4
I think I love my wife
  • Tinman #4
    Szerintem is hülyeség minden gagyi filmnek topic... ha teszem egy kult film lenne megérteném, de ez, ha semmilyen más film nem létezne, kult lenne :-P
  • lemongrass
    #3
    ok akkor legyen 2 topic... 1. filmek 2. sorozatok!
    a véleményre vagyok kíváncsi, nem a fikázásra... éld ki magad a balcsi parton brada!
  • ProGabe #2
    óó igen,ez az!nyissunk minden filmnek topikot!aztán jöhet az,hogy minden albumnak is nyitunk egyet.utána meg annak is,ha lát valaki egy új reklámot a tv-ben

    ez nem csak neked szól,hanem mindenkinek,akik megnyitnak egy ilyen topikot,amiben max 20 hsz lesz

    szerintem megvan erre a megfelelő topik!
  • lemongrass
    #1
    na... leszedtem, mesglestem... 1-2x megnézhető alkotásról van szó...
    a csábító lány rettentő gyönyörű /nekem/
    szóval... annyira nyomták a reklámját különböző adókon, h kíváncsivá tett...
    ha osztályoznom kéne... háát 5-ből 3/4.

    várom a véleményeket...

    ja... a story (thx 4 moziplussz.hu)->

    Richard Cooper (Chris Rock) szakmájában sikeres, és még házassága is boldog - tökéletesen meg van elégedve családi életével, bájos feleségével, Brendával (Gina Torres) és tündéri kislányával. Néha az irodában eltöltött unalmas percekben más nőkről fantáziál, de sosem jut el a gondolattól a megvalósításig; ezek csak ártalmatlan ötletek, amik könnyen jönnek, könnyen mennek.

    Aztán egy nap váratlanul régi szerelmébe (Kerry Washington) botlik, aki egy szemvillanás alatt megingatja - amúgy is rugalmasan kezelt - önuralmába vetett hitét. Mikor a nő elhatározza, hogy újra elcsábítja Richardot, a férfinak alaposan össze kell kapnia magát; hogy ellen tudjon állni neki, és hűséges maradjon a feleségéhez. Különös tekintettel arra, hogy a szerető nejjel ellentétben az egykori szerető nem felejtette el, mi az a tanga...

    Chris Rock második rendezése hamisítatlan romkomot ígér, és remélhetőleg a standup-király nem is okoz majd csalódást azoknak, akik kedvelik egyedi humorát. A forgatókönyv társszerzője a magyar származású komikus, Louis C.K. (született Louis Szekely), a történet pedig lazán egy 1972-es Eric Rohmer-filmet mesél el újra, az eredetinél jóval könnyedebb hangvételben.