36
Meglepetés buli szervezése
  • Piszke01
    #36
    .......és tetszett neki?
  • nlacii
    #35
    Mi egy panzióban szoktuk tartani a szülinapi bulijainkat, mert olcsó meg kedvünk szerint duhajkodhatunk. Itt találtunk rájuk: legenybucsu.info
    A főnök szülinapi buliján még meglepetés show is volt, egy táncoslány lezavart egy műsort, mindannyiunk ölébe beleült, erre mi dobtuk össze a pénzt, a főnök nem sejtette, hogy aznap este tejszínhabot fog nyalni szilikoncicikről:)
  • tommyboy123
    #34
    Ha ihletre van szükséged 1 buli szervezéséhez akkor ajánlom neked a Project xet :D Ebben minden benne van amit tudnod érdemes egy buliról!!! :D https://www.facebook.com/pages/Project-X-A-film/209054205855045?sk=app_358886300808892
  • Landor
    #33
    1 a lényeg: a "sör" szót 6* írtad le... xD
  • DummyBoy
    #32
    Nekem már 2 ilyet is szerveztek ... egyet a párom, az egyszerű forgatókönyv alapján zajlott ... szülinapomon melóztunk, este hazaestük, párom meg kitalálta, hogy ugorjunk át haverokhoz legalább 1 sört igyak a szülinapomon ... megvoltam punnyadva ugyan, de mondom, ok, menjünk ... elmentünk sörért, aztán felugrottunk ... Fent persze az egész baráti társaság fent várt már, mindenféle döglött állatok rotyogtak a fazekakban :) Ez azért is volt meglepi, mert a baráti kör nagy része munkatárs is, együtt melózunk, és már le volt beszélve mindenkivel a szabadnapi ünneplés, szóval abszolut nem számítottam rá :)

    A másik az trükkösebb volt ... szerveztem volna egy házibulit, de akkor senki sem ért rá, csak legközelebb egy héttel később ... 1 srác viszont mondta, hogy úgyis jön errefelé, majd leugrunk egy sörre max ... modnom OK ... elmentünk sörözni, de a sör felénél szólt a srác, hogy hirtelen haza kell menni, mert szarnia kell :) Ennél nincs nyomósabb indok, szóval goto haza ...
    Futunk haza ezerrel a kocsmából, megyek be anyázva hogy nem igaz, hogy a sörömet sem tudtam meginni, erre ott az egész bagázs :)

    1 a lényeg ... szervezni kell valamit és közbe kell iktatni valami hihető kifogást ami miatt felborul az eredeti terv :)
  • GTheo
    #31
    Szeptemberben volt egy ilyen esetem, egyik jó csajbarátomnak volt szülinapja, anyja a csaj 2 legjobb barátnőjével megbeszélte, kibérelték Santanak(disco volt pécsen, már eladták..) az egyik részét 7-11ig, pár pezsgő pizza stb, és a csaj a bnőjével volt, és a bnője aztmondta h bevisz egy cdt santába az 1ik haverjához, mi meg ott vártuk :D
  • Attila8805
    #30
    Amúgy majd írd meg meilyket fogod alkalmazni!
  • Hellhammer
    #29
    Ja a buliban a hangulat a vége felé playstation-el lett feldobva. Van hozzá eyetoy nevű kütyü, ami annyi, hogy egy kis webcam jellegű dolog amit szemben a játékosokkal kell letenni és a tv-ben látják magukat. A játékok meg olyanok, hogy a kamera egyben mozgásérzékelő is, azaz gyakorlatilag a mozgásoddal irányítod a játékot. Lehet akár 16-an is játszani, 4-es csoportokat sorsol össze, szinte mindig más-más felállásban. Nagyröhögés volt végig, ahogy mindenki kalimpált meg hangoskodott alkoholos állapotban:)
  • Hellhammer
    #28
    Nekem is tökre így volt most a 30. szülinapom :) Bnőm szervezte le a dolgot, szal sokat a szervezésről nemtok mit mondani, de mi elfértünk 20-an a 40 nm-es lakásunkban :) A haverok mind mondták előtte mikor kérdeztem, hogy nem jó nekik a hétvége, majd a következő héten összejövünk és én bele is törődtem a dologba. Szülinapom estéjén meg mondta a bnőm, hogy nézzünk meg valami filmet, de előtte leviszi a kutyát sétálni. Én addig kikerestem a filmet, rágcsálni valót, üdítőt bekészítettem. Aztán megszólalt a csengő, én meg azt hittem, hogy bnőm elfelejtett kulcsot vinni magával, kinyitom az ajtót egy szál alsógatyában meg pólóban és 20-an állnak ott a lépcsőházban szikrázó tortával :) Nagy feeling volt :)
    Annyit tudok, hogy kb. 1 hónapja szerveződött már addigra a dolog, és a kajához meg én vásároltam be úgy hogy nem is tudtam róla :) (bnőm ismerőse kért meg, hogy vegyek neki is 1-2 dolgot mikor megyek vásárolni, mert a párja nem ér rá, és a szüleihez mennek ünnepségre)
  • Z
    #27
    Csináld hagyományos hálivúdi forgatókönyv szerint, jól indul - elcseszve - hepiend.

    Megbeszélitek, hogy kettesben elmentek valami nyugis helyre, szép romantikus vacsi, stb...de közben a szüleit beszervezed, hogy tegyenek keresztbe keményen. Tehát valamilyen oknál fogva (elgázolta a nagyit egy KAMAZ, és kórházban van - bár ha KAMAZ, akkor inkább hullaház -, oda kell rohanni, MOST!!! stb - persze ne ilyen állatságot találj ki, hanem valami normálisabb indokot, de krízishelyzet legyen. Ez a lényeg.) ott kelljen hagynia Téged, és el kelljen mennie a szüleivel. Te ekkor gyorsan átmész a buli helyszínére. És ők odaviszik Neked és a barátoknak.
  • Attila8805
    #26
    Egyik ismerősömmel csinálták meg azt hogy az összes jó haverját akivel eggyütt ünnepelték eddig mindig a szülinapját megbeszélték hogy most megnit csapnak egy nagy balhét:D
    Aztán szépen sorban mindenki lemondta vmilyen ürüggyel!
    Ezt megcsinálhatjátok ti is és megbeszéltek egy helyet hogy hol legyenek,aztán mivel lemondta mindenki barátnőd biztos le lesz lombozódva és mondod neki hogy azért nézzetek már be valahova ne üljetek otthon,és tádáááá meglepiből minden haver ot van és már rátok várnak:D
    Aztán mehet a PARTY!!!!
  • hunbasser
    #25
    elhívod,hogy mondjuk lesz egy fain koncert.és akkor be lesznek szervezve a közelebbi ismerősök is,és ha felhívná őket,hogy ők is jöjjenek,akkor már tudják mi a dörgés,és azt mondják,hogy persze,mi is megyünk,ott is vagyunk már,stb.

    vagy bármilyen ürüggyel meg lehet csinálni.pl úgy,hogy csak szépen sétálgattok,és mondod neki,hogy "Nem nézünk be ide,cicám?".biztos azt fogja mondani,hogy ne menjünk.

    amúgy viszonylag sok helyet lehet kibérelni,nézelődjetek sokat.a többi meg már csak rajtatok múlik :)
  • Zomil
    #24
    jujj ezen döltem :D
  • Pheel
    #23
    Ez így nem reklám. Nem vagyunk mi sem barbárok. :)
    A bulihoz sok sikert!
  • Landor
    #22
    hóógyne
  • bracsek #21
    Szeret legózni --> az nem elég építő?
  • PíszLávJuniti
    #20
    üsse kő, bevállalom a nődet, ha jól néz ki
  • Landor
    #19
    kata meg az építő jelleg.. lol
  • Győri Devi
    #18
    Sok sikert hozzá :D
  • kraawz
    #17
    na,azért egy-két építő jellegű hsz-t is várnék

    van itt sg-n egy-két ember akiben bízok: kata v trance angel pl. :)
  • Landor
    #16
  • Fabio Capello
    #15
    leesett :D csak elsőre nem fogtam fel
  • Nagy01
    #14
    Behívod egy sötét szobába,előrántod a farkad, és meglepetéééééééééééééés.Tuti meglepődik.
  • Landor
    #13
    jó, csak mondtam hogyha házibuli lenne, akkor fifike nélkülözhetetlen kellék :Dd
  • kraawz
    #12
    na pls ezt ne itt :)
    úgy tűnik,a hely megvan. Valszeg az lesz,amit linkeltem. Már csak valahogy nagyon fel kéne dobni az egészet :)
  • Landor
    #11
    ha nemérted, akkor mind1 ;)
  • Fabio Capello
    #10
    probléma van? :D
  • Landor
    #9
    fifike :Ð
  • bardocz
    #8
    szerintem ha valakinek aki meghívott van nagyobb lakása ott szervezzétek inkább,és a lakás tulajdonosa meg áthívja a szülinapost
  • kraawz
    #7
    jaj hogy a reklám gyanújáért most jönnek majd pattogni :|
    egyszerűbb lett volna,ha képeket teszek,elnézést.
  • kraawz
    #6
    ezt a helyet néztük ki / galéria menüpont

    Hétköznap nem nagyon vannak,meg am. is elég nyugis hely. Egy részt szerintem ki lehet bérelni,nem lehet olyan csillagászati összes egy terem mondjuk hétköznap.
  • cenobite
    #5
    Nekem a 30. szülinapomra szervezet a babám egy ilyen bulit. Ott volt az összes barátom. Életem legjobb szülinapi bulija volt!
    A szitu az volt, hogy elmentünk az egyik közös barátunkhoz valami ürüggyel, a sok ember pedig a szoba egyik nem látható részén kuporgott tök csendben. Én nem is sejtettem. Hülyéskedtünk, stb..., aztán egyszer csak megjelentek és BANZAAAIII!!! :D
  • Fabio Capello
    #4
    lol :D a szokásos sémát tudom javasolni. Pár emberkével előre ledumálni, mindent beszervezni, életed hölgyét pedig valamilyen ürüggyel felhívni. be a sötét nappaliba és MEGLEPETÉS! :D
  • kraawz
    #3
    20 ember egy 65 nm-es panelben nem az igazi. Amúgy gondoltunk mi is erre :)
  • John Cena
    #2
    nem vagyok jártas az ilyenbe de otthon szervezném nála vagy eleve nálad abulit kaját már előre be szervezitek és mondjuk meg lenne beszélve hogy Nálad vana buli de ő en mtudja az 1ik barinőével körbe nézenek a boltokba "soppingolni addig amásik barátnőjével + 1-2haverral akit el hívtatok be rendezirtek akérót azt hozzád haza jön azt meg lepi
  • kraawz
    #1
    Sziasztok. Azt hiszem,a cím adott. A barátnőmnek a 17. születésnapjára szeretnék szervezni egy jó kis meglepetésbulit. A 2 legjobb barátnőjével felvettem a kapcsolatot,ötletek már vannak,de valahogy nem érzem még benne ezt az átütő erőt.

    Aki már szervezett hasonlót,vagy lennének jó ötletei,írjon nyugodtan :)
    Először is hogy milyen helyet érdemes kibérelni,kb mennyibe fáj egy ilyen. Kinek milyen ötletei vannak,mivel lehet feldobni az egészet ( pl kareoke )

    Aki értelmetlen postokkal spammené a topikot,kérem ne is írjon