14374
Foci VB 2010
  • IXEMGabeo
    #2551
    Holland győzelem lesz vagy 2-0 vagy 3-0
  • Solten
    #2550
    Nem tudom melyik buzulafujo szerencsetlen tehet rola hogy a legjobb meccs a legelso...
  • Murder3
    #2549
    az nagy meccs lesz csak ne taktikázzák szét magukat mint azt már oly sokszor láthattuk ezen a vb-n.
  • IXEMGabeo
    #2548
    ja és 4x világbajnokok!!! ebből mondjuk úgy 3-at érdemeltek meg és még ott van az 1970-es és az 1994-es elvesztett döntőik...
  • limperatore
    #2547
    olaszokat sem szabad leírni, legmákosabb nemzet a világon :D
  • ProGabe #2546
    remélem összeszarja magát mindenki, aki arról tehet, hogy 13:30-kor lesz a Holland-Dán meccs -.-

    nem hiszem el, hogy nem lehetett volna belenyúlni egy kicsit a sorsolásba és egy ilyen meccset értelmesebb időpontba átrakni. a 16:00-ás kezdés is jobb lenne. na mindegy, majd nézem az eredményt melóból^^
  • limperatore
    #2545
    aki németeket fikázza az hülye vagy konzolos :D
    előző eb-n kivel volt döntős spanyolország? 2002ben kivel volt döntős brazília?

    mindig ott vannak a nemzeti öntudat nagyon nagy a németeknél

  • Murder3
    #2544
    ez kb az h a németek mindig könnyű ellenfeleket kapnak és hát milyen könnyű nekik féle helyzet.
  • gabber_saviola
    #2543
    Holnap kemény nap lesz, nagyok közül bemutatkoznak az Olaszok, a Hollandok és a Dánok.
  • IXEMGabeo
    #2542
    én sose írom le őket...és az Olaszokat se fogom
  • gabber_saviola
    #2541
    én is Kroost hoztam volna be.
  • USAMEN POWER
    #2540
    Elégedetlen vagyok, sejtettem hogy kikap Ausztrália ... azt viszont nem hogy ennyire. :/
  • Gabe18
    #2539
    Könnyed győzelem,félgőzzel.
    Talán Khedira volt akin leginkább látszódott a "lámpaláz",a többi fiatal újonc simán hozta az elvárhatót.
    Az biztos hogy ennél keményebb két meccs jön,de ez a csapat még bőven tud jobban pörögni.
    Természetesen stúdió szakértők megint megállapitották Gundellel az élen hogy nem a Németek voltak jók,hanem a Ausztrálok gyengék.Természetesen ez mindíg így van,akit a németek megvernek az onnan a világ legnagyobb lúzere,utolsó szerencsétlen,stb... Érdekes előtte mindig "falábú németeket" még ezek is meglepik duma megy...
  • gabber_saviola
    #2538
    Jó volt ez a meccs. Erősek ezek a Németek, de majd meglátjuk, hogy egy nagyobb csapat ellen mire lesznek képesek.
  • Murder3
    #2537
    Jaja:D
  • Speed092
    #2536
    Meglepően jó német válogatottat láttunk, és végre valaki lőtt 2-nél több gólt. Kár hogy utálom őket:D
  • Mor3llo
    #2535
    Nekem megvan:D
  • Mor3llo
    #2534
    "csak" egy döntő:)
  • SzocsA
    #2533
    ballack nincs itt most! gondolom értitek!
  • Botond #2532
    Szaúdi 8-0ból sem lett semmi... :)
  • [HUN]FaTaL
    #2531
    Az első jó meccs a VB-n. :)
  • Murder3
    #2530
    hát szép győzelem volt:D
  • Kandurex
    #2529
    Nem mintha bármi különbség is lenne a két játékmenet között, 10 ember előtt és utána, semmit nem változott a meccs, jöttek tovább a gólok amikre számolni lehetett.
  • Murder3
    #2528
    Gomezből erre a vb-re ennyi elég is volt remélem nem kerül játéklehetőséghez később.
  • Mor3llo
    #2527
    2:0-nál is ez volt a helyzet, még a kiállítás előtt:)

    A görögök meg nem az offenzív játékukról híresek..
  • SLICK
    #2526
    Amúgy Gomez mint Dévid Hásszelhoff
  • Murder3
    #2525
    már az első félidőbe is 4-0 lehetett volna
  • Botond #2524
    Jó, egy 10 emberes ausztrália megpakolásától ne élvezzünk már el. :) Akkor délkorea is komoly esélyes, mint a másik csapat aki mutatott vmit a szintén nagyon gyenge görögök ellen?
  • Murder3
    #2523
    Legalább Marin benn van, bár én Kroosnak jobban örültem volna.
  • Mor3llo
    #2522
    Kabbe Jogi...nem jön Kroos:(

    Marin..érdekes lesz az uccsó tízperce:D
  • IXEMGabeo
    #2521
    megkaptam itt van Marin:)
  • 5w0rdf15h
    #2520
    most aztán felköthetik a gatyót az angolok is, mert ha ezeket a németeket kapják rögtön első körben akkor már most csomagolhatnak :D
  • Murder3
    #2519
    Fúú hát Gomez ezé van ott:S
  • Murder3
    #2518
    meg Kroos egyiket jó lenne látni ma.
  • IXEMGabeo
    #2517
    megnézném Marint hol van?:)
  • Tomy Lee
    #2516
    Te keci vagy:DD
    Szegények nagyon kikaptak:-)
  • Murder3
    #2515
    100%-ig egyetértek veled
  • Mor3llo
    #2514
    Egy költő veszett el Benned:D
  • AntiHero
    #2513
    Hát Germany in the house:D
  • IXEMGabeo
    #2512
    az egy nyomorék nem is értem mit keres itt bocsi