14374
Foci VB 2010
  • varax
    #11530
    lesgól
  • rucinho
    #11529
    szopóóóó diegoooo
  • AntiHero
    #11528
    Németország legjobb 4 között!
  • Nagylaci
    #11527
    Na ez a játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #11526
    - mintha kidobóst játszanának és a cél, hogy a labdával mindig eltalálják a kapuban állót...
  • IMYke2.0.0.0
    #11525
    Emke miért öngyilkolta magát?
  • Solten
    #11524
    Jah, az argentinok mindent kozepre lonek...
  • Nagylaci
    #11523
    Messi passzából azért lett baj mert már senki nem számított rá. Lehet, hogy ez a stratégia?! Ravasz...
  • Zoliz
    #11522
    Sokat hibáznak a németek, rövid, lassú passzok stb. szerintem az az oka, hogy néger is van a csapatban, akinek a földig ér a bránere.
    Remélem egyszer Németország nagy lesz újra!
  • Kandurex
    #11521
    Nagyon tolják az Argentínaik kivételesen tetszik a játékok.
  • IMYke2.0.0.0
    #11520
    Naggyá teszik a kapust...
  • Nagylaci
    #11519
    Messi passzolt. Mingyá' baj lett!
  • sadi57
    #11518
    attól lesz valaki csíra, hogy elverik a kedvenc csapatod??? én ezt sose értettem.
  • Narxis
    #11517
    Nehogy már a csíra németek jussanak tovább. Hajrá Argentína!!!
  • sadi57
    #11516
    meg kell mutatni Maradona mesternek a tudását. csak eddig nem volt gyümölcsöző
  • Nagylaci
    #11515
    Mint ahogy sok Argentin támadás megy el Messi csak azért is átfűzöm a komplett wehrmacht -on stratégiáján.
  • sadi57
    #11514
    egyre önzőbbek a németek
  • Nagylaci
    #11513
    Bakker Per Mertesacker -nek volt bőr a képén...
  • Nagylaci
    #11512
    Ja, hogy csak bájosan csevegnek ahogy az jól nevelt labdarúgóhoz illik. Semmi különös. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11511
    Meglátjuk a meccs vége felé...
  • Nagylaci
    #11510
    És Klose felállt a becsúszás után. Nem nyavalygott, nem kért puszit a bibire, felállt. Azért ez csak szimpatikusabb mint a "nagyhalál"...
  • Solten
    #11508
    edesanyjaval kapcsolatos szexualis dolgot
  • Nagylaci
    #11507
    Az jó. És mit jelent?! :)
  • [HUN]Crassus
    #11506
    Jééé leolvastam a szájáról,hogy PUTA MADRE:D
  • Nagylaci
    #11505
    Az a németek szerencséje, hogy Messi görcsös teljesítménykényszerben játszik. Ha kicsit lazább tudna lenni nagy gáz lenne.
  • sz4bolcs
    #11504
    Juj, a németek az első 20 percben nagyon leholokauszttagadhatták volna az argentinokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #11503
    Persze, hogy szétszedjék a stúdiót...
  • varax
    #11502
    nem is nézem ^^
  • zaki
    #11501
    akkor ne nézd.
  • Takezó
    #11500
    nem értem, hogy az MTV-nél miért imádják Dél-Amerikát... kíváncsi leszek Egri "uruguayiállampolgárszeretnéklenni" Viktor este szurkol-e Paraguaynak...
  • Gabe18
    #11499
    Ezt most speciel nem a boxisten mondta hanem az "elvileg szakértő" volt játékos.Amúgy ha hivok egy Argentin szurkoló vendéget,akkor talán hivni kéne egy németet is.
  • Nagylaci
    #11498
    Szerintem egyenlőre pártatlan a játékvezető, tévedett. Egyenlőre nem robotok vezetik a meccset itt arra kell készülni, hogy egy - két ember kieshet világbajnok az a csapat lesz aki az ilyen esetekben is győzni tud.
  • varax
    #11497
    Ettől még undorítóak.
  • limperatore
    #11496
    argentin rutinosabb? :D ezt miből szűrted most le?:D veronbol meg palermobol?
  • banok
    #11495
    a stúdióvendégeknek nem kell pártatlannak lenniük.
  • Gabe18
    #11494
    Óriási ügy,mert ha esetleg továbbjut a német csapat Müller ezért nem játszhat,mikor pont Messi-nek járt volna a sárga és szabadrúgás kifelé...
  • limperatore
    #11493
    Otamendi-Demichelis-Burdisso-Heinze

    ilyen védelemmel mit akarnak? di maria fele annyit nem ér mint quaresma :D

    németek már eldönthették volna a meccset de nem tették, ez lesz a vesztük
  • Gabe18
    #11492
    1.magyar studió felháborító.Ők "nagyon remélik hogy valamit sikerül fordítani az argentinoknak" .Hát pofám leszakad...
    2. a játékvezető felháborító,hogy ugyanúgy ahogy tegnap a braziloknak,úgy itt az argentinoknak végig engedni hogy MINDEN itélet után ami nem nekik jó,üvöltve hadonászva parádézzanak.

    Nagyon sok még ez a 45 perc,kellett volna az a Klose gól amit fölé rúgott Müller beadásából...
  • varax
    #11491
    Ahhoz meg, hogy a bíró hibája miatt megint csak az argentinokat szidjátok, külön gratulálnék
  • Nagylaci
    #11490
    Az a probléma, hogy bármilyen jó is a Német csapat az Argentin sokkal rutinosabb. Van egy olyan félelmem, hogy ez még döntő lehet ezen a meccsen. Amúgy nem tudom mi a probléma a kezezéssel? Tényleg a Messi kezezett előbb. A bíró elnézte, van ilyen nem nagy ügy.