14374
Foci VB 2010
  • Tyler1
    #7491
    "Es ott se net, se foci csak yak zsirral upgradelt tea..."

    fúú ezen milyet szakadtam most
  • G_ArchAngel #7490
    Hulyek mindenhol vannak, Tibetben is, Monacoban is, eszkimok kozott is, de azert egy angol, svajci, skandinav 30 hazbol allo telepulessel Tibet nem veszi fel a versenyt...
    Es ott se net, se foci csak yak zsirral upgradelt tea...
  • WuFraZselic
    #7489
    =DDD
  • Tetsuo
    #7488
    Egy hete lehetett kb, hogy az angol Lake Districten amokfuto veletlenszeruen lovoldozott, csomo halott.. ott az emberek nem a penzert olnek, hanem kb szorakozasbol.
  • G_ArchAngel #7487
    Ez egy szar hasonlat volt - ne a tulnepesedett Londont vagy Manchestert hasonlitgasd Tibettel, hanem a countryside-ot, ahol meg a roka es bekopog es finoman engedelyt ker, hogy lophat-e tyukot...
  • bakkerman
    #7486
    ha ezt megmered tenni pénzbe is,akkor bátor vagy :))
  • Forza Italia
    #7485
    2
    1
    1
    2
  • chalezlopez
    #7484
    1
    1
    1
    1
    ;)
  • mflex #7483
    #7459 :)
  • Tetsuo
    #7482
    koszi.
  • Tetsuo
    #7481
    thx.
  • Tetsuo
    #7480
    Dánia-Japán 2:1 inkabb..
  • Tetsuo
    #7479
    "Minél szegényebb a terület annál rosszab a közbiztonság" Ez nem igaz. Honnan veszel ilyen baromsagot?
    Angliaban rosszabb a kozbiztonsag mint Magyarorszagon, ahol rosszabb a kozbiztonsag mint pl Tibetben (ha eppen nem tisztogat a kinai hadsereg).
    De nem ez a lenyeg, hanem hogy vigyazni kell azert annak, aki odautazik. ;)
  • bakkerman
    #7478
    aztabüdösbeadtaakötőtishozzá
  • Gaba94
    #7477
    Juan Mata bámulatos csele a spanyolok egyik edzésén
  • IMYke2.0.0.0
    #7476

  • geo91
    #7475
    x
    1
    x
    2
  • [HUN]FaTaL
    #7474
    2
    1
    1
    2
  • WuFraZselic
    #7473
    2
    1
    x
    x
  • IMYke2.0.0.0
    #7472
    Ja, és azt a bizonyos pelenkát kicseréltem...
  • harizoli
    #7471
    én a telesport oldalán szoktam nézni, az elég jóó sztem, de az nb1.hu-n szöveggel írják le az eseményeket, a meccs végén meg felteszik a legjobb pillanatokat
  • IMYke2.0.0.0
    #7470
    2, x, 2, 2
  • Banano
    #7469
    Én is nagyon örülök h Afrikában van,csak azt sajnálom hogy nagy valószínűséggel ez az utolsó afrikai vb a mi életünkben.:(
  • mflex #7468
    tippjeim..

    2
    1
    1
    x



  • Grenzjager
    #7467
    azért az jó "ajánló levél" hogy meg ezzel a szar labdával se tudták egyszer se bevenni a kapujukat
  • Takezó
    #7466
    Azért még lesz beleszólása abba az elődöntőbe Dél-Koreának is: ) Uruguay nem rossz, de azért ne túlozzunk, hogy annyira kiemelkedők ebből a 4-esből (Ghána, USA, Dél-Korea + Uru)
  • sz4bolcs
    #7465
    Jeeee, görög télapó, görög télapó!!! Köszipuszi.
  • dave9004
    #7464
    Bizony én is örülök ennek a nyolcaddöntő párosításnak. Uruguay elődöntős lesz, és kb azt várták tőlük hogy simán kiesnek, mivel elvileg a leggyengébb dél-amerikából. Hát nem úgy tűnik. Vagy ha ők a leggyengébbek, akkor mi lesz még itt?
  • IMYke2.0.0.0
    #7463
  • bakkerman
    #7462
    szerintem mindenképpen megérte elhozni Afrikába a VB-t,az ottani emberek,akiknek sikerült bejutniuk akár egy meccsre is,vagy testközelben szurkolhattak egy német,vagy egy angol,vagy egy brazil szurkolóval egy meccset,azoknak ez óriási élmény lesz egész életükre! gondoljatok bele,nekünk majdhogynem elérhető szinte akármelyik itthoni bajnoki meccs,minden csak pénz kérdése,sőt,hála Schengen-nek,már nem elérhetetlen egy hétvégi kiruccanás egy Red Bull Salzburg-Austria Wien rangadóra,de nekik ez nem adatik meg normál körülmények közt! És az a rengeteg háttér munka,ami 2005 óta,amióta kihirdették hogy ott lesz a VB,azóta a kontinensen sorra jönnek létre akadémiák,iskolák,ahol tanulhatnak a szegény gyerekek is,és sport lehetőséget is kapnak! Persze,biztonságosabb elvinni egy ekkora eseményt egy Angliába,vagy egy nyugat eruópai országba,de egyszer ennek is el kellett jönnie!! Van Dél Afrikai,távoli rokonom,akik '56 óta élnek kint,és nekik bizony volt részük minden jóban,és rosszban is,így tudhatom milyen állapotok vannak egész afrikában! És a sztoriaik alapján mondhatom,2005 óta nagyot lendült,és fejlődött az egész kontinens,ÉLHETŐBB lett,pláne Dél Afrika! Ők egyébként Cape Town-ban élnek,de bejárták már az egész országot. Nos,ennyit akartam mondani,köszi hogy elolvastátok
  • Murder3
    #7461
    Ilyen alapon majdhogynem minden amerikai nagyvárosra ráfoghatod, vagy dél ameriaki favella városokra.
    Csupán annyi a különbség h ott rendeznek msot nagy világeseményt.
    Illetve az ország sokkal szegényebb, főleg h afrika.
    Minél szegényebb a terület annál rosszab a közbiztonság, afrikába iylen szempontból ne csodálkozzunk, pár éve még dikattúrák uralkodtak a kontinesen.
  • mflex #7460
    Jó tippek!
  • bakkerman
    #7459
    mára tippmjeim:

    Paraguay-Új Zéland 2-0
    Szlovákia-Olaszország 0-1
    Dánia-Japán 3-0
    Kamerun-Hollandia 0-0

    szal szerintem ma se lesz meglepetés,egyedül a szlovák-olasz meccs lehet necces,de ott valahogy találnak egy gólt a digók
  • matyi0323
    #7458
    M1 illetve M2. De ezeket csak a meccsek erejéig tudod nézni.
  • USAMEN POWER
    #7457
    A youtubeon a videó opciók közt van vuvuzela hang. Micsoda baromság... :D
  • Tetsuo
    #7456
    Orulok neki, de az teny, hogy a vilag egyik legveszelyesebb varosa Cape Town v Johannesburg pl. A turistaknak pedig nem is ajanlatos elhagyni a nagyvarosokat..
    A legmagasabb a nemi-eroszak aranya. Minden 5. ember HIV fertozott az orszagban.
    Piros lampanal nem mindig ajanlatos megallni.. siman kiszednek a kocsibol.
    Ritualis gyilkossagok, embercsonkitasok, alap.
  • Banano
    #7455
    Eddig az mtv-s blogon semmi ilyet nem lehetett felfedezni..még a legveszélyesebb negyedben is barátságosak az emberek.
  • Tetsuo
    #7454
    Dél-Afrika egyik arca.
  • Tetsuo
    #7453
    A meccseket interneton hol lehet eloben kovetni? Lehetoleg jo minosegu videoval?
    Tudtok ilyen oldalt? Fontos lenne..
  • Banano
    #7452