51
Runaway 3.
  • akyyy
    #51
    magyaritás miért nincs hozzá? :=(
  • zsozso29
    #50
    Végigjátszás
  • totyak
    #49
    Sikeresen megoldottam a technikai gondjaimat és azóta már végeztem is a játékkal. Viszont maradt bennem néhány tisztázatlan kérdés:

    Például mi az a fura ruha Brian-en, mikor az ufókkal találkozik? Amikor az űrhajóban rohan, hogy helyére illessze a követ. Ilyen űrhajós ruhának tűnt.
    Miért kapta meg brian a piros követ Alpha-tól?
    Amikor Brian az ufók gépével irányítása alá vonja Kordsmeier-t, akkor miért akarja elrejteni a piros követ? Meg akarja tartani vagy fél, hogy az ezredest nem sikerül lesittelni és megszerzi? De ha csak el akarja rejteni, akkor miért akarja a gránátot a kapszulába rakni, amiről később kiderül, hogy pendrive?
    Brian kezelésének végén Bennett doki miért költi át a történetet, amit Brian mesélt? Pl. hogy nem ufó volt, hanem meteor. Gina pedig nem űrhajón volt, hanem egy barlangban.
    Chapman alezredesnek valójában mi volt a szerepe? Csak annyi, hogy rájött, hogy mit művelt Kordsmeier meg a csaj és ezért ölte meg Tarantula?
    És tulajdonképpen ki is az a Tarantula? Egy volt ügynök, aki az ezredes mellé állt a nagy haszon reményében?
    Hogyan került Tarantula-hoz a trantonitit rejtó kókuszdió? Hiszen ő nem tudhatta a jelszót, amit O'Connor-ral megbeszéltünk.

    Az a baj, hogy nem emlékszem már pontosan a második rész történetére, szóval most néhány dolog kusza.

  • totyak
    #48
    Korábban már kérdeztem, de hátha azóta valaki tud segíteni. A kriptánál egyszerűen bármit csinálok, kifagy a játék. Ha bemegyek, ha megkerülöm, mindig ez van. Kaptam egy mentést, ami éppen a kriptában van, azóta neki tudtam állni a játéknak és a kriptában már tudok mozogni, de mögé még mindig nem tudok menni, pedig azthiszem most ott lenne dolgom.

    Patcheltem először az 1.05-ös pecsel, aztán ma az 1.11-essel is, de semmit nem érnek.
    Már kétszer is leszedtem a játékot, két különböző helyről és mindkettő ugyan ezt produkálta. Kipróbáltam már laptopon is és ott is ugyan ez volt.

    Most vagy kétszer leszedtem hibásan, vagy egyik gépem sem jó neki. Nem is tudom mi a jobb választás.
  • Szerdzso Cortez
    #47
    Ja akkor már tudom milyen kockákról van szó.Azt hiszem azok a chaptereket szimbolizálják.Persze nézek még fel néha-néha,majd fogok válaszolni.
  • Katarina 60
    #46
    A játékba lévő notesz kockákra gondoltam .:)
    Sikerült tovább jutnom ! Az volt a baj hogy nem akkor ütögettem a radiátort mikor a veterán kiabálni kezdett.Utána megjelent a szerelő is.
    Most a csajjal vagyok,még nem akadtam el.De remélem ha megtörténik számíthatok rád,felnézel néha ? :)
  • Szerdzso Cortez
    #45
    Milyen kockákról van szó?Spiegelman elmond neked több tervet is.Azok közül gondolsz valamelyikre?
  • Katarina 60
    #44
    Ott lehet valami gond, mert nekem nem jött a szerelő.Tudod ahol a kockák segítenek hogy mit csináltunk meg a 7.üres,tuti kihagytam valamit csak nem tudom mit.
  • Szerdzso Cortez
    #43
    ROBO neked pedig azt tudom javasolni,hogy F1-et nyomj illetve F2-őt.Ha ott a gond hogy a harangot nem tudod hogy mozgasd meg akkor menj be az alatta lévő épület előterébe.Jobb oldalt nyisd fel a fa ajtót.Arra fellépve tudod levenni a párkányon lévő dobozt.A benne lévő kulccsal ki tudod nyitni a kis sárga színű ajtót.Abban belül van a harangot mozgató kötél.Ha nem itt akadtál el akkor kérlek mondd meg hol és akkor ott is tudok neked segíteni.
  • Szerdzso Cortez
    #42
    Most hogy megütögetted akkor jönnie kéne egy szerelőnek.Ha mégse jön az a gond hogy Brian szerint nagyon hallatszik.Beszélj akkor a veterán harcossal aki mindig üvölt így már verheted a radiátornak a szárát úgyis elnyomja a csávó ordibálása.Ezután kihívják a szerelőt.Mint tudjuk nagy riválisa Ernie-nek a folyosó jobb szélén található ápolónak.Filctollal rajzoljunk bajoszt a falon csüngő táblán Erni-re.Ezután beszéljünk vele és mondjuk el hogy a szerelő csinálta ezt.Ezután míg püfölik egymást a szerelő ládájától emelj el egy fejre rakható lámpát és az épület tervrajzát.Így már fel tudsz menni a szellőzőbe és el is tudsz majd tájékozódni.Eddig azért nem akart felmenni a szellőzőbe,mert nem volt meg a térkép,amit elvileg oda volt téve nekünk a szellőzőbe.
  • Katarina 60
    #41
    Azt én megcsináltam.Pontosítanád az elakadás pontos helyét.
  • ROBO35
    #40
    sziasztok elakadtam az elsö pályán valaki segitsen köszike!
  • Katarina 60
    #39
    Elakadtam ! Segítene valaki, aki már végig vitte ? Szóval ott járok mikor a súllyal meg kell ütögetnem a radiátort,a 303-304-es szoba között a folyosón.Ezt meg is csináltam.Beszéltem mindenről a 305-ös lakójával de mindig elhajt.Mit kell csinálni ?
  • totyak
    #38
    Sajnos ez sem jött be. Ha bemegyek a kriptába, akkor ott Gina elkezd valami kötélről vagy miről dumálni, és ott vége, kiakad. Pecseltem, újratelepítettem, de semmi. Nincs egy izmos gépem, de ennek azért bőven futnia kéne.

    Most töltsem le újra, az hosszadalmas lenne!
  • Katarina 60
    #37
    Megtudod kerülni az épületet és menj be a főbejáraton,a sír felőli ajtón való bejutást az én játékom sem szereti,állandóan akadozik.
    Próbáld meg ezt,a megkerülést az épület sarkánál mutatja a piros nyíl.
  • totyak
    #36
    Pecseltem is, de az sem segít. De ami érdekes, hogy csak a kriptánál van ilyen probléma, másfelé el tudok menni és nem történik kilépés.
    Segítsetek ki valahogy.
  • totyak
    #35
    Most kezdtem el a játékot, de máris technikai gondjaim adódtak. Szépen elkezdődik a játék és amikor Ginaval megkapom az irányítást és bemegyek a kriptába ott sajnos kilép. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót vagy tudja a megoldást?
  • HeavyD20
    #34
    Én is végigvittem :) Nagyon jóóó volt az egész ahogy van, a sztori az valami zseniális! Grat a fejlesztőknek!
  • Katarina 60
    #33
    Egerwin köszi a segítséget ! Sikerült kiszabadítani a srácot a sírból.
  • Katarina 60
    #32
    Sajnos én is pont ott akadtam meg, de nem tudom mit kell csinálni.
    Én is megcsináltam az kő összekötést,most Agatha ott térdel a gépe előtt beszéltem is vele többször, de semmi nem változik.
    Szólj légyszi bajusz25 ha sikerül tovább menned.
    Ha nekem sikerül én is megírom.Hali !
  • Szerdzso Cortez
    #31
    Hali srácok !

    Tegnap végre kiakasztottam a Runaway 3-at. Gondoltam rá,hogy írok egy végigjátszást,de az túl sok időmet venné el,így felkerestem az sg-t és rákerestem erre a topicra.Ha bárki elakadt és segítségre szorul szívesen segítek neki.Akár itt a fórumon vagy ha nem válaszolnék ide akkor e-mailban vagy msn-en is:
    E-mail: [email protected]
    MSN: [email protected]
  • HeavyD20
    #30
    3. fejezet megvan :D Meglepően könnyű volt az előzőhöz képest..
    Most csinálom a 4-et, eddig no problemo..
  • morfondőr
    #29
    Üdv! Most telepítettem a játékot, és szomorúan tapasztaltam, hogy nem támogatja a Wind-em 1024x600-as felbontását. Nem találkozott valaki valamilyen workaround-al, amivel ezt orvosolni lehet? A fejlesztők miért hagynak ki ilyen lehetőséget, mikor rengeteg embernek van már netbook-ja, és a játék szvsz még el is futna rajta...
  • Egerwin
    #28
    Add oda neki az ikeás koporsós kézikönyvet, hogy fordítsa le. Ha még nem kerested volna meg a svéd ember sírját, akkor menj a kápolnába és ott bal oldalt van egy könyv, arra először világíts rá zseblámpával, azután fogd a kézikönyvet és használd vele, ekkor megtalálja a sírt. Menj vissza a szellemes nőhöz és akkor már le fogja fordítani. Vidd a lefordított kézikönyvet a koporsókészítő nőhöz, el fog menni és így végre ki tudod nyitni a bal oldalt lévő szerszámos szekrényt.


    Nekem is lenne egy problémám: A második fejezet legelején mikor beszélgetek az ágyon fekvő emberrel kilép a játék. Próbáltam, hogy nem azt a választ választom, de akkor is kilépett. Másnál is csinál ilyet?
  • bajusz25
    #27
    Hali Mindenkinek!

    Ma töltöttem le a Runaway3-t és elakadtam ott amikor a szellem kereső nő-t begerjesztettem hogy a gépjéhez mennyen és ott megakadtam teljesen. Meg van a kriptában a kő összekötése meg minden, de nem tudok tovább lépi ha valaki tovább jutott ott írja meg nekem. Köszi
  • Zol77
    #26
    Az ithhoni forgalmazó szerint csak angolul fog megjelenni.

    a lapvége fele van:
    Runaway 3
  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Szerintem, hazánkban csak jövőre kerül honosítva a polcokra.
  • zsozso29
    #24
    Na, kint van az Angol!
    Fasz kis játék. :)
  • zsozso29
    #23
    Nem bírtam várni így letöltöttem a Németet, míg nincs angol, jó ez is.




  • zsozso29
    #22
    Na fasza 19-ről átrakták 26-ra. :(
  • zsozso29
    #21
    19-én jön az angol...
    System requirements:
    OS: XP SP3 / Vista SP1 / 7
    CPU: 1.7 GHz
    RAM: 1 Gb
    Video card memory: 128 Mb
    Disk space required : 8 Gb
    DirectX®: 9.0c
  • zsozso29
    #20
    Úgy látom kint van a német verzió. 5.2 GB jó nagy lett.
  • Slayerboy
    #19
    Hi, valaki megmondaná, hogy az első résznél mi a neve a mappának, ahova a mentéseket teszi?
  • zzeN
    #18
    pár új infó
  • erik10
    #17
    hy all!
    nekem csak az egy volt meg,nagyon tettszett,de csak a negyedik pályáig jutottam el:Daztán feladtam...kiváncsi vok ,milyen lesz a harmadik...
  • akyyy
    #16
    én se értem, de ha valoban nem a folytatása lesz akkoer csesszék meg kár volt megvenni igy hogy nincs is vége:(
  • zbundy
    #15
    Mi az, hogy nem a 2. rész folytatása lesz? És akkor ennyi a történet...? Én ezt nem értem. Szegény csajjal mi lesz?
  • akyyy
    #14
    up!




  • zbundy
    #13
    Egyet értek! Lassan meghal ez a topic a veszekedésetek miatt és átlehet majd írni KI HA ÉN NEM topicra.
  • BONO
    #12
    ha gondolod mehetsz de maradhatsz is csak jó lenne már nem offolni a topicot hanem a témával kapcsolatosan dumálni!