9
Bűbáj
  • banok
    #9
    én talán megnézem.
  • Vegas
    #8
    Ti vagytok a fasznubok.. azt várjátok hogy valaki nyisson új topikot és ti egyből szaladtok be flémelni / oltani mert nektek kurwára nem tetszik ( de nem értem hogy miért? :| ), vagy elnézitek a többi faszlámától akik szerint ez menő és trendy? ha szar-fos-húgy akkor majd törli a modi, kicsibutakurwák. :(
  • banborg
    #7
    Szerintem a Dallas minden részének nyitni kéne külön-külön
  • NeoMaN
    #6
    Azé hogy fogggyon azinternet...
  • Atkamon
    #5
    Most mér zavar az téged, ha topikot nyitnak egy filmnek? ha zavar, nem kell beleírni
  • Rash87
    #4
    Jah,az életkort nem néztem,akkor minden oké!
  • kulabácsi
    #3
    mert topiknyitási kényszerben szenvednek egyes 13-14 éves gyerekek...
  • Rash87
    #2
    Mért kell mindennek topikot nyitni? Ez vki magyarázza már meg,mert nem értem :)
  • Máté94
    #1
    A klasszikus Disney animációs tündérmese találkozik a modern élőszereplős komédiával a Walt Disney Pictures Bűbáj című legújabb filmjében. A történet a szépséges mesebeli hercegnő, Giselle (Amy Adams) körül bonyolódik, akit egy gonosz királynő (Susan Sarandon) száműz varázslatos, dalokkal teli rajzfilmvilágából, és aki ennek hatására egyszer csak a mai modern Manhattan kőkemény valóságában találja magát. "A hercegnő először elborzad ettől a teljesen új dimenziótól, melyben korántsem érvényesül a "boldogan, amíg meg nem..."-tétel, ebben a számára káosszal teli világban nagy segítségre lenne szüksége. Megismerkedik egy elragadó válóperes ügyvéddel (Patrick Dempsey), aki kisegíti a bajból, és akibe lassan, de biztosan kezd beleszeretni, noha animációs hazájában már eljegyezte őt egy tökéletes mesebeli herceg (James Marsden). A dolgok akkor kezdenek igazán összekavarodni, mikor megjelenik a herceg, ráadásul a gonosz királynő is New York-ba érkezik, hogy a hercegnő életére törjön."

    FORRÁS:PORT.HU

    színes magyarul beszélő amerikai családi vígjáték, 108 perc, 2007
    12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott
    Vélemények?Ki látta?Én nem:)