12
  • Kagemusha
    #12
    Hát azért a "Tigris! Tigris!" ennél mélyebb értelmű alkotás...
  • radical@work
    #11
    Valakinek mond valamit az a szó hogy jauntolás?
    Mert az alapötlet szerintem egy az egyben onnan lett lopva.
  • Inquisitor
    #10
    Hát nem egy "Rossz hely" vagy "Tigris! Tigris!" (hogy teleportálós, elgondolkodtatós sci-fiket említsek) a történeti mélysége, de ebből még nagyon jó dolgok is kisülhetnek. A trailer nem sokat mutatott eddig szerintem.
    (Meg hány nagyszerű traileres filmről derült ki ugye, hogy f*s?)
    Én egyenlőre várom.
  • MrPrise
    #9
    Végre ez a méltatlanul háttérbeszorított számítógépalkatrész is kapott egy saját filmet :-D
  • immovable
    #8
    nekem tetszik első ránézésre...
  • Falatka2003
    #7
    wazze! Blockbusterek erről szólnak! (Butterfly effect meg nem egy olyan nagyon emlékezetes film, hogy utalgatni lehetne rá... szvsz azzal ez is fel fog érni)
  • Wittgen
    #6
    Biztosan megnézem, de nem várok sokat.
    A látottak és az olvasottak alapján egy szabványos ezrszer látott, klisékből felépülő sztori lesz megfejelve teleportálással (szokásos különleges/balfasz srác háborúba/szar helyzetbe kerül és kénytelen megmenteni a világot/barátnőt/vérhörcsögöt a teljes puszulástól/idióta társaságtól/kihalástól).

    Ehhh, nem várok tőle nagyon sokat.
  • Loverman
    #5
    van az SG-nek saját keresője a cikkekhez, ha nem tudod használni akkor GG
  • Seth
    #4
    Tessék
  • t0ma
    #3
    de hol van az elso trailer???

    meg veletlenul sincs a kapcsolodo cikkek kozott...
  • gabr
    #2
    Nem "szőke hajú idegen", hanem fehér, és nincs semmiféle háború! Elmondják az előzetesben is, hogy vannak kiképzett emberek, akiknek az a feladatuk, hogy őket elkapják, mivel tulajdonképpen bünözök...
  • Macccy
    #1
    Elsőre örültem, hogy Samuel L. Jacksonnal egy komoly filmet kaphatunk, valami pillangó hatás közeli komolysággal legalább. De ezek a bemutatók, háát ...
    Idén januárban ... marha ... nagy ... látványorgia ... lesz. Ennyi!