35
Underwater Wars
  • barnasopiane
    #35
    honnan lehet letölteni a játékot?
  • Prince23
    #34
    launch trailer
  • grebber
    #33
    Egy összehasonlító videot megnéznék mennyiben változott a game.
  • Prince23
    #32
    teszt 7.5/10

    rossz link volt
  • Prince23
    #31
    Hungamer teszt 7.5/10
  • Prince23
    #30
    Megjelenési előtti trailer, PC Gépigény, Dobozkép
  • grebber
    #29
    Deep Black: Reloaded - demo és megjelenési időpont
  • simi1018
    #28
    Sziasztok !

    Sajnos szerintem a Játék vége felé elakadtam. Egy bezárt kör alakú terepen vagyok ahol egy két helyen van ventilátor, itt lőszer is fegyver is van. A középen van egy lerombolt torony a széleken szét lőtt áramgenerátorok. Az biztos, hogy az egyik áram generátor működik ezt kell lőni az egyik fegyverrel ami feltölti, majd miután feltöltötte be kell kapcsolni és a robot ami ugyan itt mozog és lő rád, annak az oldalán kijön két kerek valami, hiába lövöm a robot meg sem sérül. Hogy kell kinyírni a robotot, aki tud segítsen már. Előre is köszönöm.
  • nefelejcske
    #27
    Battle-köszi!!!!!!!!!
  • grebber
    #26
    G de a játék eleje felé ki is írta!
  • nefelejcske
    #25
    Köszi válaszod de melyik betű a csáklyázás?
  • grebber
    #24
    Megcsáklyázod mint legtöbb esetben!
  • nefelejcske
    #23
    Help!
    Már az első résznél elakadtam: hogy tudom kinyitni a rácsos ajtót ahol tuloldalt zöld a gomb?
  • Shep
    #22
    Na xp alatt simán elindult, nem értem a win7-es gondot. Grafika rendben van, a játékmenet kicsit repetatív, igaz egyelőre vagy 3- pályát ha megcsináltam benne.
  • Shep
    #21
    Csak megnézem én xp alatt hátha ott megy.
  • grebber
    #20
    A szokásos fedezékbevonulós.De vannak közelharcok is amolyan "QTE" féleség.




  • Shep
    #19
    És a játékmenet, a lövöldözés?
  • grebber
    #18
    Semmi kimagasló nincs benne!
    Pl megölt ellenfél pillanatok alatt "elpárolog" pedig mivel víz alatt vagyunk lebeghetne ott a hulla simán.
    Grafika sem valami jó és keményem csak a felbontást meg a gamma-t lehet állítani és semmi több.
  • Shep
    #17
    Miért, mi nem jó benne, azt leszámítva, hogy német és egy szót nem értenék belőle?
  • grebber
    #16
    Működik semmi gond nincs vele csak maga a game nem egy nagy eresztés :(
  • Shep
    #15
    Megy ez valakinek? (Maxtreme nem számít neki mindig minden megy) Nekem az Physx logónál megáll.
  • grebber
    #14
    Na most nézem csak megjelent!
  • grebber
    #13
    Új képek!
  • grebber
    #12
    European PC Edition Picked Up By Just A Game

    Deep Black néven szerepel a későbbiek folyamán!2011 Q1-bn jön valamikor!
  • grebber
    #11
    Új Trailer

    Nvidia PhysX-es ez is
  • grebber
    #10
    Pár új kép és Atwork
  • grebber
    #9
    Néhány új kép
  • grebber
    #8
    Pá új kép
  • grebber
    #7
    Jó fizika az van mert a fatoronyban van min a csávó a levegőben állt :D
  • Balumann
    #6
    Az ötlet jó, és a képek alapján lehet nagyon jó játék. Ha tennének 1 társat is bele h ne egyedül kelljen menni, illetve coop módot akkor még jobb lehet. Grafika tökéletes így, a játékmenettel törődjenek, esetleg jó fizikát csináljanak a játékba!
  • Aspyrin
    #5
    A blurok háborúja :)
  • n3whous3
    #4
    Nem kicsit... leginkább Far Cry-ra emlékeztet, főleg a víz feletti kép. És az nem mai lurkó... XD
  • tobias88
    #3
    2009es kiadási dátumhoz képest elég csúnya képek
  • Borg
    #2
    Azt hittem végre lesz egy jó játék a Seaquest DSV-ből.
  • grebber
    #1
    Underwater Wars - Tűz a víz alá!

    Az orosz Biart képtelen elszakadni a megszokott közegtől, így előző búváros játéka után vizes FPS-sel lep meg minket.

    A tavalyi Diver: Deep Water Adventures minden elemében tipikus budget kategóriás program volt. Közepes látvány, középszerű játékmenet, ám a hangokért felelős stúdió munkálatainak köszönhetően döbbenetes atmoszférával rendelkezett. Aki volt oly bátor és kipróbálta, s a kötelező tanpálya teljesítése után eljutott az első éles merülésig, az nem felejti el azt a pillanatot, amikor a hullámok összecsapnak a feje fölött, s a filmekből jól ismert hangok közepette megteszi első lépéseit az oly idegen közegben. Az már csak hab volt a tortán, hogy a közeli korallzátony mélyére hatolva az első üregben szembeúszott velem egy barátságtalan muréna. Szívroham..
    A srácok jelenleg egy olyan FPS-en dolgoznak amelyben katonai búvároknak szánják a főszerepet. Az USA haditengerészetének kötelékét erősítve más, szövetséges államok búváraival együtt dolgozva őrizzük a világ rendjét, s a bálnák nyugalmát.
    A közeljövőben játszódó alkotás egyelőre roppant képlékeny állapotban van, s a megjelenéssel megcélzott 2009 sincs túl közel. XBox 360 és középkategóriás pc-k tulajdonosai vívhatnak meg víz alatt és szárazföldön Kína, Észak-Korea, vagy éppenséggel Irán legjobbjaival a biEngine 1.1 által meghajtott játékban.

    info: Gamestar

    Képek + Egy Tech movie