9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Bence94
    #8586
    A mocskok!
  • Cris99
    #8585
  • DarkSector
    #8584
    Rasszisták.
  • samsung123
    #8583
    Lenne egy furcsa kérdésem: dx11 be megy és minden ULTRA és nincsen saját árnyékom zárt helyeken és a msterséges fényforrások (lámpa,tűz stb) se vetnek árnyákot, pedig videókon meg képeken van.

    másnak van ilyen hiba? (hd5850, 11.6)

    HELP ME
  • Cris99
    #8582
  • KaBuTo666
    #8581
  • Cris99
    #8580
    CIGÁNYOK!!!!
  • Cris99
    #8579
    Mocsok!
  • arty
    #8578
    Mocskok!
  • DarkSector
    #8577
    Szeretem a vicceket örülök hogy sg-n ennyi jókedvű ember van :P
  • Cris99
    #8576
    A mocskok!
  • DarkSector
    #8575
    A mocskok! :)
  • grebber
    #8574
    Na ez szép, elindítottam a mocsok hadjáratot!
  • darkerlomy
    #8573
    A mocskok!
  • Piloss
    #8572
    A mocskok!
  • bertino
    #8571
    A mocskok!
  • KaBuTo666
    #8570
    A mocskok!
  • grebber
    #8569
    A mocskok!
  • DarkSector
    #8568
    EA játékok érintettek, jó ha informálódtok:

    Az Origin kliens 24 hónap inaktivitás után törli a profilból a játékokat!
  • XeeN
    #8567
    Én eddig csak 3x játszottam végig, igaz, post human warrioron. Mindháromszor más stílusban. Messziről lövöldözős, késelős, osonós. :)
  • grebber
    #8566
    Na akkor kezdem majd a 6. végigjátszást !
  • Bokafix2
    #8565
    Nekem már ott elment a kedvem ettől a résztől mikor kiderült hogy ati kártyáknál nem támogatja a játék a crossfire-t, ezért 10 percenként mindig lefagyott.
    Csak úgy tudtam elkerülni hogy játék előtt mindig le kellett lőni CCC-ben az egyik magot, na akkor nem nyűglődött be többet.
    Viszont ez az egész dx11-es mizéria is iszonyat szánalmas ezzel a sok felesleges számítással meg erőforrás zabálással.
    Nem is baj hogy nem lesz 3-dik rész PC-re.
  • strebacom
    #8564
    Magyarítás Állás és megjelenés: 99%, Július 22.
  • Cris99
    #8563
    WTF? amióta fenntvan az adrenalin benchmark nem indul a játék rányomok de folyton a bench indul el, letöröltem mostmeg elindul és kidob a tálcára :S
  • XeeN
    #8562
    Lerágott csont.
  • Sir Cryalot
    #8561
    fogjátok fel úgy hogy modok ennyivel jobban fognak menni. :DD

    nem tehetnek mást , látszik hogy igyekeznek 30 fps -re belőni a játékot, ráadásul LCD-n ez a bluros akármi néz ki jól , muszáj ezt csinálják sajna.

    CRT-n meg 3D projektoron persze nem ez néz ki jól, 30 fps főleg nem néz ki jól.
  • Bence94
    #8560
    Át van cseszve a jó nép...Ennyit a crytekről meg az envidijától...
    Sajnos úgyis el lesz tusolva és nem lesz semmi belőle.Botrány kéne ebből de egyelőre kuss van...
  • janihunk
    #8559
    Hát ez a benchmark nekem csak a játékot indítsa kell. Hogyan kell használni vagy most mi van?
  • Cris99
    #8558
    Ja
  • arty
    #8557
    benchmark nem, crytek igen :) :(
  • Cris99
    #8556
    Szvsz itt látszik meg hogy jobb ati kártyán szarabbul megy mint gyengébb nvidián! Tudtam h bechmark nem hazudik!
  • rage
    #8555
    Nálam is lefutott, az aláírásban lévő konfigon 1920*1080-ban, s a tiéddel minden másban megegyező beállításokkal Avg FPS 29
    :)


  • Csokis
    #8554
    Na, ez az új béta tesztelő már rendesen lefut! Mértem is egyet DX11-ben, de csak 720p-n, nem a normál, használt felbontásomon.

  • Scarecrow
    #8553
    Sikerült, még egyszer köszönöm! :D
  • Scarecrow
    #8552
    Köszi szépen, megnézem.
  • Csokis
    #8551
    Mármint melyik program? Mert így is kell ez hozzá. Egyébként jobb, ha az Adrenaline Crysis 2 Benchmark progit használjátok. Nekem ez eddig nem futott le, de a tegnap előtti verziót még nem próbáltam. Meg is lesem.
  • Cris99
    #8550
    És akk nemkell az a progi se hozzá?
  • Csokis
    #8549
    Mert a beépített fos benchmark csak úgy hajlandó lefutni, ha nincs az elérési útban space és különleges karakter.
  • Fpocok
    #8548
    És miért nevezted át?
  • Csokis
    #8547
    Nagyon egyszerű volt. A lényeg, hogy én a telepítés után a Crysis 2 mappát átneveztem Crysis2 mappára, azaz kitöröltem a space karakter. Az SDK telepítő pedig a regisztriből szedi a telepítési útvonalat, ami a 64bit alatt a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Crytek\Crysis 2 ágon az "Install Dir" opció tartalmazza. Itt csak átírtam úgy, hogy a space-t kiszedtem belőle és kész. Ellenőrizd te is, hogy a regeditben és a valódi telepített mappád megegyezik-e! Ha nem, akkor javítsd át és kész, fog települni!