14374
Foci VB 2010
  • kaposi1
    #7250
    Én is bírom Maradónát csak azt a rohadt öltönyt felejtené el!
  • paly90
    #7249
    am tényleg
    eddig nem ismertem el mint edző, de látszik rajta h imádja a focit és a játékosait is
    tnap konkréta nmajdnem lesmárolta Maxi Rodriguezt amikor lecserélte....
    nagyon nagy arc,és egész jól öszerakta ezt a csapatot
    min 4be várom őket
  • kaposi1
    #7248
    "Az emlékezetes Angolok elleni meccsen, meg amikor saját térfélről indult és kicselezett 6 játékost, majd gól rúgott, olyat meg szerintem nem fogunk mostanában látni. )"
    Nem is olyan régen Messi "lemásolta" ezt a gólt!
    Kísértetiesen hasonló találatot ért el!
    Hihetetlen hogy ennyire hasonlít a két gól!
  • chalezlopez
    #7247
    Köszi. Ez a humorosba is mehetne.
  • Punker
    #7246
    2 fehér csík között
  • bakkerman
    #7245
    úúúúúgy elmennék egy argentín edzésre :DD szerintem amilyen fanatikus,ő maga is fut a játékosok mellett,és közben sztorizgat :DD
  • mflex #7244
    Egy külföldi oldalon olvastam, hogy Maradona, amikor beszél a fiaival, hogyan kellene támadni, illetve gólt rúgni, a szőr feláll a hátukon és a fejüket vakargatják. Nyilván magából indul ki a májsztró! :D
  • mflex #7243
    Pontosan, sajnáltam és mérges is voltam rá, hogy rászokott, de ettől még az évszázad játékosának választották, megérdemelten.
  • bakkerman
    #7242
    így van,ennyi
  • mflex #7241
    jah, 86-ban :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7240
    "Isten Keze" :)
    Az utolsó nagy szóló és gól, emlékeim szerint, Mexikóvárosban volt. Élőben [és nem a helyszínen, hanem fekete-fehér tévén] láttam :)
  • chalezlopez
    #7239
    Érdemes végignézni! Maradona maga a labdarúgás! A legnagyobb zseni. Valakik szerint csak egy lecsúszott drogos... Nekik üzenem, hogy inkább menjenek golfozni, csak el innen.

    Végig ott van a csapatával a pályán, él a játékkal. Nem sok ilyen szövetségi kapitány van. Úgy szereti a játékosait, mintha a fiai lennének. És EZ nem színészkedés.

    Persze mindez csak egyéni vélemény.
  • bakkerman
    #7238
    döntetlen-dán siker
  • dragon11
    #7237
    Mire gondoljátok a Portugál - Brazil illetve a Dánia - Japán meccseket?


    Köszi!
  • Punker
    #7236
    szlovénoknak és angoloknak is drukkolok, bárki nyer jó meccs lesz :D
  • paly90
    #7235
    szerintem is tovább meennek az angolok
    meg a németek is:)
    szerbek,amcsik is nyernek
  • mflex #7234
    Nem hiszem, hogy mostanában születni fog még olyan "labdaművész", mint Maradona, bár azt mondja, hogy szerinte Messi ilyen, elismerem, hogy Messi-nél jelenleg nincs jobb, de azért Maradona más volt. 1:11-nél van jelenet, mikor annyira cselez, hogy már azt sem veszi észre, hogy bent van a kapuban a labdával! :DD Az emlékezetes Angolok elleni meccsen, meg amikor saját térfélről indult és kicselezett 6 játékost, majd gól rúgott, olyat meg szerintem nem fogunk mostanában látni. Egyébként ki-mi zene megy a vidi alatt? HAJRÁ AFA! :)

  • chalezlopez
    #7233
    Én csak annyit mondok, hogy hajrá Szlovénia, hajrá Ghana. A többit már tudjátok...
  • mflex #7232
    Szerintem az Angolok vért ízzadva, vagy ixelnek, vagy nyernek, ha nem, még ma seggbeqrják Capellot egyenként a szurkolók! :D
  • Voyager5
    #7231
    Tippelesben halal bena vagyok. Ne rakja meg senki:)

    - Amerika nekem szimpatikus csapat, jol jatszanak, kepesek lehetnek elverni ezt a harmatgyenge Alger valogatottat.
    - Angolok szerintem felszivjak vegre magukat, Capello rendet tesz a fejekben, a jatekosok meg bizonyitani akarjak majd a szurkoloknak, hogy jo csapatuk van. Ugy gondolom lehozzak a meccset, de elegge neccesen 0-1, 1-2 ilyesmi eredmennyel.
    - AUS-SRB fogalmam sincs miert, de ezt X-nek erzem :)
    - Nemetek megcsapjak Ghanat, ebben majdnem biztos vagyok. Jol jatszottak meg emberhatranyban is. Ha nyernek akkor meg mennek tovabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #7230
    Én nem hiszek már az angoloknak. Szlovénoknak és a németeknek már inkább.
    Amerika pedig gyilkos meccsen leikszel.
  • Gabe18
    #7229
    És végre a sok műkedvelő amatőr között feltűnt egy sport/labdarúgó riporter is,Faragó Richard személyében...
    Remélem sok meccsen lesz ezután.
  • mflex #7228
    Reálisnak tűnik, szinte papírforma, de hát ez VB 70%-ban nem erről szól idáig :)
  • sz4bolcs
    #7227
    jaja :))
  • mflex #7226
    A fogadóirodák nem bíznak ennyire Szlovéniában :) 1.3 körül van, ha GRB nyer, és 7-8 között, ha veszít.
  • Voyager5
    #7225
    1
    2
    X
    2

    szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #7224
    Fülig ért a szám, amikor elmesélte, hogy a Bayern-ben akart egyszerre focista és sakkozó is lenni - 9 évesen :))))
  • sz4bolcs
    #7223
    Egyetértünk, és én sem értem, mi volt a baj Lékó Péterrel. Nekem kimondottan tetszett, hogy meghívtak valaki olyat is a stúdióba, aki tud focizni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7222
    USA 1 : 1 ALG
    SLO 1 : 0 GRB
    AUS 1 : 2 SR
    GHN 0 : 2 GER

  • mflex #7221
    Angolok kiesnek?
  • bakkerman
    #7220
    szerintem a ma az angol-német kettősből valaki kiesik :S
  • bakkerman
    #7219
    1.
    D
    2.
    D
    2.
    szerintem
  • mflex #7218
    Tippek?

  • bakkerman
    #7217
    még mindig nem találtam cikket a franciák kieséséről...kiváncsi leszek a nyilatkozakora,főleg Ribery-ére! Tegnap az Argentínok B csapattal is lazán hozták a meccset,jó volt Leo-n látni a csk szalagot :P:)) és szuperMartin is gólt lőtt!!!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #7216
    Lékó Péter a közvetítések megkezdése óta az első meghívott, aki
    1. már le is tett valami az asztalra
    2. összeszedetten, nem dadogva és tejet köpülve beszélt
    3. ismerte a csapatokat
    4. határozott véleménye volt, és kérdésekre is tudott válaszolni, sztorizott is.
    Szóval, nem értelek.
  • IMYke2.0.0.0
    #7215
    Ez pl kib@xott szar zene - szerintem.
  • mflex #7214
    régen még tudott az EA zenét válogatni.

    Ez teljesen szubjektív megítélés, akinek nem stílusa ez a fajta zene, az korántsem fog ilyen kijelentéseket tenni! :)
  • Gurren
    #7213
    fú de imádtam ezt a számot *__* régen még tudott az EA zenét válogatni.

    a másik kedvencem ez volt

  • Banano
    #7212
    Fú basszus kirázott a hideg:D.
    Nem tudtam hogy ez volt a hivatalos vb szám 98-ban...most elvileg a shakira féle waka waka a hivatalos..de mé azt nem tom,wavin flag 100x jobb.
  • [HUN]FaTaL
    #7211
    Szerintem a játéké volt a legjobb :)