18
  • oneman
    #18
    nos az utóbbi 1 hónapban kb 4 ismerősöm kapott%vett új laptopot, és ebből 4 1-2 hét után lecseréltette XP-re, mert a Vista egy kezelhetetlen fos...
    egyrészt hülyének nézi az embert + iszonyú lassú, nem csoda hogy mindenki útálja.
  • rigidus
    #17
    > Ilyet általában elvakult linuxkockák mondanak...

    Altalaban...

    Maradjunk annyiban, hogy altalaban azok mondanak ilyet akik szerint a vista "tetu lassu, DRM-es agyonkorlatozott, instabil OS".

    Egyebkent - ha mar offolunk - speciel egy pillanatnyilag 95% W2k3 usert linuxkockaztal le.

    > Szerintem annak aki nem warezol, teljesen jó ez a konstrukció

    Szerinted.

    Szerintem meg mindenkinek az a konstrukcio jo ami SZERINTE jo.
  • GABOR16
    #16
    Azaz: Nem áll messze az igazságtól amit mondot...
  • GABOR16
    #15
    Nekem van Vistám a Campus licensznek hála (nem adnák ki érte több pénzt)... úgy 2 és fél hétig használtam, de meguntam az az őrületes lassúságát... Inkább megoldottam, hogy a laptopomon elinduljon az XP...
  • Gerygrey
    #14
    tetu lassu, DRM-es agyonkorlatozott, instabil OS

    Ilyet általában elvakult linuxkockák mondanak, akik a Windowsból legutoljára a 95-öt látták egy memóriahibás konfigon.

    Szerintem annak aki nem warezol, teljesen jó ez a konstrukció (mondjuk akinek minden progija eredeti az meg valószínűleg megengedheti magának az eredeti Vistát)
  • rigidus
    #13
    Kedves Gyerekek!

    Van egy tetu lassu, DRM-es agyonkorlatozott, instabil OS-unk amit ingyen odaadunk ha adatgyujtest vegezhetunk a szamitogepeden.

    Ez am az uzlet.
  • Polemius
    #12
    Sebaj, itt az új windows, ami sokkal jobb mint a Vista :D
    http://dotnet.org.za/codingsanity/archive/2007/12/14/review-windows-xp.aspx
  • asdasdasd
    #11
    Feltenném egy üresen álló gépre, azon futhat 3 hónapig. Ennyit megérne.
    Azért csak ritkán kapcsolnám be, kár az áramért...
    Kár, hogy nálunk nincs ilyen.
  • Su0my
    #10
    má nem azért, de az átlag magyarra én is szarok, akkora csőcselék van itt , hogy az valami szörnyű..

    azontúl meg az az igazság, hogy MO-n minden drága a keresethez képest-> a Vista meg minden országban nagyon rossz ár/teljesítmény mutatóval rendelkezik..
  • moszinet
    #9
    a microsoft termékek licensze nem a magyar microsoft-tól függ. a microsoft direktben nem ad el licenszeket, hanem a viszonteladók adják el. vagyis a viszonteladók és a cégek azok akiket kell emiatt vádolni - sajnos.
    Én már rég az ebay-en vettem windows server licenszet - sokkal olcsóbb volt mint itthon :( ... szörnyű ...
  • fourgee
    #8
    Na ja, a németek meg olyan akciót csináltak még tavaly, hogy az az illegális XP használó aki megveszi az XP-t, az kap mellé egy Vista licenszet is... Nálunk mi van? Alacsonyabb fizetések, alacsonyabb fizetés a MS dolgozóknak, mégis magasabb áron adják az oprendszerüket... Azért elbeszélgetnék a vezérigazgatóval, hogy hogy a fenébe számítják ki ezeket a dolgokat. Meg miért van az, hogy azokban az országokban ahol sokkal-sokkal jobb a fizetés mint náluk és olcsóbb a Windows, ott még külön akciókat csinálnak, itt meg nem. Vagy ennyire hülyének nézik a magyarokat? Valószínűleg a MS Magyarország vezetőjének megvan a fizetése, meg a nagy kategóriás autója, és szarik magasról az átlag magyarra...
  • Polemius
    #7
    Kicsit megkésett a hír, tudtommal már le is állította a Ms az akciót napokkal ezelőtt.
  • moszinet
    #6
    "na mivan, ennyire nem megy a pista szekere ?:D "
    ha ingyen adják az a baj, ha drágán az a baj :)) az ilyen hozzászólókat szeretem a legjobban :)) . mókásak.
    Én például símán belemennék ebbe. Bár Vista Home Premiumot futtatok de semmi gondom nincs azzal, hogy azt nézze meg az ms, hogy milyen programokat futtatok :) azért cserébe, hogy Ultimate-et kapjak :) ... Nincs titkolnivalóm :)...
  • Vorpal
    #5
    Ez megéri.
  • xizor
    #4
    Hm, nemrossz trükk
  • Filiic
    #3
    Ez tök jó:c)
  • kernerster
    #2
    MS SUX
  • Hegyikecske
    #1
    na mivan, ennyire nem megy a pista szekere ?:D