37
Ki mit tud a Volán sztrájkról?
  • Gibor
    #37
    pontosan... nem hiszem el... persze megegyeznek mire jönne a sztájk ezét lógnom kell és az orvos már huzza a száját...
  • simirizsa
    #36
  • SA2B
    #35
    az isten nem bassza meg a sofőröket hogy nem képesek rendesen sztrájkolni:(((
  • simirizsa
    #34
    Aszem az volt a másik, de nemtom még 1 volt azt tom hogy nem a Pesti :D
  • Gibor
    #33
    ohhh kár... akkor ugylátszik biztos hogy az Albavolán nemfog...
  • simirizsa
    #32
    Most mondták hiradóba hogy csak a Balatonvolán meg még 1 fog
  • Gibor
    #31
    hallotam róla... elméletileg dec 17, 18, 19.-én lesz...
  • simirizsa
    #30
    Holnap elvileg reggel 5-től délután 1-ig sztrájk :D
  • Attila8805
    #29
    Akkor ideje nyugdíjat kérnie.
  • HiPPoNaX
    #28
    Pl. egy 60 eves villanyszerelo munkajat felulvizsgalhatja masik villanyszerelo, mielott atadjak a kesz melot a megrendelonek, ellenben egy buszsofor hibajat egy adott pillanatban nem lehet kivedeni.
  • simirizsa
    #27
    Ma lekocolta a táblát a soför hátra pillantó tükörrel :D ott néztük mi a gyikvan :D
  • Gibor
    #26
    hüü.. szerencsére nemvot sztrájk... megusztam :D... amugymeg nemcsodálkozom hogy miért kérnek korábbi nyugdíjat mivel azért télleg szar lehet minden nap ugyanaz az utvonal és egész nap... én sztem egy időután kikészülnék... a változtlanság miatt... meg azért a buszsöfőr azért kb 60ember életét kockáztatja mikor vlami történik és ha vlaki öregebb akkor lehet nemtud ugy odafigyleni...
  • simirizsa
    #25
    Hanyas buszal szoktál menni ?:D
  • Attila8805
    #24
    Na akkor ezzel az erővel én ha vilanyszerelő leszek akkor én 60 évesen szerinted nem tok olyan könnyen hibázni?
    Ugyanúgy meghalhatnak az emberek ha én öregen csinálom a munkám meg így van ez sok munkánál akkor ők mért nem kapnak korkedvezményt????
  • autoszimulator
    #23
    Szerinted csak a fizikai munka káros? Bizonyos ideig a fizikai munkában inkább egészségesebb leszel a mozgás miatt, mig a sofőrök irodai alkalmazottak, messziről nézve csak "ülnek", de attól függetlenül ugyanugy károsodik az egészségük, csak éppen mondjuk másfajta izületek menne tropára, mint mondjuk az útépítőknek.. De próbálkozhatsz annyit levezetni, és nem kis felelősséggel, mert naponta több száz ember életére kell vigyáznia... Nincs buszos ismerősöm, nem azé mondom, de akkoris nem mindenkinek csak a saját munkája lehet a legszörnyűbb és energiaigényesebb!
  • [HUN]FaTaL
    #22
    szigethalomról járok szintén a halásztelki vonalon dugó 5 éve mindennapos dolog sofőrök tényleg vehetnének illem leckét mert némelyik baromi bunkó:(
  • Hellhammer
    #21
    Ja meg nemtom van-e jogsid, de azért próbálj meg naponta 8-10 órákat vezetni és akkor majd rájössz, hogy azért az "egész nap ülés" azért nem teljesen úgy néz ki, mint ahogy elképzeled...

    Ui: nem a Volánnál dolgozok, szal nincs részrehajlás a részemről, csak próbálom értelmesen látni a dolgokat, és nem a magyar dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállás vezérel.
  • Hellhammer
    #20
    Te azért nyugodt szívvel rábíznád 50-100 ember életét akárkire? Nem arról van szó, hogy kemény fizikai munka, hanem azért 62 évesen már azért nincs toppon az ember teljesen, lassul a reakcióidő, rosszabbak a reflexek, gyengül a helyzetfelismerő képesség. Nem azt mondom, hogy 62 évesen már roncs az ember, de más egy személyautót elvezetni, és más dolog egy buszt úgy, hogy az összes azon utazó emberért felel az ember.
  • atomboy
    #19
    Engem az erdekel, mikor sztrajkol a bringam.
  • Narxis
    #18
    Utálnak téged szállítani.Lehet azért..
  • Lammer
    #17
    ilyenkor dejo, hogy ótóval jarok^^
  • baxxterboy
    #16
    egyik fizikai, másik szellemi meló (részben)
  • Attila8805
    #15
    Amúgy mi az hogy ők hamarabb akarnak nyugdíjba menni és még kemény fizikai munkát se végeznek?
    A bányászokat megértem mert azok olyan helyen dolgoznak de egy buszsofőr?
    Egésznap ül az hova akar hamarabb elmenni nyugdíjba?
  • simirizsa
    #14
    Én Halásztelekről megyek Csepelre itt mindennap dugó van 1 óra alat teszek meg 8-9 km-t minden reggel mondjuk eröl nem a Volánosok tehetnek :D
    Mondjuk a pontoság nem az erőségük meg néhány buszsoför is vehetne pár ilem leckét
  • zsolesz92
    #13
    akkor nyiss neki topikot xD
  • akyyy
    #12
    #2
  • Gibor
    #11
    Hát inge... énse csodálkozom a sztrájkolokon... mert vlamellyest igazuk van... csak perpil eddig mikor sztrájk volt nem szívtam mert nem mentem suliba.. de most a hazafelé utamra leszek kiváncsi... ezért szerettem (szeretném) volna megtudni hogy ez igaze mert állítólag csütörtökön d.u 1-től 4-ig nem lesz busz... akkor meg lehetséges hogy vonattal kell hazamennem...
  • simirizsa
    #10
    Én teljes mértékbe támogatom a sztrájkolokat szar ez a nyugdíj rendszer meg nem is kell suliba menem mondjuk más embernek dolga van ezért önzöség is :D
  • Gibor
    #9
    Az oldalon nemtaláltam... megkérdeztem az "információs irodát" és ők azt mondták hogy vlami hasonlórol szó volt...
  • cenobite
    #8
    Volán. Lehet itt is van info, bár nem túrtam fel az oldalt.
  • Dono
    #7
    omg
  • 0ppika
    #6
    remélem jó sokat ... miért nem a nyomorult volánt kérdezed meg? bár lehet hogy a pékségben többet tudnak róla ...
  • Rise Against
    #5
    üdv, földi D:
  • Frosty01
    #4
    engem meg a pest megyeiek
  • Yoda001
    #3
    xD
  • Brolly28
    #2
    engem csak a borsod volános strájkok érdekelnek
  • Gibor
    #1
    Hi!

    Nemtom hány büntetőpontot fogok kapni.. d emegkérdezem... hogy vlaki tud vlamit a Csütörtöki Alba volán sztrájkról? mert nekem azt mondták hogy délután xórát nem lesznek buszok...