38
ki melyiket ajánlja(mármint ha van aki használja)
  • bency
    #38
    :)) Nah hát igen,nah mindegy akkor,köszi a választ legalább ;)
  • kemszi2
    #37
    apróhirdetések,hátha találsz egy gyári mp3-as rádiót olcsósítva.Pug 308-hoz tudok adni,bár szerintem kicsit érdekesen mutatna benne XD
  • bency
    #36
    Gyári a fejegység,tehát akkor nincs mit csinálni lényegében? Az kár :(
  • kemszi2
    #35
    ezek ilyenek,ha van más ismerősödnek is próbáld ki azzal,de ne reménykedj,nekem is ilyen volt anno
    egy új fejegység megoldja a dolgot :P
  • bency
    #34
    Sziasztok! Nem tudom ha van itt még valaki,egy Golf V öt vezetek és néha használok ilyen Transmittert is,a gond csak az hogy van egy erős háttérzúgás...hiába van minden jó frekvencián ,a hangszórók tökéletesek..de mégis bezúg,nagyon zavaró...
    Valami tipp?
    Köszi előre is.
  • ktomi22
    #33
    nokia c7 alapbol van beepitett :) ezert irigyelem haveromat mert neki ilyen teloja van :D
  • Falkon
    #32
    Én is csak ideiglenesen akarom, amíg anyám céges autójával járok. Amint meglesz a sajátom, abba veszek majd usb-s fejegységet.
    Normális zenére akarom használni. Semmi bömböltetés.
    Azt nem tudod véletlenül, hogy Budapest környékén (pontosabban Biatorbágyon) melyik frekvencia tartomány megfelelő?
  • kemszi2
    #31
    most arra ne számíts szerintem,hogy itt fel fog tűnni valaki akinek pont ilyen van/amúgy se járnak erre sokan/,rengeteg félét látni belőlük már
    arra jó ,hogy menjen valami zene :) sokat nem szabad várni tőle.ideiglenes megoldásnak tökéletes,kilehet velük húzni egy ideig.nekem egy 1-2 évig volt meg.(bár az csak egy sima volt .nem voltak rajta extra funkciók)annak volt egy alap sistergése,de szerintem az mindegyiknél megvan
  • Falkon
    #30
    Sziasztok!

    Valaki van még itt?
    Erről van valakinek véleménye? Sistergés zavaró? Mikrofon mennyire jó?
  • vjani79
    #29
    Sziasztok! Én ezt vásároltam meg áprilisban:
    http://transmitter.gudu.hu/termek.php?id=25&nr=10
    Nagyon tuti, nem került egy tízesbe sem és MP4-et is lejátszik, 2 GB belső memóriája van és bővíthető is SD kártyával. Ja és nem utolsó sorban távirányító is van hozzá. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • szaboydani
    #28
    Nos körülnéztem a néhány üzletben és ami minőségben meggyőző volt az a BURY márka. Jókat írnak róla és ha jól értettem akkor sok autóban (VW, toyota, bentley, bugatti) ilyen, vagy ilyen márkájú cucc van gyárilag.

    ha valaki használ ilyen BURY elektronikát kérem írjon róla valamit.
  • szaboydani
    #27
    sziasztok,
    én is gondolkozom hasonlóban, de lehet, hogy egyszerűbb volna venni egy normális Bluetooth kihangosítót és A2DP-n hallgatni zenét. De gondolkoztam azon is, hogy egy nem BT-os FM modulátort szerzek be és azon viszont csak szebb hang jön. Vélemény/tapasztalat?
  • kemszi2
    #26
    sajnos ebben nem tudok segíteni
    akyyy-nak dobj egy pm-t neki is úgy látom sal van,hátha tud segíteni
  • KoJin Mekre
    #25
    Üdv!

    Én is beruháztam egy ilyen kütyübe...SAL SA 016.

    Egy kérdésem lenne:
    A kormányra rögzíthető távirányító vezérlőjén, a play/pause gomb melletti gomb mire szolgál?
    Manuált nem találok sehol, csak egy olyan bírói határozatot ami BETILTJA :D ezt a készüléket... lol

    Válaszodat előre is köszönöm
  • kemszi2
    #24
    hogy értve mennyit érnek
  • Silentke0009
    #23
    most akarok venni énis egy ilyet. Mennyit érnek ezek?
  • kemszi2
    #22
    lehet csak ennyit tud...nem tudom.hasonló távirányító van usb tv tuneremhe,annak se ér sokat a távirányítója
  • akyyy
    #21
    Megvettem a Salo-osat de az a gond, hogy a kormányos távirányítt alig akarja érzékelni. megnéztem telefon kamerájával, hogy van e infra jel, van, nem is gyenge, de mégis alig akarja érzékelni a transzmitter azt, ha benyomok rajta x gombot.

    bár az is lehet hogy hülye voltam és szétbarmoltam rajta valamit, ugyanis a "lejátszó" gomb melett van egy gomb amit nem is nagyon lehet benyomni, én mégis nyomkodtm mert nem tudtoam miért nem mükjödik (későn jöttem rá hogy ki kell huzni azt a műanyag szart belőle)

    Lehet nem kellet volna?

    Vagy mitől alig érzékeli ha felszerelem akormányra és elvielg tőből rálát a szivargyujtőra:S
  • akyyy
    #20
    sal SAL SA 016
    Ilyen lenne
  • akyyy
    #19
    Én kinéztme mediamarkba egy bluetoothos fm tranzmittert. az a kérdésem, ez egyszerre több telót is tud kezelni? meg mikrofon van rajta vagy az hogy működik?:D
  • thoomas
    #18
    Sziasztok! Én nemrég egy ilyet vettem:

    Van vkinek még ilyen? Eddig amugy teljesen jol szuperál, a célnak tökéletesen megfelel. 4000 HUF volt. Egyedül ami nem tetszik, az a távirányítója...ugyanis, csak akkor fogja a jelet, ha teljesen fölé tartom a kapcsolót. Ja igen, meg van egy olyan gomb a kapcsolón, h "pick song", ez szerintetek mire való?
  • kemszi2
    #17
    ha kazettás fejed van ahhoz lehet kapni kazettás átjátszót.az se rossz.
    Szerintem a zúgás megvan mindegyiknél. Nem hiszem hogy a jel erősséggel lenne gond,mert nem recseg,csak búg/zúg.
    De átlag zene hallgatáshoz tökéletes(nem zavaró).De ha már "bömböltetni" akarod akkor felejtős
  • Jackson
    #16
    Sziasztok!
    Én is szeretnék egy ilyen kütyüt vásárolni. Tudnátok ajánlani olyan készüléket amelynél nincs a korábban kemszi2 által említett alap sistergés/búgás? Vagy ez minden készülékre jellemző ne várjak csodát?
  • kemszi2
    #15
    márka itt is van jó,pl a nokia azt mikor nézttem 8000ft-ért adták,én 3ezerért vettem(nonémet),még jó.de nem szabad olyan jó minőséget várni tőle.hosszú távon szerintem jobban megéri 1 rendes fejegység
    esetleg olyan átalakítók is vannak aminél megkell bontani a kocsit,mert közvetlenül az antennára kell csatlakoztatni,azokról nem tudok mit mondani,de annál már biztos jobb a hangzás
  • Higany
    #14
    Szevasztok! Szeretnék venni au autómba egy ilyen cuccot. Szerintetek mit nézzek a vételnél? És milyen márka van már elfogadható áron? Vagy vegyek esetleg egy új autórádiót inkább a jobb hangzás érdekében? Köszi előre is a válaszokat!
  • medium84
    #13
    Szasztok!

    Az alábbi FM Transmittert vettem tavaly, sajnos tönkrement a garancia meg persze már egy vagy 2 hete lejárt. Az lenne a kérésem hogy akinek van ilyen készülékhez való érvényes budapesti garijegye legyen szíves adja kölcsön nekem amíg elintézem a dolgokat. Előre is köszönöm, erre a címre írjatok légyszi: medium84[kukac]freemail.hu
    Itt van még kép róla:
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Transmitter+2.jpg
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Transmitter+3.jpg
  • kemszi2
    #12
    jaja kb XD
  • Lacee
    #11
    max annyi kárt tudsz okozni hogy a szomszéd néni slágerrádiózását kicsit megzavarod valami hörgős metállal :)
  • kemszi2
    #10
    hát ez szerintem nem számít annak,mivel a hatótávolsága 3-6 méter között ingadozik...
  • Zoli007
    #9
    Nem illegális URH sávban sugározni?
  • kemszi2
    #8
    nekem az a gondom vele hogy van 1 alap "sistergése/búgása"van, amit minden sávon hallani lehet
  • Lacee
    #7
    én meg vagyok elégedve ezzel a Belkin cuccossal, szerintem kellően erős jelet ad, legalábbis eddig nem volt gond az autóban hallgatáshoz. az iTripnek az volt a baja (legalábbis számomra), hogy a lejátszót kellett használni a hangolásra, és valamivel gyengébb jelet is adott. cserébe kényelmesebb, könnyen hordozható volt.

    bár nem ismerem a piacot, de szerintem nem érdemes csodát várni egy drágább cucctól sem (már ha egyáltalán kapni ilyesmit), főleg itthon: annyi rádióadó van a környéken, hogy már eleve kihívás találni egy viszonylag üres sávot. aki hajlandó többet költeni, annak valószínűleg jobban megéri egy audio-bemenetes hangrendszert/rádiót venni.
    bár mondom, meg vagyok elégedve, eddig egyetlen problémám a hosszabb utakon volt, mikor sokszor kellett állítgatni a frekvenciát :)
  • kemszi2
    #6
    igazából az érdekelne hogy mennyivel tud jobb minőséget egy drágább /márkásabb cucc?

    *meg vagy elégedve vele?
  • CUCLI
    #5
    hirtelen azt olvastam, hogy iTripper
  • Lacee
    #4
    nekem is pont ilyen :)

    régebben volt egy iTripem is, de azt csak ipodhoz lehet csatlakoztatni, igaz nem kellett bele külön elem.
  • kemszi2
    #3
    nekem jelenleg ilyen van
  • kemszi2
    #2
    kérdésem az lenne hogy ha vki használ ilyet,milyen márkát ajánl?
  • kemszi2
    #1
    nah szóval,ezek olyan készülékek amelyek segítségével az audio készülék egyszerűen csatlakoztatható FM rádióvevős autóhifi rendszerekhez
    rádiófrekvenciás (vezeték nélküli)átvitellel.