21
  • Soldiers
    #21
    ma jött egy előzetes
  • znono
    #20
    Nem azért mondom, de a RE4 nem Racoon City után 6 évvel játszódik?Ergo a Degeneration a 4. játék előtt van időrendben.
  • znono
    #19
    JÓ LESZ EZ!!!!
  • Takimate
    #18
    remélem jó sokat halandzsáznak majd a zombik a filmben !

    Kész voltam a röhögéstől amikor a 4. chapterben, azok a piros sapkás sokkolóval mászkáló csávók rámüvöltöttek, hogy : "TEKOGI" :DD
  • Zocsi
    #17
    Hát persze hogy nincs, és a programok se azzal dolgoznak, amivel ezeket csinálják... pl. Maya.
  • Prof William
    #16
    Nekem is jelez... Nem tudom miért... A víruskeresés semmi sem talált...
  • Librarian
    #15
    Ja, NOD nálam is riasztott... De aztán kilőttem és megnéztem. :D Remélem nem kapok be vírust tőle.
    Advent Children nekem is iszonyatosan tetszett. Rengetegszer láttam már. :-)
    Pont a harmadik Resident filmhez kommenteltem, hogy de jó lenne egy ilyesfajta CGI ... erre ez. :))))) Nagyon várom. Nekem az első film tetszett, a kettő elment a három szerintem nem volt túl nagy szám. De ezt nagyon várom, biztos iszonyat jó lesz, ha azok csinálják akik a játékhoz az átvezető videókat.
  • Datas
    #14
    amikor erre a cikkre klikkelek riaszt a nod32 ezzel : invalid_name probably unknown POLY.CRYPT.TSR.COM.EXE virus
    mi a nyavaja ez? - masnal is elofordul ?
  • Prof William
    #13
    A Degeneration inkább az eddigi RE filmekre vonatkozik...
  • Seth
    #12
    Szerintem nem volt rá hatással, teljesen más úton jár a kettő. RE4 sem a film miatt ment el TPS irányba, hanem mert a készítők egyszerűen nem tudtak újítani a régi sémán, ezért vmi mást kellett kitalálni
  • drizzt1666
    #11
    Az első resident evil film óta kb nem jött ki normális tényleg resident evil játék. Valahogy a film megölte a játékot.
  • Hoz_Hun
    #10
    Tudtommal az ilyen archade lövöldözős és azokon a helyszíneken játszódik ahol a sorozat játszódott. Szóval nem egy igazi Resident Evil. Legalábbis játékmenetben nem, és történetileg is csak az előző történetekből csipeget ki.
  • Hoz_Hun
    #9
    Igen, igen igen... IGEN!!
    Végre egy normális Resident Evil.
  • zola2000
    #8
    Nem szeretem a cgt, akkor inkább az anime. Új Re játék van wiire a resident evil umbrella chronicles. Igen hangulatos, csak ajánlani tudom.
  • gabr
    #7
    "Csak ő a CG mozikban nincs otthon."

    Te se nagyon, mert CG-ben nincs shader... :D
  • Wittgen
    #6
    Én meg azt hittem, hogy egy új RE játék lesz, erre kiderül, hogy film. De ez nem baj. Sőt!
  • Prof William
    #5
    Talán feledteti az eddigi szánalmasan rossz RE szellemiséghez 3% -ban kötődő filmeket és igaz Resident Evil filmet kapunk...
  • Zocsi
    #4
    Értem a hozzáállásod. Érdekes, mert nem azért írtam, mert nem szeretem az animációs filemeket. A Final Fantasy - The Spirit Within pl az egyik kedvencem. Az Animátrixot még kb. 5-6 éve láttam. Inkább teoretikus értelemben tettem fel a kérdést. A Beowulf meg egy kalap csokikrém sztem. A színészi teljesítmény maximális lenézésének tartom, hogy élő színészeket modelleznek meg, hogy aztán velük játszatsák a filmet. Sztem ez szánalom.
    Egyébként várom ezt a filmet is, mert a japóktól ritkán jön errefelé CG film. Bár lehet beszélnem kellene ez ügyben az anime őrült lakótárssal... Csak ő a CG mozikban nincs otthon.
  • Seth
    #3
    Ne, nem kell élethű render, japóktól meg főleg nem . Nem szeretném tőlük látni, hogy egyszer ők is elkezdenek Beowulf-os "élőszereplős" animációkat készíteni, teljesen felesleges, nem filmet akarok nézni, hanem animációt. És a ferdeszeműek ebben végletekig profik , nagyon jó koreográfiákat, beállításokat szoktak alkalmazni. Advent Children neked valószínűleg nem tetszene,mert nem élethűek,hanem anime style karakterek vannak benne (ahogy ebben is azok vannak^^). Hidd el ez ütni fog mind látványban mind akcióban
  • stevyxix
    #2
    Advent Children az nagyon ütős, zenébe akcióban látványban, nagyon nagy feeling van benne, főleg aki játszott az FFVII-el, story az nem túl erős, sőt még talán erős közepes se lenne, de minden más üt, szóval király nálam 10-ből minimum 9 megvan eredeti dvd-n is :)
    másik ami szintén ütős, az az Animátrix azt is ajánlom az is 10-ből 9 összességgében (azért összességgében, mivel több kis filmből áll, van ami látványos, van aminek nagyon jó a storyja megint másik meg eléggé elvont, szóval nagyon vegyes a kép, de király :))
  • Zocsi
    #1
    Miért nem tudnak élethű rendert készíteni? Valahogy olyan művi az egész világítás. Vagy a shaderek nem jók, fogalmam sincs, de olyan gagyinak hat. Persze iszonyat sok meló lehet összehozni egy ilyet és minden tiszteletem az alkotóké. Nem is őket "fikázom", inkább az egész CG-filmes felállást. Ennek ellenére várom, mert jöhetne már valami ütős animált film. Az FF-Advent Child-ot ajánljátok?