kiesett az egész a helyéről... :S nagyon rondán néz ki és nem is vagyok biztos abban, hogy meg tudják-e javítani... remélem igen.. :/
  • terminator39
    #29
    Hi all, már nagyon régóta keresek olyan progit 5610hez amivel a vakuját égve lehet tartani, de nem találam:S nemtud valaki olyan progit? nagyon hálás lennék érte, előre is köszi
  • kicsikacsa23
    #28
    www.nokiaprogramok.hu, rengeteg van;)
  • Tetsuo
    #27
    Tud vki javaprogramokat a telohoz? LInkek?
  • icepick16
    #26
    van egy srác aki nagyon igyekszik. már 2 vidije is fenn van. ugy látszik nagyon ki akar jutni. :D
  • bugbal
    #25
    Szerintem a getu lesz a nyerő,bár nem néztem h áll a szavazás
  • hamotar
    #24
    Szerintetek ki lesz a befutó?
  • bugbal
    #23
    Zsir köszi az infot.
  • icepick16
    #22
    50 virtuális eurót, amit zeneletöltésre használhatsz. ezt hetente osztják
  • bugbal
    #21
    Nagyon jo ötlet ez a tánc verseny.van pár jo video,nekem legink az autentikus tetszett:D.az egyéb nokia nyeremények mit takarnak?
  • mahalo
    #20
    igen azért kecsegtető a new yorki ut.1ébként +nem égő sztem ien táncot felrakni,van pár nagyon jo:)
  • extrem10
    #19
    Én azért égetném egy New Yorki útért cserébe, ráadásul 500 dodó költőpénzzel. Én már szavaztam, mert így is lehet nyerni egy 50$os kupont.
  • hamotar
    #18
    Hát nem tudom, én nem égetném magam ilyen tánccal szerintem. :)
  • mahalo
    #17
    Sziasztok.láttátok már a nokia uj akcioját? az 5610es népszerüsitésére találták ki.Táncos videokat lehet feltölteni 1oldalra,és a végén a legjobb video tulajdonosa new york-i utat nyer,és még egyéb nokia nyeremények is lesznek.elég jol hangzik,már csak rá kéne vennem magam h csináljak 1vidit:D itt az oldal: nokia
  • Goruck
    #16
    én most vettem 5700t szerintem az sokkal jobb(feketébe), de a Nokia az Nokia
    ennek jobb a kamerája, de nem Symbian ha jól látom...
  • mistermiskolcz
    #15
    Nem tudnál ilyen fórum címet adni?
  • Tetsuo
    #14
    Loller
    Pont azert nyitottam mert latom, h itt az a szokas es telleg mer baj neked, ha vki konnyen megtalalja a konkret telefonhoz tartozo infokat?

    Meg soha nem volt nokiam, nem vok telefon buzi, az SE 300i-met szeretnem lecserelni egy jo ar/ertek aranyu fonra. :)

    A Sagem minden tipusanak nem is kell topik.. ez ertheto, de ez a tipus hamarosan nagyon elterjedt lesz.
  • Máté94
    #13
    73000FT
  • n3whous3
    #12
    "de ezen a fórumon nem szokás ilyeneket nyítni"

    Vagyis sajnos mégis szokás :DDD
  • n3whous3
    #11
    végülis ja, de ezen a fórumon nem szokás ilyeneket nyítni. Full telefon buzik (bocs a kif-ért) inkább telefonos fórumon írjanak... ott alapból a telefonokhoz nyílik egy topik, meg ilyenek.
  • n3whous3
    #10
    :DDD
  • mistermiskolcz
    #9
    Szerintem jó dolog, hogy minden típusnak külön van topikja. Nemrég N73-ról kerestem itt infókat, és szerencsére volt saját topikja.
    Ha egy egységes Nokia topikban kellett volna összeszednem az információkat nehezebb lett volna.
  • Landor
    #8
    így van! szemét nokiások!
    már hiányolom egy ideje a w890es topikot!44 :D
  • n3whous3
    #7
    :D

    Valahogy mindig a Nokiások tudnak olyan n00bok lenni, hogy nyitnak 1 konkrét telefonnak topikot. A legutolsó 10 mobilos topik sztem nagyrészt Nokia volt.
  • mistermiskolcz
    #6
    Jól néz ki, leírás is jó volt.
    Mennyibe fáj?
  • Sada01
    #5
    Hát én se látom sok értelmét hát az már jó ha 30 van:)
  • SimaSuna #4
    én értelmetlennek találom..
    lesz benne nagyon max 30hsz..és annak sok értelme van^^
  • Sada01
    #3
    Hát akkor naponta kell nyitni új topicot:)
  • SimaSuna #2
    most minden új telefonnak topik kell?
    nemértem..
  • Tetsuo
    #1
    Itt olvashatsz a telefonrol bovebben..

    A specifikaciokrol..

    Egy angol szolgaltato ajanlata..

    Telefon vasarlason gondolkozom es a jelenlegi kozepkategoria legjobbja szerintem ez a tipus, vagyis varom masok tapasztalatat a keszulekrol.