163
Ki mire használja a mobilját ? (a telefonáláson kivül)
  • Airbus A380
    #163
  • Prince of Máté
    #162
    ban
  • Airbus A380
    #161
    Ki hány órát játszik a telefonon átlagba ?innen például nagyon jó játékok tölthetőek le amikkel jó sokat el lehet lenni.
  • Moon2288
    #160
    itt egy csomó mindent letölthettek a mobilotokra http://www.mobilfan.extra.hu
  • ZilogR
    #159
    áhh, be is fejezem az offolást, de azért megintcsak arra kell gondolnom, fene egye meg a fajtánkat, hogy mindíg azon akadunk fel, ha valakinek van valami hibája (persze ez máshol is így lehet, de ránk annyira jellemző)

    abban is igazad van, ki nem szarja le, kik írogatnak ide


    az viszont jó lenne, ha valaki elárulná, hogyan kell a feliratot kirakni a smart movie-val
  • PyRex
    #158
    Lehetsz tőlem akárki, de Te jöttél a 2 diplomás feleségeddel (aki szintén rosszul tudja), nem én.
  • ZilogR
    #157
    de ugye attól, hogy nem vagyok okosabb, mint egy ötödikes, lehetek jól képzett, nagyon magas átlaggal végzett, PhD-képzésre csak a tanulmányi eredménye alapján jogosult, milliós projektekben teljes felelősségű tervezőmérnök, aki ráadásul önszorgalomból, félévenként húsz-harminc embert olyan tárgyakból segít meg, mint pl. áramlástechnikai gépek...?!

    Ráadásul a feliratok szempontjából, hogy a lejátszó kiteszi vagy nem teszi, rohadtul nem is számít, h D vagy T, majd a helyesírásellenőrző kijavítja :P ;) ;)
  • karajjj
    #156
    de ha megnézed D-vel hoz ki több és helyes találatot, meg szvsz én úgy tanultam, hogy D-vel kell írni
  • PyRex
    #155
    a google sok mindent ír sokféleképpen, az önmagában nem lenne egyértelmű
  • karajjj
    #154
    még a google is d-vel írja...
  • PyRex
    #153
    Nem akarok vitázni, pláne látatlanban a feleségedet bírálni, de tartok tőle, hogy rosszul tudja...

    Bocs de az teljesen nevetséges, hogy "imáT mondok" - és hogy ebből következtetett. Hiszen a "Mit?" kérdőszóra általában úgy válaszolunk, hogy a főnév után meglepően T-t rakunk (D-t ugye sosem :), tehát a kettőnek semmi köze egymáshoz :) Tehát Mit? Imát! Ez így rendben is van, de attól még: imádság, imádkozás, ezeket mind d-vel írjuk helyesen. Legalábbis meglepne, ha nem így lenne.
  • ZilogR
    #152
    a T-D ügyben a feleségemet is megkérdeztem: két, egyetemet végzett ember arra a logikus következtetésre jutott, h itt imáról van szó (imáT mondok, hogy sikerüljön), nem imáDásról, ezért a T a helyes!

    állítólag el lehet olvasni... a honlapon olyan a képernyőkép...
  • PyRex
    #151
    ha sikerülne is ráimáDkoznod, akkor sem biztos, hogy el tudnád olvasni nem?
  • Airbus A380
    #150
    Azon a kicsi képernyőn???
  • ZilogR
    #149
    elvileg igen, tudja a konverter, de nekem a 6600-n nem sikerült feliratot ráimátkoznom...
  • mistermiskolcz
    #148
    "A filmeket a SmartMovieConverterrel átkonvertálom a telóra és már mehet is a metrón filmnézés"

    Felirat is kezeli a telód?
  • ColdFire
    #147
    mét?
  • kemszi2
    #146
  • Airbus A380
    #145
    Eztet nem értem most....
  • ColdFire
    #144
    huh, az jó, én 10ért láttam :o
  • kemszi2
    #143
    hát én asszam anno 4-ért vettem bele az 1 gigás kingston memót
  • ColdFire
    #142
    a Nokia N sorozata azért jó, mert a legjobb multimédiás telefonok közül, élesebb kép, szebb hang, szebb képernyő.
  • Prince of Máté
    #141
    Én ugyanannyira mint gépen.
    Teljeses képernyős Sztereo hanggal tökéletes.
    (ne a te telefonod képernyőjéhez hasonlítsd...)
  • Airbus A380
    #140
    Elösször is meik szolgáltató.
  • Airbus A380
    #139
    A filmet mennyíre élvezed ?
  • Strami11
    #138
    koszi :)
  • ColdFire
    #137
    filmet majd egyszer énis bepróbálok...
    csak kicsi ez az 512 :(
    Olcsóért nem tudsz 1, vagy 2gbs karit?

    #132: nokiaprogramok.hu, regelés, letölések, és ott java alkalmazások S60ban, letöltés, telepítés, örvendés hogy van msnezés.
  • kemszi2
    #136
    én az n70-en szoktam nézni filmet.ha nincs más akkor megteszi,buszon vonaton stb.
  • LoDMaSt
    #135
    Nekem olyan volt
  • #134
    Mennyire élvezetes a filmnézés rajta?
  • Strami11
    #133
    jah bocsanat ez igy nagyon hulyen nez ki most hogy visszaolvasom :D:D:D tehat o nem tudta a valaszt :)))
  • Strami11
    #132
    nah pont most kerdeztem egy baratom, hogy msn-t nem tudja-e hogy lehet telefonra tolteni, nekem egy 6230i-m van. tehat kerdesem, ezen mukodne-e ez a telefonos msn es ha igen mit kell tennem ennek erdekeben?
  • Dono
    #131
    N70

    Akarsz valamit?
  • fery02
    #130
    írja már le még midnenki, akinek szintén n70-je van, hogy neki bizony ilyenje van, mindenkit érdekel.
  • kemszi2
    #129
    n70szintúgy
  • ColdFire
    #128
    nekem is n70em van :)
  • Prince of Máté
    #127
    ja, azok a régi kis jó symbianos mobilok :)
    Nekem csak 6600-ám volt ,most n70-em van.
  • Prince of Máté
    #126
    T-mobilnál előfizetsz az 50 megás netre 1500ftért, és azzal éjjel nappal msn-ezhetsz....
    1 üzenet kvesebb mint 1 kb.
  • RIZLA
    #125
    ébresztésre....meg rajta van a kocsikulcsom :)
  • SHADOWEYES7
    #124
    jaaa lol , sry :)