89
Mi jön le neked ebből a Koncepcióból? #1
  • Beast Machine
    #9
    Már megint ti?
  • ColdFire
    #8
    ennyit kibirunk szerintem, hogy fejlődjön vmit a magyar játékpiac...
  • Hunnenkoenig
    #7
    Pont ez a lenyeg!

    Rövid es nincs benne semmi. Megis elkepzelsz rola valamit! Mit?
  • Hunnenkoenig
    #6
    Köszi a valaszt!

    En azt szeretnem töled (töletek) tudni, hogy hogyan kepzelitek el a jatekot. A leiras alapjan ti milyen vilagot es milyen jatekelemeket kepzeltek el benne? Ha a baratodnak kene ez alapjan elmeselned a jatekot, mit mondanal neki?

    "Kepzeld, van itt egy jatek, ami igy es igy nez ki, ezt es ezt lehet benne csinalni es ezt es ezt a hangulatot nyujtja... stb."

    Szoval ha lehet, kicsit reszletesebben.

    Nem jokiansagokat es tippeket szeretnenk! Kizarolag azt, hogy milyennek kepzelitek el ezt a jatekot a prezentacio alapjan.
  • blackgamer
    #5
    lol, hát ez rövid és nincs benne semmi konkrétum
  • Hunnenkoenig
    #4
    Akarsz segiteni vagy nem? Ha igen, akkor köszi, ha nem, akkor legyszives hagyd, hogy masok segitsenek.

    Azert csinaljuk, hogy sikeresek legyünk, es ha sikeresek leszünk, akkor az a jatekosoknak is jo.

    Nem tudom miert kell mindjart negativan hozzaallni mindenhez.

    Ha mod vagy es szurja a szemed, akkor töröld. Akkor probalkozom ott, ahol meg normalis mentalitasu emberek vannak.

    Mint irtam, nem a reklam a cel, hanem a feedback. Azert irtama cimet is semmitmondora, mert irhattam volna azt is, hogy "Az XY cimü jatek bla-bla"

    Mivel a jateknak mar van itt topikja, nincs ilyen reklamra szüksegem. Azert nem oda raktam, mert aki ismeri a jatekot, az mar nem tud elfogulatlanul hozzaszolni a dologhoz, nekünk viszont olyan emberekre van szüksegünk, akik nem ismerik a dolgot.

    Nem az a cel, hogy megismertessük velük. Az a cel, hogy eldöntsük, hogy sikerült-e ugy megcsinalni a prezentaciot, hogy az is megertse, aki nem tudja miröl van szo.

    Remelem erthetö, amit mondani akarok.
  • grizzly21
    #3
    nekem jonak tunik, a hangulat a legfontosabb szerintem, az igazabol csak akkor derul ki ha kiprobalja az ember a jatekot, arra szerintem mindenkepp erdemes fektetni, hogy meglegyen az igenyes tortenet, hangok, zene es stilus egyszoval minden ami feelinget ad
  • Pheel
    #2
    Namost a piackutatás is reklám, csak másféle. Másrészt a cím semmitmondó, harmadrészt neked ebből a "piackutatásból" pénzben kifejezhető hasznod származik. Győzz meg, hogy tévedek!
  • Hunnenkoenig
    #1
    Elöször is kerem a modokat, ne töröljek ezt a topicot! Nagyon fontos, hogy olyan jatekosok adjanak feedbacket a következökben leirtakrol, akik meg nem hallottak a projektröl. Erre az sg.hu a legalkalmasabb. Ahhoz, hogy seikeresek lehessünk, szüksegünk van ezekre a visszajelzesekre. Ez nem reklam, hanem piackutatas.

    ----------

    Arra szeretnek kerni mindenkit, hogy töltse le a lenti linkben levö Power Point Prezentaciot (winrarral tömöritve) es miutan megnezte, irja le lehetöleg reszletesen, hogy olvasas utan hogyan kepzeli el a leirtakat a megvalositasban.

    Hogyan kepzelitek el ezt a jatekot müködesben? Ez alapjan szerintetek mit tudtok es mit nem tudtok csinalni a jatekban? Szerintetek milyen jatekelmeny var ratok?

    A presentacioban szereplö linket ezutan meglatogathatjatok, ha akarjatok, hogy több infot szerezzetek, de FONTOS, hogy az elsö benyomasaitokat kizarolag a presentaciobol irjatok le!

    Elöre is köszönöm mindenkinek!

    A prezentacio letöltese