9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • KaBuTo666
    #8226
    Arra nem gondoltál hogy a géped fos?
  • asysoft
    #8225
    Ehh, Crysis helyett Far Cry-t akartam írni. Bár Crysis sem lett sokkal jobb, nekem speciel utolsó pályákon szétswappelte a HDD agyát, 32 bites változatot indítva ilyen probléma nem volt, s elvileg a 64 bites változat valami über memóriakezeléssel volt megáldva...:)
  • asysoft
    #8224
    119 új üzenet, le sem lehetne tagadni, hogy kijött a patch
    Egyébként 64 bites Crysis szerintem elég gané lett, Vista/7 alatt mindig lefagyott, úgyhogy nem erőltettem...
  • alma2
    #8223
    Tegnap feltettem a warheadet, vegre megy a gepen max-on, illetve emlekszem egy-ket helyszinen leesett anno az allam. Ezert teljesen meg voltam gyozodve, hogy klasszisokkal szebb mint a crysis 2. Ha roviden akarok fogalmazni, az ido sok mindent megszepit ebben az esetben is, azert rengeteget fejlodott azota ez a jatek is es nem csak visszafele.
  • orichalcos
    #8222
    Steel mill pálya az lesz, biztos forrsából tudom. :)
  • RYO21
    #8221
    Mondjuk egy crysis 1 modnak örülnék!
  • grebber
    #8220
    Na szerdán jön az Editor is.Remélem elkészül azért valaha 1-2 mód!
  • KaBuTo666
    #8219
    nvidia, igen...:-)
  • grebber
    #8218
    Crysis 2 DirectX 11 Patch 1.9 Benchmark

    Elég jó teszt leírják külön hány %-ot esik az fps különböző módban!
  • grebber
    #8217








    A dinamikus árnyékok nagyon jók lettek.
    Bár elég bugos sok textúra és dx11 patch meg textúra pack óta párszor beragadni a textúrákba és nincs menekvés.

    Ez pedig az eddigi "legdurvább rész" itt volt a legalacsonyabb az fps-em kerek 10 volt.Full HD ,DX11, minden ULRA.

  • Mester8522
    #8216
    Srácok nektek megy a multi ti be tudtok jelentkezni?
  • arty
    #8215
    far cry esetében valóban igy volt, nem kizárt, hogy itt is megoldják - elvégre itt még a futtató .exe se lett 64bites, nemigazán értem a követelményt
  • Haversrác
    #8214
    Ez szerintem is így van, én is felraktam mindent, a high res textúrákat és az ULTRA beállítást dx9 alatt is lehet alkalmazni, így már szebb a játék mint volt dx9-ben, és ugyanúgy fut mint előtte(legalább is nálam), tetszik ez az új tükröződés effect. Miután átkapcsoltam dx11-re 3 különbséget véltem felfedezni:
    -2cm-rel jobban állnak ki a kövek, téglák az adott felületből :)-valljuk be őszintén akció közben a kutya nem veszi észre.
    -ha sétálok a vízben vagy beledobok valamit az hullámot gerjeszt.
    - a 3. és egyben a kedvencem hogy helyenként 25 fps-t veszítünk az előző két effect-ért cserébe, pedig egy kissebb atomerőművem van.
    LEHET, hogy vannak egyéb különbségek, amiket nem vettem észre, de akkor nem is lehet jelentős, mert enyhén szólva a grafikabuzi kategóriába tartozom. Még nem sikerült olyan grafikai effect-tel találkoznom, amiért föláldoznék 25 fps-t a játékélményből.
    Egyszóval a DX9 még jó sokáig ütőképes marad látvány/FPS tekintetben.
  • Mester8522
    #8213
    Hali nekem az a problémám ha csatlakozni akarok akkor hibát ír ki azt írja attention ha occured valami ilyesmi meg hogy ellenörizem a hálozati kapcsolatot ez mitől van pedig tegnap még okés volt minden?
  • alma2
    #8212
    Lehet, hogy rosszul emlekszem, de mintha ezt mar vagy az elso vagy a far cry-val eljatszottak volna, hogy raeroltessek a 64bites windowst a nepre, aztan megis meg lehetett siman kerulni anno es ment a hires texture.
    De javitson ki az aki jobban emlekszik ra:)
  • Bence94
    #8211
    Olvasgattam a kommentek között és láttam egyeseknél nagy baromság van a fejükben...
    Akkor tisztázzuk: A javítás a dx 11-re készíti fel a játékot és egyben adja hozzá az új effekteket is KIVÉVE a tesszellációt azt külön kell letölteni.A nagy felbontású textúrákat szintén külön kell letölteni.Az új effektekből párat lehet dx9 alatt is használni, mint ahogyan a high res textúrákat is lehet 9 alatt.
  • Cris99
    #8210
    Nem, dx11 improved water tesselation :D
  • mac83
    #8209
    dx9 alatt is így hullámzott a víz? videoo
    igazából szerintem nincs akkora különbség látványban, hogy megérje azt a lassulást amit a dx11 hozott :) persze, tény hogy sokkal szebb, de azért annyit nem ér szerintem.
  • Shep
    #8208
    Nincs, másnak is vannak gondjai a patchelés után.
  • Pingi23
    #8207
    úgy értem hogy a patchek után van ez magával a gameval nincs semmi baj
  • Pingi23
    #8206
    de persze csak mondom beírok egy kis ökörséget :)
    van valami ötleted/ötletetek?
  • Shep
    #8205
    "el black-esedik" :( Esetleg az elsötétedik, elfeketedik nem lett volna egyszerűbb?
  • Pingi23
    #8204
    nem tom nálam mi lehet a gond indítom és el black-esedik a screen hallom a hangokat azt annyi is...nem vágom
  • Gundark1234
    #8203
    Ok akkor ezt benéztem. Ezer bocsánat.
  • orichalcos
    #8202
    r_displayinfo elvileg működik de hiába írom be nem ad ki semmit. Használj vmilyen progit, én afterburnert használom.
  • broman191
    #8201
    Fraps. :)
  • MauroN
    #8200
    Használj valamilyen progit.
  • Haversrác
    #8199
    Szasztok! Tud valaki console parancsot az FPS megjelenítéséhez?
  • Shep
    #8198
    Mondjuk egyelőre nincs DX11-et tudó kártyám de nem mindegy, hogy a winnel is kell szórakozni, vagy elég csak bedobni a gépbe egy megfelelő kártyát.
  • Shep
    #8197
    Kösz, ez jó hír.
  • arty
    #8196
    tex pakkhoz kell a 64bit, dx11hez önmagában nem

    forrás: crytek
  • broman191
    #8195
    A dx11hez kell ahhoz kompatibilis rendszer, azaz win vista/7, 32/64 bites az mindegy tudtommal. Bár aki dx11 alatt szeretne Crysis 2-zni, annak esélyesen 64 bitet támogató rendszere is van, és akkor miért is lenne attól eltérő oprendszer fent? :)
  • arty
    #8194
    megint összefüggéstelenül beszélsz... be kéne venni a második gyógyszeradagod
  • Shep
    #8193
    Továbbra is kérdezem, hogy a textura packhoz, dx11-hez mindenképpen 64-es rendszer kell?
  • Sir Cryalot
    #8192
    nem bírják kikapcsolni a tesszelációt meg a rüpködő szemeteket és az lassít RT ne szóljál bele mondták

    :DD
  • arty
    #8191
    tehát megint vga limit van, cpunak 4 magos phenom simán elég
  • BoneDragon
    #8190
    Anno így kellett volna kijönnie a játéknak. Utólag kicsit ciki...
  • arty
    #8189
    baromságokat beszélsz. ezt a peccset az nvidia szponzorálta, ergo atin megint direkt fut szarabbul ...
  • KaBuTo666
    #8188
    Dx10-en is lehet futtatni, game.cfg fájlban át kell írni. Vagy dx9-ben...Szóval ha valakinek megeszi a gépét a dx11 simán átállítja dx9re és csókolom.
  • Sgtfathi
    #8187
    Megnéztem én is a Dx11-et, Lenti konfigomon, ha megvannak húzva a cuccok, proci 3.0Ghz, gtx 460 : 900/2200-on ,akkor 25-50-fps el megy Ultrán, 1920-as felbontással, a shadow extremen, és a motion blur kikapcsolva, (engem zavar)
    Ugyan ezen a konfigon alapon játszhatatlanul megy ezekkel a beállitásokkal. Ennyit jelent a tuning:)