745



Ghostbusters: The Video Game
  • grebber
    #65
    Elvileg de de mindenhol Június 16 van megjelenésre írva! Remélem igaz és 1 hét múlva már tolhatjuk!
  • balee4
    #64
    nem tolták el a PC megjelenést őszre?
  • Fehercsoki
    #63
    5 óra az nagyon kevés:S PCs verzió mikor jön?Majd letoljuk 4en?
  • Carloska
    #62


    egész jó boritó
  • balee4
    #61
    Jöhetnek az első vélemények...:)
  • grebber
    #60
    Xbox 360-ra már tölthető!
  • grebber
    #59
    Hát ha jó és nem unalmas akkor jó az az 5 óra.
  • Kandurex
    #58
    valóban,...
  • Prince23
    #57
    Sajnos 5-6 óra alatt kijátszható:(
    Pedig én speciel ebből a gémből kinéztem 9-12 órát is, már nem azért. Kissé felháborító, hogy a mai átlag, a 10 óra sem lesz meg.
  • ricsa008
    #56
    akk nem sok mindennel játszhatsz :D
  • Kandurex
    #55
    5 óra?....ehh...mi ez az újkori fasság? Nekem 40 - 50 óra játékmenet az alap...bazzeg
  • Prince23
    #54
    IGN teszt 8.0

    5 órás játékidővel!!!!
  • Kandurex
    #53
    na, ez nem tűnik rossznak!
  • grebber
    #52
    Előzetes by Gamepod
  • jpwadkan
    #51
    ami a maga alá piszkítást illeti, gondolom usa-ban meg japánban jól megy a ps, európában lehet h gondok vannak...csak azt nem értem miért nézik hülyének az európaiakat, hogy mosolyogva várnak majd x hónapot...lehet, h a ps eladások szempontjából ez jó nekik, de ha az emberekben van egy kis önérzet (márpedig nyugat felé sokakban van), akkor egyéb sony termékek eladásában ez visszaüthet...
  • jpwadkan
    #50
    igen, nekem is ez tűnne logikusnak, de nem ezt olvastam (persze most nyilván nem találom azt a cikket...a lényeg, hogy csak eu-ra vonatkozott a dolog a cikk szerint (amúgy a gugli is kidobott egy magyar linket, ahol azt irták, h csak a pal régiót érinti a történet))
  • xido
    #49
    Nekem az jön le,hogy Sony konzol előbb..aztán világszerte 3 hónappal később PC-re is..tehát nem lesz ekkora időcsúszás platformon belül,az nagy maguk alá piszkítás lenne
  • jpwadkan
    #48
    ennek semmi értelme szvsz
    ha eu-n kívül kijön a cucc, akkor onnan be is lehet szerezni
    ezen felül bárki simán lewarezolhatja és ha történetesen xar, akkor máris nem fogja megvenni, pedig lehet, h egyébként a ghostbusters név miatt szó nélkül megvette volna...persze az előzetesek alapján nem tűnik rossznak a dolog, de sajnos sok (és egyre több) programban kell manapság az embernek nem is kicsit csalódnia...
  • Prince23
    #47
    Ez nagy kár, ezt nem is tudtam :(
  • grebber
    #46
    Jaja!Majd a Dirt 2 mellett elkapkodunk bár szellemet!
  • Prince23
    #45
    Ősszel? :o
  • grebber
    #44
    De legalább kijön pc-re is igaz 3 hónapos csúszással.
  • Kandurex
    #43
    Mocskos egy cég ez a Sony, pihe - puha se gáncs nélküli, de a Sony -nál nagyobb faszt ritkán látni piacon....na jó, talán Apple.
  • grebber
    #42
    Sony-exkluzív lett a Ghostbusters

    Atari komoly változtatásokat eszközölt a hamarosan megjelenő Ghostbusters - The Video Game kapcsán.

    A legújabb hírek szerint ugyanis a játékot mégsem az Atari, hanem a Sony Computer Entertainment adja majd ki június 19-én, de csak PS2-re és PS3-ra. És hogy a csavar tovább tekeredjen, a változtatás csak és kizárólag Európára érvényes, a világ többi részén továbbra is az Atari égisze alatt jelenik meg a játék minden bejelentett platformra.

    A hírek szerint az európai rajongók kénytelenek kivárni a PSP-s megjelenést, ami egyébként még legalább három hónapra van a PS2-es premiertől és csak akkor kapják készhez az egyébként már teljesen kész játék X360-as, PC-s és Wii-s változatát.

    info:SG
  • grebber
    #41
    Ghostbusters - A Sony kiadásában csak saját konzolokra?


    Alig egy hónappal a Ghostbusters videojáték premierje előtt hajmeresztő változások történtek a kiadás körül.

    Amikor az Activision Blizzard kukába dobta a Ghostbusters mozifilmek történetét folytató játékot, minden rajongó úgy érezte, tőrt döftek a lapockái közé. Nem sokkal később aztán fényes páncélú lovagként tűnt fel az Atari, mint az a kiadó, amelyik megmenti a jobb sorsra érdemes projektet. Egészen mostanáig úgy tűnt, hogy valóban így lesz.

    Ma azonban bombaként robbant a hír, miszerint az Atari és a Sony Computer Entertainment megállapodott arról, hogy ez utóbbi fogja június 19-én PlayStation 3 és PlayStation 2 platformokra kiadni a régóta várt játékot. A tervek szerint néhány hónapos exkluzivitás után egy PlayStation Portable változat is az üzletek polcaira kerül.

    A PC-re, Xbox 360-ra valamint Nintendo Wii-re és Nintendo DS-re írt verziók sorsát nem érintette a két fél közleménye, azt viszont többen is valószínüsítik, hogy ha valamivel később ugyan, de az Atari égisze alatt még megjelenhetnek. Tartok tőle, hogy a Ghostbusters rajongóinak egy részét kellemetlenül érinti a hír.

    info: Gamestar
  • grebber
    #40
    Infok
  • grebber
    #39
    Képek és videók
  • ldavid
    #38
  • STREEX
    #37
    Mégegy új videó
  • grebber
    #36
    Gameplayer trailer
  • Prince23
    #35
    Multiplayer infók
  • grebber
    #34
    A grafengine
  • grebber
    #33
    Új Trailer
  • saxicola
    #32
    Nagyon várom ezt a játékot. Remélem nem fog csalódást okozni.
  • grebber
    #31
    Új képek
  • Prince23
    #30
    Ami biztosan késni fog xD
  • grebber
    #29
    Június tizenkilencedikén kerül forgalomba a Ghostbusters: The Videogame, jelentette be dagadó mellekkel az Atari.
  • grebber
    #28
    Új Trailer

    2009 júniusában jelenik meg!
  • grebber
    #27
    Ghostbuster: The Video Game - Hivatalosan bejelentve.

    Fellélegezhetnek a Ghostbusters rajongók! Az Atari hivatalosan is megmentette kedvencüket.


    Várható volt, hogy az Atari megteszi ezt a lépést, és a Sierra is megígérte, hogy kiadót talál a játéknak, de azért csak jó látni, hogy megvalósul a terv. Az Atari a mai napon hivatalosan is bejelentette a Ghostbusters: The Video Game című alkotást. A játék jövő évben jelenik majd meg az eredeti film debütálásának 25. évfordulója alkalmából. A munkálatokban részt vesz az eredeti film szereplőgárdája. A hangját kölcsönzi Dan Aykroyd és Bill Murray is, ezzel emelve a játék hangulatát. A játék történései a második film után két évvel játszódnak, és New Yorkot ismét elözönlik majd a szellemek tiszta erőből. Természetesen jövünk majd mi, és kezdődhet a nagy rendrakás. A játék szinte minden platformra megjelenik majd. A PC, Xbox és PS3 változatot a Terminal Reality hegeszti, míg a Wii, a PS2 és a Nintendo DS változatokat a Red Fly készíti. Nincs más hátra, mint megnyugodva hátradőlni, és kivárni azt a néhány hónapot ami még hátravan.

    info: Hardwired
  • Csuhai G
    #26
    "egy éven belül.."
    Hát ez nem hangzik túl jól :/