78923
  • TVelvet
    #1782
    ezt csak azért raktak ki az oldalra, hogy a sok hülye bevegye és megrendelje.
  • 5c0rp330n
    #1781
    kizárt.
  • Callisto
    #1780
    Nem értem mi baja egyeseknek a színekkel. Eszméletlenül eltalálták. Darkos hangulat. Nagyon jó. Egy bajom van: nincsenek dinamikus fények. Legalábbis a spellek nem világítják be a talajt stb.
  • Hypo #1779
    foleg most hogy egy rakas ember a szinek miatt sir ha meg azt is atdolgozzak, aminek en speciel nagyon de nagyon orulnek akkor meg eltarthat egy darabig
  • Davidus
    #1778
  • csuripi
    #1777
    Végül is nem mindegy, hogy 5. éve kalapálják, vagy kalapálgatják. Mert ha csak kalapálgatják, akkor eltart még 5 évig nekik, h kész legyen.
  • Rage47
    #1776
    ez hülyeség sztem, cdgalaxison is kinn van a 2009., mikor a blizzard egy szót nem ejtett a megjelenés időpontjáról
  • csuripi
    #1775
    Hát a 2010-12-es megjelenésre ezt találtam, remélem igaz.
  • TurboX
    #1774
    érdekes HW bejegyzés
  • ShaiHulud
    #1773
    vagy direkt igy tervezte eleje ota:)
  • Ragnar360
    #1772
    Tyrael baromi sokmident elb@szott :)
  • Ragnar360
    #1771
    diablo.hu-nak elég érdekes a szerkezete, meg úgy a nyelvezete is, először azt hittem, hogy nem is a Diablo játékra vonatkozik a 'szó!

    Amúgy jó cikkek vannak ott, viszont a sztoriról csak azt a kerettörténetet találtam meg amit ide is linkeltetek...

    Valaki esetleg nemtud bővebb leírást a sztoriról, ami pl konkrétan végighalad a játékban lévő történéseken ?! (imho questeken))
  • TurboX
    #1770
    én még mindíg tartom az álláspontom miszerint Tyrael valamit nagyon csúnyán elb@szott és majd őt kell felkoncolnunk :D

    egy

    megegy

  • r4pt0r
    #1769
    Hmm érdekesnek hangzik. :D
  • ShaiHulud
    #1768
    nah itt egy elegge elkepzelheto teoria dio3 storyra:

    "Here is my theory on what will happen, based on what little we know from this interview and the trailer. The Burning Hells open from the earth, not the sky, which is where the lands of the High Heavens open. Since the fireball that leads to the next demonic army seems to come from the sky, my guess is something has gone wrong in the High Heavens, and Tyrael, probably still on Sanctuary waiting for the expected tide of demons, was not there to help stop it.

    Could it be, that when Tyrael destroyed the Worldstone, he actually opened a path between the Burning Hells and the High Heavens? The Worldstone was said to be a buffer between the three worlds. Maybe the two Lesser Evils took that opening, while the greatest warrior of the High Heavens was busy helping humanity, to invade and take the High Heavens as their own? Maybe that is why they were never found in Hell with Diablo, or why they never tried to stop his return, they were waiting with another army to fight the one faction the two hated the most, the angels of the High Heavens. It was even the reason they overthrew the Prime Evils in the first place, feeling they were doing nothing in the war with the angels.

    Think of it, wouldn't the serious take an interesting turn, when instead of going to hell once agian, you now have to find a way into heaven? Tyrael takes you to the High Heavens to fight horrific corrupted angels and two lesser evils? I would play it."

    az tuti hogy diablo, mephisto es baal halott es nincs tobbe.

    idezett jay wilson-nal tortent interjubol:

    " Where we start off in Diablo III, it’s twenty years later (after Diablo II: Lord of Destruction) and the brothers are gone, they’ve been vanquished. "

    http://kotaku.com/5020721/the-man-behind-diablo-iii-talks-plot-lore-and-battlenet
  • tugyiti
    #1767
    ::ASD:AS:D háhá én is felraktam a 2-t kurva nagy élmény egy nagy pixellel rohangálni 22"-on :DDDddddddd
  • Zomil
    #1766
    nem lehet -.-
  • xmacx
    #1765
    Na, a tegnap megtalált (2003) –as mentéseimet előszedve én is végigtoltam az act4-et a 3. waypontól a diabló legyakásáig.
    A vicc, hogy anno idáig csináltam meg de Diablo-t nem nyírtam már ki…
    Hozzáteszem jó párszor megdöglöttem a 27. színtű Fejvadásszal.

    Tudom, hogy off, meg warez de tört 2-essel lehet Battelnetezni?

    Kösz:
    Mac
  • And5
    #1764
    Aha , threat detected ...
  • Ragnar360
    #1763
    trancebe estem...
  • TVelvet
    #1762
    muszáj - bocs muszáj belekötnöm.
  • Dodo55
    #1761
    Hadriel

    "Proceed hero into terror's lair
    ..."
  • Ragnar360
    #1760
    Tegnap nyomtam még 1 kicsit... act4-be ahol van az uccso véjpont és a szobrok két sorba, amik rettentő szemekkel figyelnek téged, fejüket fordigatva. Ott is van egy arkangyal...vmi H-betüvel kezdödik a neve asszem.
  • Ragnar360
    #1759
    Na ezt muszály átnyálazni, már nagyon keverem a dolgokat :D
  • Shark96
    #1758
    hát, szerintem ez Tyrael, de nem biztos. de mi lesz a többi fő gonosszal? Diablo, Baal? velük mi lesz?
  • tigeroo
    #1757
    haverom : nem a gépigénye lesz húzós hanem az egérutánpótlás
  • AntiHero
    #1756
    Hűű ez tök jól leírja.
  • RedDevilsza
    #1755
    Sztem kukkants rá a banner szereplőjére!
  • ROMOTO
    #1754
    A rövid történet eddig
  • 5c0rp330n
    #1753
    szvsz Mephisto is tutira halott, elvileg éppen erre ment ki a Hellforge-nál a móka ahogy emlékszem, hogy a lélekköve is meg legyen semmisítve így abszolút meg legyen halva :)
  • CHEAPBOY
    #1752
    Hmm... bárcsak, nincs is jobb az égeiek unnepén diablonak szentelni a napokat:)
  • AntiHero
    #1751
    Amúgy ha megfigyelitek a Dio3ba a mannánál van a "jó" az életnél a "gonosz" szobor. Dio2-be forditva van:) nem tudom van e jelentősége:)
  • ROMOTO
    #1750
    Az sem kizárt hogy a legvégén pont Tyraellel kell megütközni, na az biztos szép lenne
  • BEAST #1749
    pedig mefi a legvaloszinutlenebb hogy lesz :d ... az o lelekkristalyat szetvertuk act4ben ;p
  • Hegi90
    #1748
    Remélem tyraelt (ha nem halt meg a világkőnél) vagy a többi arkangyalt nagyon faszán csinálják meg.... a 2-ben is elég szép volt ahhoz képst..
  • Hegi90
    #1747
    Deeee act4 az maga a pokol nem? :O
  • BEAST #1746
    Elmeletileg egyedul Diablo halott, sot meg az sem biztos... a diablo vilagaban ha egy demon kijut az emberi vilagba es ott legyozik akkor csak visszauzik a pokolba, de nem hal meg. Diablo "lelke" viszont abban a kristalyban van amit anno az egy hose vett magahoz es igy lett belole a masodik resz diabloja. Bar reg jatszottam a jatekokkal, meg regebben olvasgattam a vilagrol ... de ennyi remlik az egeszbol xD
  • Hegi90
    #1745
    Nekem meg bul kathos kell, kettő :DD
  • Davidus
    #1744
    nekem mindegy hogy oldják meg de én mefirunolni akarok 3Dben:D
  • Zóanagyvarázsló
    #1743
    A Prey nem igazán jó példa, mert évekre leállították a projektet, majd az alapkoncepciót megtartva a Human Head Studios teljesen megszokottnak tekinthető idő alatt végzett a fejelsztéssel.