14374
Foci VB 2010
  • Grove4
    #2151
    Csak én mondom "S"-el Krasicsot?
  • karajjj
    #2150
    én nem hallottam ilyet, Zigicről annyit mondott, hogy talán Kollernek volt ilyen mozgása
  • Forza Italia
    #2149
    jaja:D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2148
    Éppen kapcsolgattam, de azt jól értettem, hogy arról beszélt, hogy Zigic-nek nincs esélye kiszorítani a kezdőből Villa-t?
  • karajjj
    #2147
    :DDDDDDDDD
  • WuFraZselic
    #2146
    vagy Muntari, és akkor a szerbek esélye nőne meg
  • karajjj
    #2145
    na ha itt lenne még Essien, komolyan mondom, esélyesebbek lennének a ghánaiak
  • Grove4
    #2144
    Jó,mondjuk szörszálhasogatás, de ez nem változtat azon, hogy egy fasz Egri.
  • WuFraZselic
    #2143
    jaaa, én azt hittem azt mondta hogy duplázott már előtte az Interrel is, de az a Te hozzáfűznivalód volt :D leesett
  • karajjj
    #2142
    ki mondta, hogy Gundi nem fog közvetíteni? két turnusban mennek a kommentátorok, Gundi a komolyabb meccseket közvetíti majd a második kéthét alatt
  • a.carkey
    #2141
    Négy éve Léderer ment alapból. Szerintem, ne sírjunk vissza hasonlót! :D
  • Grove4
    #2140
    Ja,meg az interrel ezéven,ez ok is, de ezt elmondhatta volna a 2006os vébén is,hiszen már akkor aktuális volt.
  • USAMEN POWER
    #2139
    Szerbek is.
  • Tomy Lee
    #2138
    De,azt mondta
  • WuFraZselic
    #2137
    nem azt mondta hogy 2000ben a Lazioval? :o
  • Speed092
    #2136
    protekció...
  • Hegi90
    #2135
    Nem tudom honnan szedték ezt a kommentátort, de nem hiszem el, hogy ennél nem találtak jobbat...
  • Speed092
    #2134
    De ez már megszokott, kár hogy ez a nyafkaribanc fogja valószínűleg közvetíteni a döntőt is. Azért Gundit kiküldhették volna, ha már Hajdú B-re nincs szükségük.
  • Grove4
    #2133
    Egri Viktor egy fasz, most is azt mondta, hogy Stankovic duplázott idén az Interrel(ez igaz), de duplázott ő már előtte is az Interrel.
  • Speed092
    #2132
    Egri már megint dumál össze-vissza, tegnap Gutiérrez még jó hogy Jonas mezben játszott...
  • Grove4
    #2131
    Ghána jól nyomja.
  • USAMEN POWER
    #2130
    Jó a meccs eddig ! Az előző után meg végképp !
  • HunnernesKonge
    #2129
  • chalezlopez
    #2128
    #2099
  • karajjj
    #2127
    azért az gáz, hogy a kommentátor nem tudja, hogy van John Mensag meg Jonathan Mensah is a ghánai válogatottban :D
  • Speed092
    #2126
    Vagy egy Izrael-Palesztína közös rendezésen
  • Grove4
    #2125
    "Bob Marley not dead!!!!"
  • HunnernesKonge
    #2124
    Megtaláltam a választ a hivatalos fifa szabálykönyvben :D
    [apró]In the league format, the ranking in each group is determined as
    follows:
    a) greatest number of points obtained in all group matches;
    b) goal difference in all group matches;
    c) greatest number of goals scored in all group matches.
    If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria,
    their rankings will be determined as follows:
    d) greatest number of points obtained in the group matches between
    the teams concerned;
    e) goal difference resulting from the group matches between the
    teams concerned;
    f) greater number of goals scored in all group matches between the
    teams concerned;[/apró]
    g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

    Azaz a FIFA szervezőbizottság sorsolással dönt :)
  • bakkerman
    #2123
    Jamaicai vébé? az egész meccsen csönd uralkodik,néha-néha felharsan egy "no woman no cry",és egy "adjatok egy jointot" felkiáltás xd
  • Grove4
    #2122
    Ha nálunk lesz egyszer 2143 ban valamilyen nagy footbaltorna szerintem disznóölés meg kolbásztöltés lesz a szektorokban, a technikai zónában megy szittyák fogják csttogtatni az ostort mazsorettek helyett a félidőben meg az asszonykórus ft. 100 tagú cigányzenekar lesz. Mert hozzátartozik a magyar kultúrához
  • bakkerman
    #2121
    Krasicra kiváncsi vagyok :)) nem mondom,hogy jöhetne hozzánk,de tehetséges ngayon
  • Solten
    #2120
    " Ennyi erővel kitalálom, hogy ezután a válogatott meccseinken minden szurkoló ropogtasson AK-t, mert az olyan jó és szép hangja van..."

    Na erre is sor kerulhet ha pl. Nigeria rendezi a VB-t...
  • Speed092
    #2119
    Izgalmas meccs volt eddig, csak a ziccereket nagyon rosszul használták ki eddig relatívan(lásd angolok , argentínok, nigériaiak, mexikóiak)
  • Solten
    #2118
    HAJRA JUGOSZLAVIA!!!!!
  • Speed092
    #2117
    Ez a hatodik nagy futballtorna amit figyelemmel követek, de eddig csak átlagos számomra.
    Ennek okai:
    -Kevés gól, eddig még egy meccs nem volt, amelyen 2-nél több gól született volna.
    -NAgy a szarmeccselőfordulás(Algéria-Szlovénia, Uruguay-Franciaország)
    -Az az infantilis duda, amelyet valami elmebeteg kitalált, aki sok pénzt akart keresni. Monoton, zavaró hangot ad ki, elnyomja a szurkolást, és nyomasztja a játékosokat. Ennyi erővel kitalálom, hogy ezután a válogatott meccseinken minden szurkoló ropogtasson AK-t, mert az olyan jó és szép hangja van...
  • WuFraZselic
    #2116
    Pantelic lövése már most több izgalmat hozott mint a szlovén meccs 1. félideje :DD
  • desigo
    #2115
    lehetne már végre egy izgalmas meccs...
  • Solten
    #2114
    Ja ertem. Van benne valami, ez olyan mint amikor a szelre fogtak a toketlenkedest (magyar valogatott pl).

    Valoban, a masik csapat is ott van a palyan, szoval...
  • bakkerman
    #2113
    hajjááá szerbia!!!! hallottátok mészölyt? asszondja: Kalorov(Kolarov),Zigics(Zsigics) xdd
  • Grove4
    #2112
    Most ezt nem arra írtam, hogy számotokra, hanem a FIFA-nak, hogy betiltsuk,ne tiltsuk be,nem a szurkolókra gondoltam.Hanem a játékosok panaszára és a FIFA töketlenségére.