18
Nokia 6110 Navigátorról mindent
  • DJS8
    #18
    Helló mindenki!
    Vodafone-nál most van 45e Ft-ért érdemes ilyet venni? Navigációja milyen?
    ha valaki válaszolna meg köszönném.
  • zeus89
    #17
    nekem is 6120 van .... érdemes erre cseréljek? a GPS ért nem kell fizetni?:)
  • csoola
    #16
    ez GPS-en kivül tud többet mitn a 6120? fö jellemzökben megyegyeznek (külsöt kivéve persze)
  • manoszey
    #15
    Itt egy , bár nemigen jó minőség, mindenesetre nagyon bejövös telő. 75 huf-ért meg eszméletlen jó vétel. Olcsóbb mint egy N80 :)fotó
  • DaniX14
    #14
    Hali!
    Sztem ez a telfeon néztem és nem igazán éri meg mert hát ahogy láttam külön térképeket kell megveni hozzá olyan 10 eurosak egy budapest térkép és akkor egy ország térképe mennyi?én ezért mondom hogy nem annyira nem érdemes..
    ez saját vélemény
  • Taranov
    #13
    Mire alapozod a kijelentésedet, miszerint nem talál muholdat? A térkép egy kicsit valóban hiányos, de azért használható. Jelenleg még az iGo a legjobb Magyarországon, de ahogy a Nokia szándékait értelmezem, a Maps hamarosan fel fog zárkózni.
  • johspeed
    #12
    igen. ti regeltetek rá. én bevallom igen :D
  • masika
    #11
    off:
    ezaz, ugye?

    Bochkor nagyon eltünt :D
  • johspeed
    #10
    láttátok már a weboldalt amelyiken megy ez a versenyféleség?
  • masika
    #9
    hát én elő nem merném venni azt az aranyvacakot :D
    idenézek, odanézek, idenézek, és hopp már nincs is meg :D
  • johspeed
    #8
    az ericssonnak lehet, de a sonyericssonnak az egyik, hanem a leggyorsabb szoftvere van. az én k750i-m néha befagy játék közben, de ez asszem benne van a pakliban. viszont azért kipróbálnék egyszer egy olyan navi. főleg h most meg lehet nyerni ezen a talaljmeg.hu-n. legalább lesz 2. és menőzhetek velük :D
  • masika
    #7
    az Ericsson nem túl lassú? én azért voltam a nokiával elégedett mindig, mert az gyors...
  • deep
    #6
    nekem épp K750i van:) és mint ahogy az imént épp ecseteltem a navigator használhatatlan, sejthető, melyiket venném:)
    Ja, mellesleg soha egyetlen telefonnal nem voltam olyan elégedett, mint a K750i-vel. Több mint 2 éve megvan. Minden igényemet kielégíti.
  • masika
    #5
    hát a rádióban gondolom ingyen adnák :D semmipénzé nem fizetnék ilyen extra kütyüé, képzelem mennyi lehet a javíttatása:D
  • johspeed
    #4
    te melyiket választanád? SE K750i vagy a navigator?
  • Vlala #3
    Szerintem ő az.

    Javítsatok ki, ha tévednék, de nem volt már egy Nokia 6110-es telefon?
  • deep
    #2
    Amivel el akarják adni, vagyis a GPS része pont használhatatlan. Nem talál műholdat, a térkép pedig még budapesten is hiányos, nemhogy vidéken. Ha ingyen hozzádvágják, gyorsan add el valami mazsolának:D
  • masika
    #1
    Ki, mit tud erről a telefonról?
    Annyit hallottam a Sláger Rádióban, hogy lehet nyerni...
    kb. ennyit tok róla.. valaki bővebben?!