64
Egész estés CGI mozi a Capcom játéka alapján
  • deep
    #24
    Megjelenés Blu-Ray lemezen, időpont, sztori, stb...
  • Seth
    #23
    Hmm, mintha lecserélték volna a modelleket az előző trailer óta. Vhogy olyan érzésem van a filmmel kapcsolatban,most így a trailer után,hogy ez inkább játékhoz lenne jó,nem egy hosszú filmnek. Olyan elkapkodott minden
  • deep
    #22
    Új trailer!

    A tavaly felfedett Resident Evil: Degeneration egy animációs film lesz a második rész főhőspárjával, Claire Redfield-del és Leon S. Kennedy-vel, a történet pedig 7 évvel Raccoon City elpusztítását követően játszódik - a T-vírus ismét kidugja a fejét. Nosztalgikus elemekkel teletűzdelt trailer következik - rajongóknak kötelező:

    Itten-e!
  • Fido4life
    #21
    ebből lesz valami ?
  • Fido4life
    #20
    na még csak az kéne, animéből épp elég van már most is
  • Seth
    #19
    Egyrészt mert egy CG mozi piacképesebb mint egy anime, másrészt rajzolva még nem láttuk a szereplőket, lehet nem tetszene a rajongóknak, harmadrészt mert mert ^^
  • Depridol
    #18
    jó, miért nem anime-t csinálnak belőle? az is nagy siker lenne sztem...
  • Seth
    #17
    Hát írjál vmi értelmeset, aztán majd értelmetlenül válaszolok
  • Depridol
    #16
    ték mié nem ír ide valaki
  • Seth
    #15
    animációs film,de a trailerből gondolom azért leszűrted
  • PrisonMan
    #14
    És az miaz?
  • Seth
    #13
    CG film lesz
  • nandorb
    #12
    ezjatek vagy film??
  • Depridol
    #11
    01-resident_evil_main_theme_dark_psy_remix-depridol2oo7.mp3 - 4.80MB
    resident evil psychedelic remix
  • deep
    #10
    Van itt pár kép is:





  • Depridol
    #9
    4est kipróbáltam ps2-n deh ilyen fps nézetű lett... sztem kaki, az 5re kiváncsi leszek...
  • offkorz
    #8
    azt is,jaja az buzinehéz volt.de csak sikerült neki.amúgy meg mindet végigtolta.már nem igen játszik vele.a 4-egy szar már véleményem szerint is :c
  • Depridol
    #7
    melyik részt nyomta apád? az elsőt? mert az rohadt nehéz volt :/
  • offkorz
    #6
    kis taknyos voltam még mikor apám végigtolta a gémekt,mindig ott ültem melltette,én ugyan nem mertem vele játszani e,de imádtam nézni. ^^
  • Depridol
    #5
    komoly movie lesz...
  • deep
    #4
    Hát igen, nekem se nagyon tetszett, hogy nagyítóval kellett keresni a párhuzamokat a játékkal:)
    De azért a Nemezis jó volt:)
  • offkorz
    #3
    jólesz ez. (Y)
    a filmeket nem szeretem fasság vsz. :c
  • Seth
    #2
    Szupi lesz,japcsi animációkban ritkán kell csalódnom ^^ és ami még fontosbb, nincsen benne Alice ^^
  • deep
    #1
    Nemrég került mozikba a 3. élőszereplős Resdient Evil film, most pedig itt az első trailer az animáviós filmből, itt megnézhetitek.

    Nagyon úgy fest, hogy a mozifilmektől eltérő a háttér(Raccoon City incidens után nem terjed azonnal világszinten a vírus) ez inkább a játékok sztoriját fogja követni. Szerintem jobb is így.