14374
Foci VB 2010
  • marci9507
    #3877
    Mi van Senderossal hogy már le is jön?
  • WuFraZselic
    #3876
    LOL, Senderos kit vagy mit akart szerelni?!
  • Voyager5
    #3875
    Piquenek volt egy nagy helyzete, kb olyan cselt csinalt a 16oson belul mint az Inter ellen a BLben, csak most a masik oldalon. Sajnos a kapusba lotte :/
  • Belkar
    #3874
    Na Spanyolország is egy nagy nulla pedig nekik szurkoltam volna :( Nembaj így maradok Észak-Koreánál hajrá elvtársak! :D
  • [HUN]FaTaL
    #3873
    Na ezt a szabadot :D
  • Tomy Lee
    #3872
    Semmit nem csinál Svájc,Spanyolok lassan belövik az elsőt mivel már simán meg is érdemlik
  • Banano
    #3871
    Mindegy nem érted..én pont hogy próbáltam rávilágítani arra hogy abba kéne hagyni ezt a vuvzula szar buzerálását..meg amúgy is unalmas már hogy hogy egy jó dolgot nem sikerült még itt olvasnom,csak hogy mennyi hiba van a 'rendszerben'.
  • Oziris666
    #3870
    0:0 lesz vagy bejön Navas a végén azt rúg egyet
  • IMYke2.0.0.0
    #3869
    Most volt nekik (Svájc) egy szabadrúgásuk - de Casillas kezébe.

    Én is a telesport.hu-s online-t nézem.
    Ha otthon nézném, akkor nem tudnék ide firkantgatni [no net].
  • Monoton
    #3868
    Nem látom a meccset de a hőtérkép szerint a svájciak alig lépik át a félpályát.
  • IMYke2.0.0.0
    #3867
    Bazzer!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #3866
    Megmondom őszintén, már nem csodálkozok ezen a passzív fölényen.
    Rettenetesen "impotens" (harangozóból loptam) a spanyol csapat...
    Azt hittem, hogy minimum 1 gól már az első 20 percben, erre semmi.
  • mflex #3865
    Eddig nem úgy néz ki, hogy ebből valami lesz...
  • IMYke2.0.0.0
    #3864
    Ez is lehet indok - edzőként én sem igyekeznék sérülteket gyártani az ászaimból :)
  • Monoton
    #3863
    Csak nem akarja hogy már az első meccsen összetörjék.
  • mflex #3862
    Mintha nem én kezdtem volna, vagy te elviseled, hogy "leszarembereznek"?
  • IMYke2.0.0.0
    #3861
    Torres-t nem akarja "kihajtani" szerintem. Beáll a 2. félidőben, rúg 1 gólt, és lepihen :)
  • Monoton
    #3860
    Fejezd be.
  • mflex #3859
    utána újabb hibákat keresni

    Mint például, ahogyan a te hozzászólásodban is ez volt a lényeg! :D
    Na, hanyagold a témát, mert értelme nem sok volt, hogy láthatóan kiszenvedted magadból azt a sok karaktert!
  • Oziris666
    #3858
    Hát de ez a spanyol csapat 2védekező középpályással?Minek?
    Elég óvatos felállás
    Elég lenne Xabi Alonso Busquets helyett meg Torres:D
  • IMYke2.0.0.0
    #3857
    Hát, a svájciaknak nem sok esélye van - szerintem.
  • bakkerman
    #3856
    VIVA ESPANAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Voyager5
    #3855
    Kell egy szinesz a csapatba :D
  • Banano
    #3854
    Hát mondjuk azért mert nem a vb-ről szól.Sokkal inkább arról hogy hogy lehet 3900 hozzászóláson keresztül hibákat keresni benne,aztán a hibákról 10oldalon keresztül vitatkozni,utána újabb hibákat keresni,és megint csak 10 oldalon keresztül ugatni.
  • Oziris666
    #3853
    Busquets kezdő pff atyaég...
  • Apus
    #3852
    barátnőm is nézi mindegyik meccset, szereti.
  • warnjames
    #3851
    amúgy osztom a véleményedet, szerintem is jó kezdeményezés, csak egyelőre fura, hogy nők is nézik vagy érdeklődnek a foci iránt! :D nemhogy még kommentáljanak :$
  • [HUN]FaTaL
    #3850
    Bazzeg nem tudok fogadni a spanyol meccsre mert nem megy a mag...
  • barcames
    #3849
    mtv
  • mflex #3848
    Azért el ne bőgd már magad, ez egy fórum, és még csak nem is off, ha leírjuk, hogy mi tetszik, vagy éppen mi nem. A "szaremberezést" meg fejezd be, nem is értem tulajdonképpen, hogy miért is sír a szád...
  • IMYke2.0.0.0
    #3847
    Annyi pénzért alsógatyában és a mellbimbómat orvosi fogóval masszírozva levezetem a műsort...
  • mflex #3846
    1.8 millió körül forognak ott a fizetések...
  • IMYke2.0.0.0
    #3845
    Ez a faszi hülye... még hogy "hangulatot" csinál... füldugóval, legfeljebb... [a rózsaszín inges "szakértő"]
  • Banano
    #3844
    Áh magas ez már nekem hogy h lehet ennyi pesszimista szar ember egy helyen ..
    1.) rossz a vuvuzela,mert élvezhetetlenné teszi a meccset--> A 6. meccs után már észre se lehet venni ha nem csak arra a szarra koncentrálsz,hanem mondjuk a meccset nézed.
    2.) Rossz a kommentátor mert hülyeségeket beszél--> Nincs semmi gond vele,csak néha hülyeséget beszél ami még belefér,de élvezhetően közvetíti a meccset.Mondjuk hozzáteszem nekem sem a kedvencem,van tőle sokkal jobb is,de simán el lehet viselni.
    3.)Nem jó hogy nő ül a stúdióban mert betanulja a szöveget,miközben nem is ért hozzá.-->Gratulálok.
    4.)Nem jó a labda.--->Majd hozzászoknak,nem a te bajod.Legalább van néhány váratlan fordulat.
    5.)Nem jó a helyszín mert nem biztonságos.-->Ez tény.De mindenkinek kell egy lehetőséget adni,és nagy valószínűséggel ez az utolsó afrikai vb a mi életünkben.Mért nem lehet élvezni?
  • IMYke2.0.0.0
    #3843
    Annyi pénzért, amennyit kap - gondolom, sokkal többet, mint a fizetésem - szerintem citrommal a szájában is levezeti :)
  • mflex #3842
    Nem tudom elhinni, hogy kicsit is érdekli, hogy milyen meccset fognak játszani a Spanyolok, ez a nő biztosan nem, lerí róla, hogy csak műsort vezet.
  • IMYke2.0.0.0
    #3841
    Szerintem, az, amit az "NB1-ből" kibukás körül csaptak, és az, amit amúgy a lelátókon produkálnak.

    Google - "Fradi drukker balhé" - DVTK-FTC: Kirúgott buszablak, balhé a vonaton - legalább 10 millióba került a biztosítás
  • zaki
    #3840
    kb így nézhet majd ki majd messi 40 évesen :D
  • Oziris666
    #3839
    Jaja mondjuk hiányos öltözetben:P
  • mflex #3838
    Kedvencünk: