18
  • Rotcsa
    #18
    Hopp, azlőző üzi nem neked szólt, bocsi! :)
    Hanem az utánnad írónak. :P
  • Rotcsa
    #17
    Szerintem nagyot alakított Oiphant!
    Még azok az ismerőseim is teljesen átérezték a játkbéli hűvös eleganciájú, érzelemmentes és precíz bérgyílkos, akik nem is játszottak a játékkal, sőt.. mégkevésbé ismerik azt! Ez a film nem a főszerplőtől lett ilyen. Meg egyébként is: Amíg azok, akiknek tetszik a játék azt mondják, hogy jó lett a film, kit érdekel, hogy más mit moond!? Legalább nekeik(magamat is beleértve) megérte elmenni!
  • Loverman
    #16
    az "arat" szó neked hol nem jelenti azt h sikeres? de nem probléma XD
  • tommyg
    #15
    oliphant tökéletesen jáccota a szerepet, nem kellet oda se diesel a gorilla testével se stathman
  • winnie
    #14
    így legalább siker. stathammel bukott volna. (belegondolni is rossz. 170 centis angol hitman?, lol:)
  • bakagaijin
    #13
    No, csak megértik talán, hogy Hitmanhez Jason Statham kell. Ha újraforgatják, elmegyek és megnézem moziban. De addig távol tartom magam a filmtől. Uff :P.
  • SHADOWEYES7
    #12
  • Wittgen
    #11
    Én is vártam a filmet,még mindig várom, de ha a héten sem lesz itt Kaposváron a mziban, akkor marad a warez - mondhatni megfosztották magukat az ezresemtől.
  • winnie
    #10
    én egy jó filmet vártam, hitmaneset. sajnos ősbéna lett.
  • Gerbill
    #9
    A karakter szerintem elmegy, lehetett volna jobb is de végülis kopasz ez is:P. Csak legalább a történetet ne módosították volna ennyire. Miért nem lehetett az eredeti klónos sztorit felhasználni? Ez zavart a legjobban.
  • Suffering
    #8
    szerintem egy nagyon jo film volt. mégis mit vártatok majd Die hard 4 féle robantsuk fel fél amerikát filmet? :D Hitmannek ilyennek kellett lennie. Játék is nyugis, a strory megy rá és nagyon izgalmas volt.
  • neptum
    #7
    mielőt meg nézem a fimet elfelejtetm hogy néz ki a főhős a játékba és akkor élvezni fogom a filmet :)
  • bertino
    #6
    na igen, utóbbi fele a postodnak mindenképp igaz :)
  • newil
    #5
    A film joóó és sztem egyálltalán nem B kategóriás...sztem.
  • winnie
    #4
    lehet, hogy csak bukta lehet, de a hitman nem lett bukta. az utóbbi idők legjobb akciófilmnyitása idehaza. (a meg, hogy nem illik hozzá a szerep, nem kifogás, hiszen a nézők zömének fogalma sincs, hogy kihez nem illik, nem játszottak a játékkal)
  • Balumann
    #3
    Az csak annyit jelentett h itt is fogják adni, az nem a sikerrre v sikertelenségre utal...
  • bertino
    #2
    "A legfrissebb számítógépes játékadaptáció, a Hitman - A bérgyilkos nem váltotta meg a hazai mozikat"

    nem is tudom amugy mit vártak, ezzel az arccal csak bukta lehet sztem a film, egyáltalán nem illik hozzá véleményem szerint a szerep

    magánvélemény
  • Loverman
    #1
    Egy másik hír SG-n: A Hitman itthon is arat
    lol...