9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #8105
    Ezeknek nem akkora méretűeknek kellene lennie amit odaírnak 4 és 5GB-os ??Mert nekem csak ilyen 540MB-os at szed le.
  • grebber
    #8104
    Fák hogy nem ismerik a torrentet :(
  • asysoft
    #8103
    Ez még mindig nem pontos válasz, csak pár további láncszem vált ismertté (TFH igaz:)) - aligha az EA döntött úgy, hogy retail + Origin páros mellé iOfferen is teríti a cuccot.
  • Shep
    #8102
    Hát én se mondanám el ország-világnak ha lopott cuccot árulnék :) Mondjuk szerintem ezek tuti a gyárból ügyes kezű dolgozók által kicsalogatott kódok.
  • orichalcos
    #8101
    A kulcsos témában ennyit tudok hogy honnan vannak:

    "A kulcsok egy nagyon jó barátom által az iOffer.com aukciós oldalról származnak, nagy tételben lett vásárolva, azert ilyen olcsó."

    A srác ezt írta prohardveren nekem a Crysis 2 Nanocupa topicba.
  • XeeN
    #8100
    Dx11 pakk
    Textura pakk

    Ezekhez kell az 1.9-es patch, ami még mindig nem jelent meg...
  • Cris99
    #8099
    Pff tényleg, mikor lesz fent a patch? meg a dx11 és textúracsomag?
  • XeeN
    #8098
    Már délelőtt halott volt. Ismét felkészültek a rohamra.
  • Bence94
    #8097
    Bazd lehalt a mycrysis teljesen
  • Cris99
    #8096
    Mikor jön a patch?
  • arty
    #8095
    az nem elég, nekem kellene a telepítő, ráadásul nemtudom van-e dvdellenőrzés a játékban, orrgazdák helyett inkább a cryteket jutalmaznám, stb :)
  • asysoft
    #8094
    Feltehetően, de ekkor viszont felmerül, mennyire legális... Persze, ha valaki csak azért veszi meg, mert kell egy kód a multihoz, arra jó, de én nem élnék vele.
  • Shep
    #8093
    Ezek gondolom ilyen kamionról leesett cuccok :)
  • asysoft
    #8092
    Azért kíváncsi lennék rá, hogy mi a forrás, mert Originben 40 EUR a játék, az meg nem 1500 HUF sajnos...
  • grebber
    #8091
    Metro 2033 ,GTA4,Crysis 1--> ezek maxon mocskos mod lassan.
    Mafia 2 physx nélkül oké
    BC2 jól megy 1 valamit kikapcsolva valami hdbo vagy mi.
  • Bence94
    #8090
    Azért less majd rá ezekkel az dolgokkal is szerintem...Ezen a gépen neked fullon megy a játék ? Illetve érdekelne, hogy oyan címek mint pl:metro 2033,crysis 1,gta 4,mafia 2,bad comoany 2 hogy mennek rajta ?
  • grebber
    #8089
    Unigine benchmark full tesszalációval na az ami jól néz ki.Bár az is igaz ha egy Crysis 2 szintű game lenne agyontesszalálva nem futna csak 3 dimenzió egyesített gépparkján
  • Bence94
    #8088
    Szerintem ezzel a paccsel textúrákkal tesszellációs cuccokkal illetve "there is no more option to maximize your graphich" szintű beállítással elég pöpecül néz ki a játék sőt... Alig várom, hogy kipróbálhassam majd olyan 2 hét múlva mikor meglesz a karim.
  • Cris99
    #8087
    Szarok én rá honnan van, amíg ilyen olcsó! Bc2-t is így vettem jóval a bolti ár alatt!
  • Cris99
    #8086
    Mit-mit, beírod a játékban és játszol....
  • wesker24
    #8085
    EADM kulcsok és persze hogy legális forrásból !

    Az Ebay is tele van velük !
  • arty
    #8084
    csak kulcsal mit kezdjek? :)

    vagy ezek eastore-s kulcsok? és tuti, legál forrásból?
  • Cris99
    #8083
    Aha, én 1500Ft-ért vettem hardveraprón kulcsot, van még dögivel! Viszont ha szóltál volna 1000ft-ért kaptál volna tőlem mert ide is kiírtam hogy kaptam 1et ajándékba 2 mellé...
  • arty
    #8082
    mert fogok vele játszani, ha kellően lemegy az ára és mert érdekel mi történik a játékkal, világos?!
  • DarkSector
    #8081
    Nem irt warez témáról szóval bejöhet.
  • KaBuTo666
    #8080
  • Cris99
    #8079
    Ha nem vetted meg, nem játszasz vele... akkor mi a francot keresel itt?
  • arty
    #8078
    1. hogyapicsába jön ide a 3dledtv? (amit mellesleg nem vásároltam és nem is fogok)
    2. nem vettem meg a crysis2-t és nem is játszottam vele (pár órányi multidemozást kivéve)

    kezd derengeni, hogy te a leáldozott topikos helyretételed miatt vagy kikelve rám is, pedig én aztán ha 2x irtam neked, sokat mondok :D mondjuk miután ott is akkora dilettantzmust nyomtál, mint itt, talán jobb is, hogy ott legalább nem kell téged olvasni...
  • Sir Cryalot
    #8077
    A baj az olyan bullshitre kapható vevőkkel van, akárcsak arty akik simán, szemrebbenés nélkül bedőlnek olyan távolkeleti passzívszar LEDtévés cégeknek akárcsak az LG, gondnélkül össze brainfart-olnak aktív 3d -ről mindenféle 'vibrálásos' FUD-ot a konzolos haverjaikkal a pécéskihalós topikban , Na EZEKNEK adják el 4 milliós példányszámban a dömping pésuxbox fosokat.
  • arty
    #8076


    anno a cry1 topikban folyamatos volt a sírás a gépigény miatt. most folyamatos a sírás, hogy jól megy ugyan, de nem elég szép. nincs tökéletes játék, a rinyálók hangja pedig mindíg hangosabb az elégedett, JÁTSSZÓ tömegeknél :)
  • Shep
    #8075
    Valahogy én is ezt érzem ha van valami az a baj, ha nincs akkor meg az. Valamint azt vettem észre, hogy itt páran egyszerűen már megkeseredtek a sok játéktól, meg a minden szart végigviszek felfogástól és egyszerűen már nem tudják élvezni a játékokat csak kritizálni, meg köpködni tudnak.
  • asysoft
    #8074
    Akkor ez a nyuszika és sapka esete?:) Nincs DX11, ez probléma, mert nem használja ki a HW-t, most hogy jön, szintén probléma lesz, mert ki a fene nézegeti a tesszellált dolgokat menet közben?:) Egyébként szerintem egynémely változás (pl keréknyom, illetve tükröződés) elég látványos, s nem csak pixelvadászkodásnál tudod megmondani, hogy ott van, érezni fogo akkor is, mikor majd átkommandózol egy idegenektől nyüzsgő területen...
    Kíváncsi vagyok, hogy fog majd futni, de gyanítom már nem fogom tudni elmondani, hogy tökéletesen fut maxon, Full HD-ben:(
  • asysoft
    #8073
    Nem tudom, őszintén szólva nem igazán szoktam játékos topikokba járni mostanában:)
  • grebber
    #8072
    Hát hogyha úgy ahogy a DX11-es képeken van akkor inkább ne legyenek a jövőben játékok.

    Mert állóképen tök jól tudják mutogatni hogy azta a 3x3-as téglafal kidudorodik a tesszalációtól (de ugyem ilyen falak lesznek mindenhol).Meg gameplay közben ebből lószart nem látunk.
    Szóval arra lesz jó hogy ati vs nv pártiak között menjen a gizdulás.
  • Ironman2
    #8071
    A Crytek június 27-én fogja kiadni a Crysis 2 legújabb, 1.9-es verziószámot viselő frissítését, ami elhozza az oly régóta várt DirectX 11 támogatást.

    A jövő héten esedékes patch talán mondani sem kell, hogy elsősorban a bivalyerős PC-vel rendelkező játékosoknak szól, hiszen a jóval élesebb textúrák, a HDR motion blur effektek, a fejlett tesszelációs eljárások, a parallax occlusion mapping, a szebb árnyékok és a részletesebb tükröződések, valamint vízfelületek már nem a mezei gépeknek valók, s még a komolyabb konfigurációkat is alaposan megizzasztják.

    „Ez egy ajándék a hardcore közösségnek, és szerintem tetszeni fog nekik. Feldobja a Crysis 2-t, és egyúttal ad egy kis ízelítőt abból, hogyan is fognak kinézni a jövőben a PC-s játékok.” -- Cevat Yerli, a Crytek vezérigazgatója.
  • arty
    #8070
    "A játékosok nagyrésze annyira csökkent elmélyű, hogy csodálom, h el tudják indítani a játékot. Anyuci-apuci megveszi nekik a konzolt, és utána játszák az eszüket, mert konzoluk van. A játékokat leginkább az ilyen hülyék miatt butították le ennyire, mert ők a legnagyobb vásárlóréteg."

    de te és az über-retard cryalot haverod is pécén nyomjátok, szal nem minden nyomoronc tolja konzolon :DDD
  • arty
    #8069
    na, itt a másik hozzáértő ...
  • Sir Cryalot
    #8068
    + dinamikus napszak + webkampány
  • Sir Cryalot
    #8067
    jagdpanther vs is-2 vs stuka jó lesz :D
  • DarkSector
    #8066
    ha neki jo lesz akkor mindenkinek jó lesz.