78965
  • oneal1
    #71148
    köszi neked is a tanácsot, akkor igyekszem erősíteni!
  • zozo6726
    #71147
    Köszönöm a segítséget, akkor értem miért nem volt jó neki a rare tárgy, én meg azt hittem, hogy egyezni kell az armor és a durability számoknak is.
  • oneal1
    #71146
    köszi!!! nyomom!!!:)
  • ErrOrHUN
    #71145
    sima fehéret
  • Carlos
    #71144
    Toughness kellene ide!
    Ahogy elottem is irtak a 11 millioig meg se allj, hasznald a paragon pontokat hogy erositsd azt ami a targyakrol hianyzik.
    Tobbet er 20k toughness mint 5k damage!
  • zozo6726
    #71143
    Mindig a tárgy helyére sárga rare akrtam betenni, akkor nem rare kell?
  • Kandurex
    #71142
    fogalmam nincs, talán aktívan fél évet
  • Daell Drow
    #71141
    Leszek de szokas szerint csak 8tol.
  • bélanéni #71140
    Te is marha sokat fórumoztál még a béta idején. Mennyit játszottál összesen az alap D3-al?
  • Kandurex
    #71139
    akó' pedig még kemény voltam

    :)
  • Tatyla
    #71138
    Ha nem az a neve a tárgynak,vagy az de nem fehér hanem szürke,más probléma nem lehet
  • bélanéni #71137
    Knadurex: 30k damage anno sem volt túl eredményes.
    Wizardommal 100 óra után 250k volt.
  • zozo6726
    #71136
    Lehet, hogy tévedek, de amikor probálkoznék egy ilyen tárgy készítésével pirosan jelzi az adott tárgyat hiánynak, hiába egyezik meg az armor! Mint lentebb írtam az durability az eddig nem passzolt. Akkor miért nem tudok legendás tárgyat készíteni? Hol a hiba? Rajtam kell hogy legyen a tárgy, mert eddig nem tudtam semmilyen legendás vagy szettes tárgyat készíteni, holott minden alapanyagom megvolt!
  • bélanéni #71135
    Jsan, Lacika, esetleg más, ma este egy ACT1 / Bounty / ékszerdoboz farm?
    Szerintem 19:30-tól online vagyok.
  • Kandurex
    #71134
    csak úgy heccből tegnap újra telepítettem a D3 -at 1,5 év után, kieg nincs meg, háát, a 30k damage nem túl eredményes már :)
  • Sheltem
    #71133
    Szia!

    Tudod az a baj az ilyen kérdésekkel szerintem és ezt lentebb is írtam, hogy jótanácsokat lehet adni, de "abból kell főzni ami van".

    Nyilván amíg nem esik tal rasha offhand , soj, bountys gyűrű addig lehet okosságokat mondani, de én ahogy nézem kb úgy forgatgatod enchanttal a tulajdonságokat ahogy kell.

    Én a 4.5 milla thoughnesst édeskevésnek érzem, nekem 10-11 milla tehát én a helyedben rámennék vitality / +% lifera.

    Szerintem a 800-1milla körüli sebzés már nem rossz(főleg ha mellette vannak +% elemental damage és +% elite damages cuccaid,de mondjuk van itt olyan akinek buffolva 2milla sebzés is van már :)

    Szóval az én tanácsom(amibe nem hinném hogy beleköt valaki), hogy játszani játszani játszani, és amikor már sok jó cuccod lesz akkor látni fogod magadtól is miből mit tudsz építkezni és hogyan lesz jobb a wizardod.

    De én mondjuk csak egy átlagos játékos vagyok, nem "szaki" :)
  • Tatyla
    #71132
    Tévedsz ilyen követelmény nincs adott nevű Armor vagy fegyver legyen és mehet a gyártás....
  • zozo6726
    #71131
    Sziasztok!
    Lenne 1-2 kérdésem a legendás felszerelések elkészítésével kapcsolatban. Remélem lesz valakinek építő jellegű hozzászólása a témában. Tehát a kérdésem. Megvan minden alapanyag, "csupán" az a kesztyű, csizma, stb. hiányzik amiből a kovács elkészítheti azt a bizonyos legendás tárgyat.
    A kiválasztott tárgynál egyezni kell az armor-nak és a durability-nek, ami nem egy egyszerű dolog. Szerintetek úgy is működik a legendás tárgy készítése, ha magasabb a durability értéket, használattal lerontom akkora értékre amit igényel az elkészítéshez? Mert ilyen tárgynak az esése sokkal ritkább mint bármi más. Már többször volt, hogy egyezett az armor, de a durability nem.
  • oneal1
    #71130
    sziasztok!

    wizardosok segítségét szeretném kérni.

    Akinek van egy kis idelye megnézni és leírni pár tanácsot a karakterhez, megköszönném!(nem a nagyszájúak fikázódására vagyok kiváncsi :D)

    Túl sok időm nem játszani vele de azért jó volna egyszer T6on is játszani:)

    kari

    köszönöm!
  • Hedgehunter #71129
    Socket-ra gondoltam.. :)
  • Hedgehunter #71128
    Miert nincs rajta 2 slot..?? A DH-nak van olyan nem..?
  • Laza
    #71127
    Hát igen, ezzel a húzással cseppet ellehetetlenítették a 2 kezesek elterjedését. Min kéne neki egy kis buff, hogy 2 socket is lehessen rajta :)
  • cateran
    #71126
    Amennyire tudom, vannak a crusaderen kivul is olyan buildek, amik 2kezesre epulnek, de gyakorlatilag...meh...a fegyver socketbe teheto chd miatt a 2db 1 kezes egyszeruen hatekonyabb (mar ha nem tevedek orbitalisat:S)
  • Hedgehunter #71125
    Van aki ketkezes fegyverrel tolja vagy csak en erzem ugy hogy nincs olyan amivel lehetne?(monkkal)..
  • Sheltem
    #71124
    És ma megint kiesett egy stone of jordan :)

    Immáron 29% os.
    komolyan mondom ez a legszarabb érzés....lett volna 27 vagy 28 de ne 29 attól már csak 1% a perfect elite damage :)
  • Carlos
    #71123
    No offense volt!
    Amúgy egy olyan átlagos gyűrű nekem is kéne már... :D
  • Különc
    #71122
    Antihero, mizu van, hiányzol
  • bélanéni #71121
    Lacika, te ezt hogy a f*szba bírod? Mármint hogy hajnalig nyomod, aztán másnap meló? Vagy olyankor másnap éjszakás vagy és napközben alszol?
  • Sheltem
    #71120
    Vagy éppen enchantolgatni is ráérek majd, most 0án vagyok anyagilag.
  • Sheltem
    #71119
    Nekedis totál igazad van, de az aughild sapit / bracert tudom gyártani
    (ezek is saját kovácsolások) ezért egyelőre nem érdekel, bármikor ráérek gyártogatni párat majd később.
  • Sheltem
    #71118
    Vágom én hogy lehet jobb is, azért írtam, hogy egy átlagos build ami nekem tetszik.

    A SOJ is tegnap esett, az öv is meg a Royal Grandour alig forgattam valamit...de szerintem nemrossz kezdetnek.

    Csak ugye az ember abból főz ami van, nyilván ha egyelőre ezek estek akkor ezekből tudok "gazdálkodni".

    Képzelhetitek amúgy, egy este esett mindkét gyűrű, örültem mint majom a farkának akkoris ha átlagos statokkal estek.
  • jocika
    #71117
    Megmutatnád a karakteredet? És akkor csak a details-t linkeled be.
  • BlazeH
    #71116
    Én bracerre és fejesre javasolnék +arcane damot. Nekem csak 800k a profil dps-em, de +66% arcane damom van ami nagyon sokat számít. Disintegrate mellé meg nem is kell signature spell. Ritkán fogyok ki a powerből, akkor meg ott az archon.
  • Carlos
    #71115
    Belekontarkodnek!
    Szerezz egy witching hour ovet, es a royal ringre tolj cc-t vagy cd-t!
    Kicsit alacsonynak erzem a dpst.

    Nalam buffolva 2m, 11m thoughness-el. /electrocute, frozen orb
  • Sheltem
    #71114
    Amúgy disintegrate / Electrocute fűszerezve Archonnal a fő támadásaim, nem a legtökéletesebb kombó de számomra a legélvezetesebb így, mert így szeretem :)
  • Sheltem
    #71113
    Kicsit unatkoztam :)

    Myana

    így állok most jelenleg.
    Tudom nem a legperfectebb wizard, de nagyon szeretem és T1-T3ig vígan elvagyok vele, T4en is ha óvatosabban játszom.
    Amit szeretnék még: blackthorne öv, magefist kesztyű aztán ennek a buildnek a kimaxolása amennyire lehet(vagyis ugyanazok a cuccok jobb statokkal).
    Mai estém a legszerencsésebb az eddigiek közül! Stone of jordan és Ring of royal grandour 1 órán belül :).
    Persze egyik sem a csodajó kategória de vállalhatóak.
    Jó kis casual wizard lesz ez szerintem T1-T4re.
  • Zenszkij
    #71112
    Én rá is hagytam 3 hete. Majd ha buffolnak valamit érdemes, addig csak agyatlan hent a semmiért szvsz.
  • Carlos
    #71111
    Nem csak neked!
    Set sem nagyon esik mar! Meg a fos blackthorne sem!
  • dante3
    #71110
    Na megöltem "Malterfejet" :) Mehet a rift...

  • Frank99
    #71109
    lóxar, napok óta....

    fektetem.

    minden este játszom 2-3 órákat, tegnap 5-öt, ma kettőt, összevissza időkban...

    alma a fa alatt. ez a loot?

    majd ha újra esik a gamer-szám, majd lépnek loot-ügyben..

    látványosan esett a drop....

    legalábbis nekem.