14374
Foci VB 2010
  • G_ArchAngel #5038
    Az utobbi egy hetet nezve az un. focinemzetek mindegyike lenezte a 'futottak meg' kategorias csapatokat...
    Ami persze a VB-nek jot tesz, ha nem ezek szurkoloi vagyunk - en az Oranje 2-0-tol sem estem hasra, de a brazilok sem voltak meggyozoek onmagukhoz kepest...
  • WuFraZselic
    #5037
    hát a meccs előtti nyilatkozatok alapján igencsak lebecsülték az ellenfelet
  • USAMEN POWER
    #5036
    Max te vagy beképzelt.
  • Narxis
    #5035
    meg kell verni ezeket a beképzelt jenkiket
  • Fabio Capello
    #5034
    gyíjj ez meg milyen védés volt :D
  • Narxis
    #5033
    Hajrá Szlovénia!!!!
  • WuFraZselic
    #5032
    mekkora gól bazz!

    szlovén vezetés, ahogy vártam ^^
  • Fabio Capello
    #5031
    GYUHUHUHUHUH ANYÁD mekkora gól volt ez

    simán benne van a VB top3 góljában :D
  • Grenzjager
    #5030
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Daj Slovenije !!!
  • HunnernesKonge
    #5029
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
  • Aragorn10
    #5028
    Ott van Szlovénia :)
  • HunnernesKonge
    #5027
  • Oziris666
    #5026
    Hát Egyiptom alázná kb. itt a fél mezőnyt...
  • G_ArchAngel #5025
    Remelem egyenes kiesesnel kapnak a spanyolok egy nemet jatekvezetot...
  • Grenzjager
    #5024
    Daj Slovenije !!!
  • USAMEN POWER
    #5023
    Van egy olyan mondás, hogy "győzzön a jobbik" ! És mivel a labda nem magától talált be a Német kapuba, és mivel a Németek nem tudtak gólt lőni, ez egyrészt annak köszönhető hogy a Németek szemmel láthatóan szédelegtek a pályán, elbaszták a helyzeteket, a Szerbek meg jól védekeztek. Akárhogy is nézzük a Szerbek szerintem kihozták magukból ami tellett, és ez eredményre is vezetett ... lehet szídni a bírót, lehet akárki a hibás, ha a Németek jobban játszottak volna mint a Szerbek, akkor nyernek. A jó játékhoz meg nem az tartozik hozzá, hogy 100 -at kapura lövünk és ebből egy se megy be.

    Továbbiakban pedig hajrá USA !!!
  • Aragorn10
    #5022
    Na ez is piros volt.
  • Fabio Capello
    #5021
    na ez a meccs is jól indul...
  • HunnernesKonge
    #5020
    Gundel T.
  • desigo
    #5019
  • Grenzjager
    #5018
    Koman a bíró

    :))))
  • Gabe18
    #5017
    Hát ez van,most már tovább kell lépni.Azt lehetett sejteni hogy 4 pont csak nagyon nagy szerencsével lesz elég a továbbmenéshez.Tehát egy "nagyot" a csoportban is verni kell,Ausztrália meg kötelező.Végül is ha már se Gahna,se Szerbia nem megoldható,akkor nemigen van helye a csapatnak a 16 között,hanem le kell vonni a tanulságokat.Ami szerintem eddig annyi hogy a rengeteg fiatal még csak bizonyos ellenfelek ellen jó,és nincs igazi vezéregyéniség.Gyakorlatilag már a 3. csoportkörben megkezdődik az egyenes kiesés a Német csapat számára.Valószínű azzal a nehezítéssel hogy 90 percen belül kell nyerni...
  • Tyler1
    #5016
    szerbeknél nem? számított a magasabb rang?
  • Tomy Lee
    #5015
    go go Yankees
  • mflex #5014
    Hajrá USA!
  • IXEMGabeo
    #5013
    Oroszország-Szlovénia helyett és Egyiptom-Kamerun helyett egyértelmű, de Szlovákia helyett a Cseheket is megnéztem volna Nedved nélkül...
  • Fabio Capello
    #5012
    ruszkik :[
  • Monoton
    #5011
    Egyiptomot, Törökországot és is hiányolom.
  • IXEMGabeo
    #5010
    szinte hihetetlen:

    Horvátország, Törökország, Oroszország, Csehország, Lengyelország, Egyiptom...ezek a válogatottak ott voltak az EB-n az egyik megnyerte az Afrika kupát és nincsenek ott a vb-n, az meg más kérdés, hogy általában élvezetes focit nyomnak:O:O ennyire nem volt csapat náluk?
  • Fabio Capello
    #5009
    a szerbeknél is magasabban van jegyezve, és látod...

    ahogyan a spanyolok is jobbak a ranglistán svájcnál

    stb, stb... :D
  • IXEMGabeo
    #5008
    alibi focit nyomtak a Szerbek_:) mondjuk az összes ilyen szláv (Horvátokon, Cseheken és az Oroszokon kívűl) ilyen alibi focit játszik
  • Mor3llo
    #5007
    Persze ez majd bizonyítást nyerhet a 3. csoportkörben:D
  • Mor3llo
    #5006
    Azért a német válogatott magasabban van jegyezve, mint Ghána. És erősebb is szvsz.
  • Tomy Lee
    #5005
    Erre a "legjobb" csatáruk Klose kiállítatja magát GZ lol
  • Grenzjager
    #5004
    David James lesz a kapuban (BBC) Green kivédte magát a válogatottból...
  • Mephike
    #5003
    Sajnálom a német válogatottat mindig nekik szoktam szurkolni, de a piros lap (barom volt a bíró, de ha tudom, hogy ilyen agyalágyult nem adok neki lehetőséget, hogy kiállítson) és a 11-es kihagyása óriási hiba volt.
    Aragorn10 kezet foghatsz önmagaddal... A szerb foci ha tetszik neked, akkor nálad van valami defekt... Persze az ízléstelenség, ami jellemez Téged még nem feltétlenül óriási hiba...
  • Tyler1
    #5002
    ghánát? ha a szerbek ellen ennyire nem tudtak mit kezdeni, akk ghánával sem fognak azt most megmondom. legszervezettebb és összeszedettebb afrikai csapat.
  • Mor3llo
    #5001
    Löwnek megvannak azok a játékosai, akiket szeret, és kedvel. Akit nem szeret, rúghat évközben 40 gólt, akkor sem viszi el.
  • Tomy Lee
    #5000
    Podolski,Müller,Klose,Gomez,Cacau
    Tudomásom szerint ők mind csatárként vannak ott.

  • Grenzjager
    #4999
    Löw őt ...

    de Löwöt én se értem....